MAGYAR NŐK KÉRÉSE AZ AMBULÁNS SZÜLÉS BIZTOSÍTÁSÁÉRT


Vendég

/ #37

2013-05-22 20:09

Az a baj hogy a látogatók sok korházban bemehetnek a szobába és én inkább fizettem 10ezer/éj hogy csak én vagy max. még valaki a babájával legyen egy szobába ahol kulturált a mosdo mert ahol többen voltunk ott sajnos nem tudom miért de se a szemetest se a mosdot nem takarította senki! :( jah és mivel elöször nem fizettem se dokinak se senkinek semiért mert ugye végezze mindenki a maga dolgát igy megsporolták a beöntést a borotválást jah és epidurál se kaptam és mivel a saját lábamon mentem be hogy mára vagyok kiirva igy bent tartottak de a mentöt is megsporoltuk!jah szülés után 2emeletet a saját lábamon segitség nélkül kellet fellépcsöznöm a cuccaimmal a kezemben ami eléggé rosszul esett de kibirtam majd mikor elhelyeztek sokad magammal egy szobában menjek a piciért hogy szoptassam meg ami természetesen miért is ne nem azon az emeleten volt ahol én feküdtem és bármikor látni akartam vagy eteni a babát mindig "utazni"kelett hozzá igy az hogy pihenés azt se tudtam mi az!nah és mikor láttam hogy megfürdetik a babákat huuu az volt még egy számomra igyencsak fájó élmény mert abban aztán semi de tényleg semmi gyengédség sem volt söt ilyet még sose láttam de hogy egy tányért vagy egy lábast finomabban és hát sokkal szebben vagy nem is találok szavat hogy mos el egy ember uhh!az a baj az egészségügyben hogy ha nem fizetsz akkor senki se foglakozik veled ja és juj neked ha ünnepnapon szülsz mert hiába a pénz sajnos tapasztalat akkor a fizetett dokid aláz ám rendesen mindenkivel aki bent van a korházba csak hogy érezd hogy te hogy gondolod hogy karácsonykor mertél szülni és neki be kellet jöjjön hozzád és ott kellet hogy hagyja a családját még te vagy a szemét és a korházi dolgozok is éreztetik hogy "mintha csak te miattad"lennének bent nem azért mert valakinek sajnos akkor is meloznia kell!akkor jó lenne ha tényleg és tényleg lehene pihenni a korházban és ne jöjjön már a szobába be senki csak az apuka és hagy legyen már velem a gyerekem bent a szobában jó éjszakára esetleg vigyék el hogy pihenhessenek az anyukák de a látogatok azok nem ráérnek majd otthon megnézni minket akkor is lehet hozni ezt meg azt akkor is meglehet nézni a babát söt még jobb is ha otthon látogatnak meg persze felváltva mert akkor esetleg tudnak is segíteni pl nekem igy volt egyik rokont elküldtem a boltba hogy vegye meg nekem ami kell itthonra aztán másnap föztünk következö nap más rokon segített a mosásban kicsit a takarításban és igy lehet hogy gonoszság de nem csak bazsajogni kell tudni meg hasonló hanem igenis segitsenek a barátok ha tényleg barátok és a rokonok is!én kihasználtam mindenkit és egyikük se bánta söt segítettek szívesen az elsö 2 hétben mig én is megtapasztaltam és rájöttem hogy mi hogyan és a helyére kerültek a dolgok de ha nekem bárki ismerös vagy rokon szülne inkább otthon látogatnám és segitenék minthogy a korházba zargassam!de aláirtam a peticiot mert igenis hagy döntse el az anyuka hogy neki hogy a jobb ha menni akar hagy menjen irja alá a papirokat és a saját felelösége ö lelkiismerete menjen csak haza ha neki ugy a jó de aztán ha ne adja isten baj van mert hazament ne hibáztason senkit sem csak is csak önmagát mert ö akart hazamenni és erre nem kényszeritette senkisem!