Igazságot a villamosvezetőnek!

KMonika

/ #34

2013-06-20 12:55

Feljelentésnek akkor lenne értelme bármelyik részről is, ha komoly következményei maradtak volnak a dolognak.Szerencsére nem így történt.A kismama is jól van, a baba is, a villamosvezető is és az utasok is.Pont.Történt egy majdnem-baleset, egy incidens, sokkhatás, bárakármi, a kedélyek lenyugvása után bőven elegendő lenne egy-egy őszinte bocsánatkérés: "Ne haragudjon, hibáztam, figyelmetlen voltam, a hangulatom is ingadozik, sajnálom, hogy ennyi aggodalmat okoztam ahogy azt is, hogy kigúnyoltam Önt.Nem kellett volna.Köszönöm utólag is a gyors reakciót és a hülyeségem megértését." "Köszönöm, hogy ezt mondja, én is nagyon sajnálom, elvesztettem a fejem, nem kellett volna pofon vágnom Önt.Kérem bocsássa meg a kirohanásomat, nem is értem mi ütött belém.Remélem jól vannak mindketten, Ön és a baba is." Ennyi.Nem történt olyan baj ami ennél nagyobb felhajtást indokolna, ami miatt romba kéne életeket dönteni, ami miatt többezer idegen embernek kellene ítélezni és fújolni bármelyikükre is.De hát "kenyeret és cirkuszt a népnek", ki a fenét érdekel, hogy emiatt egy ember és a kislánya élete dől romokba...ugye kedves média és mindenki más?....