Igazságot a villamosvezetőnek!

angyalszem

/ #117

2013-06-21 15:34

Nos, kedves habzó szájjal ugató egyének, akik azért ugattok, mert egy figyelmetlen, szabálytalankodó, a helyzeten vihorászó, majd a helyzeten sokkot kapó villamos vezetőnek jól bemutogató anyázó nő (akiről csak később derült, ki, hogy terhes) kapott egy pofont. Nos, személy szerint nem pártolom a pofont, DE, gondoljon bele minden habzó szájjal ugató a helyzetbe (és most ne csak azt nézzék legalább csak egyetlen egyszer, hogy terhes nő, ja, brit nő) villamos, rajta több utas, akinek az épségéért a vezető a felelős, adva van neki a zöld jelzés.Adott egy nő (aki terhes, de ez nem látszik rajta) adott egy piros lámpa, amin a kedves nő a PIROS JELZÉS ELLENÉRE át akar vonaglani. A vezető azt hitte, hogy szétlapította őket, vészfék, a vilin is van egy állapotos nő, aki ha nem ül elesik. Vezető le ( ebbe az idegállapotba tessék belegondolni vagy ti nem vezettek autót? veletek még nem történt ilyen?) a vili előtt tesped a nő a barátosnőjével és vihognak a helyzeten (megjegyzem 30egynéhány évesen vihogni egy ilyen helyzeten, hát no komment ) és mikor a szerencsétlen vezető ezt látva megkérdezi, hogy meg akartok halni? akkor a kedves hölgyemény még be is mutat. nos, ti biztosan ezek után is azon aggódtatok volna, hogy jól van e meg stb. na ne röhögtessetek már és fogjátok már fel végre, hogy nem azért durrant el az agya a vezetőnek mert elé léptek, hanem mert bemutattak neki. megjegyzem mégegyszer, NEM PÁRTOLOM A POFONT, bár én lehet az7 ujját törtem volna, de én nő vagyok. a másik pedig, hogy az 5 és 2 éves lányom is tudja hogy piros jelzésnél nem lépünk le, ha pedig balfék vagyok, akkor nem pofázok, nem mutogatok, hanem behúzom fülem farkam, bocsánatot kérek és szépen, amilyen gyorsan csak tudok haza húzok a büdös .......ba. ennyit akartam, kösz ha vetted a fáradságot és végigolvastad.ui: mikor terhes voltam 2x is, még jobban odafigyeltem, hogy ne veszélyeztessem se a saját se a gyerekeim életét. és.......az én hozzátartozóimat pedig megtanították közlekedni, így kizárt, hogy bármelyik is így járjon. a közlekedéshez ÉSZ is kéne. (olvastam a nö levelét, de az is érdekes, hogy sokkos állapotban azért van energiája végigtelefonálni az összes médiát meg levelet irogatni mindenkinek. na, el lehet gondolkodni egy kicsit ezen.)