Igazságot a villamosvezetőnek!

KMonika

/ #104 Re:

2013-06-21 09:44

#102: kisgalád -

Ezt szépen megfogalmaztad, abszolút egyetértek veled.Mindenki azt hiszi, mi aki a vezetőt védjük a pofon mellett kampányolunk.Nem igaz, hogy nem fogják fel többszöri kifejtésre sem, hogy mire gondolunk.

Már leírtam, de valóban érdekelne ha ez a hölgyemény utazik az ominózus villamoson és egy barom miatt a hirtelenfék következtében elesik, baja esik neki vagy a magzatának, kinek mutogat, kit jelentget, kit tart hibásnak???

Ahogy az is, ha egy magyar állapotos anyuka csinálja ezt meg Londonban akkor mi történik....

A 6 éves fiam már mindkét irányba szétnéz közlekedésnél.Nem megy át a piroson.De ha egy ilyet okozna már van benne annyi, hogy totál rémülten elcsukló hangon suttogná, hogy "bocsánat" és nem vigyorogva mutogatna meg vádaskodna, pedig egy kisgyerek.Ha netán ijedtemben lekevernék ezért neki egy pofont teljesen biztosra veszem, hogy még a sírást sem kezdené el, tudná, hogy miért kapta és zsebre tenné....

Amikor 2 hónapja én utaztam az 50-es villamoson és kiugrott elénk egy baromarcú (hasamban a baba, kezemben a 2 évesem, mellettem a 6 évesem állt) mi is borultunk.Kész szerencse, hogy nem lett bajunk.Szívem szerint én magam lekevertem volna egy pofont a hülyének, de hát ő ár darabokba volt, így max arra volt "jó" az eset, hogy "látod, kisfiam, ezért mondja anya, hogy ne menjünk át a piroson, mert nem túl esztétikus látvány utána az ember darabokban, na meg ugye annak sem kellemes aki pofára esik miattunk a villamoson?)