Kiállunk Szaniszló Ferenc mellett


Vendég

/ #228

2013-03-25 00:17

Én és a családom nagyon szeretjük Szaniszló Zoltán müsorát. És kimondottan azokat a dolgokat amig nem a hazug médiából jönnek. A világ egyébként is tud ezekről a dolgokról amit mond és közvetit felénk. Ez is csak a zsidó hatalmu jelenleg megszált magyarországon fordulhat elő, és szégyen hogy Balogh Zoltán zsidó létére magyar gyülőlő. MONDJON LE. Engem ne képviseljen egy ilyen aljas ember aki igy jár el. Undoritó egyébként is a politika, megoszt és feszültséget generáloz, megáláz már mindenkit. Szégyenlje magát a politika nem is kell párt, meg politikusok se többet. Ezt nézzük már 23 éve, de nem fogom én sem tétlenül nézni hogy megaláznak egy embert, és főleg olyanok akik sosem jártak olyan helyeken mint ők, és főleg Izrael utasitására. Egyben szeretném ha Izrael és USA nem szolna bele magyar dolgokba. Épp elég embert és háborut robbantottak ki öltek, gyilkoltak, ők üldözték a négereket is. Ugyhogy jobb lenne ha amerika is és izrael is hallgatna. Még akkor ha azt hiszik megszáltak minket. Engem nem az biztos. És köszönet Szaniszló Ferenc müsorának, az ECHO tv-t is szeretem, korrekt. A többi csatorna csak gyülőletet kelt. Szégyen hogy ez megtörténhetett. De mi Szaniszló urral vagyunk, és köszönjük a munkáját.