Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #549

2013-05-13 06:36

Két kislányom van sajnos mindkettő asztmás valószínüleg genetikai öröklésről lehet szó mert én is asztmás vagyok sőt a testvérem is. Nagyon jól tudom hogy mit jelent az ha gyerkőc köhög éjszakákon át és virrasztasz mellette és bizony sokszor azt sem tudod hogy mit csinálj vele hogy jobban legyen!Mindkét gyerkőcöm már a legerősebb pipánál tart, ráadáasul a kicsi 8 dologra allergiás is. Most ott tartunk hogy a gyógyszerektől karban van tartva a betegségük de ha esetleg kimarad egy esti pipa bevétel már köhögnek...Szóval aki vagy akik ezt a törvényt megalkották azoknak fogalmuk sincsen arról hogy milyen ez a betegség!!! Sajnos a asztmások száma nem csökken hanem inkább nő!!!! És mindíg rosszabb lesz!!! Én 4 órában dolgozom és helyben vagyok pontosan azért mert a gyerekekimnek szükségük van rám a betegség miatt. Az iskolába is úgy engedem el őket hogy a ventolin mindíg náluk van!!! Bármi gond van elérhető vagyok! El vagyok keseredve nagyon e miatt a döntés miatt hogy el fogják venni a kedvezményeket , és pontosan azért írtam alá ezt a petíciót hogy minél többen legyünk mert sajnos sokan is vagyunk akinek aszmás van a családjában!!!