Igazságot a villamosvezetőnek!

KMonika

/ #60 Re: tróger bkv

2013-06-20 17:55

#58: Kertun - tróger bkv

Ó, hát így még "jobb".Én csak feltételeztem, hogy "lehetett volna a villamoson is kismama", de így....kb 2 hónapja történt, hogy az 50-es villamoson utazva egy vadbarom a villamos elé ugrott a pirosnál...Pont álltam (akkor 5 hós terhesen), kezemben a 2 éves fiam, mellettem állt a 6 évesem.Olyat borultam, hogy kész csoda, hogy nem lett bajunk...

Ez a marhajószág meg idekoslat Magyarországra, 3 év alatt képtelen megjegyezni, hogy hogy is működik a közlekedés (ugyanis jobban megérteném, ha azt mondja, "terhes vagyok, meleg volt, dekoncentrált voltam", mint, hogy "hát de mi Angliában reflexből jobbra nézünk..."), okoz egy majdnem-balesetet, ami NEM RAJTA MÚLT, hogy nem fajult tömegkatasztrófává, hanem a villamosvezető lélekjelenlétén, gúnyolódva kineveti és beint a sokkot kapott és helyesen eljárt emberünknek, akinek tegyük hozzá a 20 év pályafutása alatt soha nem volt agresszív megnyilvánulása vagy gázolása, majd a jogos pofon miatt még elmegy pereskedni, tönkretenni egy ember életét aki életeket mentett a gyors döntéssel és persze a kislányáét is, mindeközben van pofája azt nyilatkozni, hogy miféle népek vagyunk mi magyarok és lejáratni országunkat mert kapott egy kicseszett pofont amit vastagon kiharcolt???????????????Menjen már a.....na jó itt inkább befejezem mielőtt valami nyomdafestéket nem tűrőt írok......