Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

Dumet
Vendég

/ #98

2013-03-08 23:50

Tökéletesen egyetértek ezzel az átfogalmazott petícióval, már egy ideje hasonlóképpen látom én is a helyzetet, már ami egy esetleges új animés tartalmú csatorna megszületését segítené elő. Részemről kiegyeznék egy a Megamaxhoz hasonló műsorkínálattal is pl. fele-fele arányban anime és amerikai-francia-egyéb rajzfilmsorozatok kínálatával, de a petícióban említett javaslatot is támogatom. Legfőképpen én is a félbehagyott sorozatok folytatását, valamint inkább több, de rövidebb 13-26 részes animék megvásárlását javasolnám egy ilyen csatornának, mert azzal rövid időn belül igen változatos tartalmat lehetne generálni, mint kevesebb, de hosszabb animével. Persze ez nem azt jelenti, hogy az utóbbiakat teljesen hanyagolni kéne, csak nem kéne túlzásba vinni.

Ami a DVD kiadásokat illeti, én jelenleg is jelentős gyűjteménnyel rendelkezek már az eddig eredetiben kiadott hazai kiadványok terén. Nagy örömömre szolgálna, ha a piac újra fellendülne és kiadásra kerülne az a rengeteg minőségi sorozat és mozifilm, amelyeket eddig már láthattunk és azok is, amiket eddig még nem. Amennyiben így lenne, én biztosan aktív vásárlója lennék ezeknek a kiadványoknak.