Peticiok.com

Vonattal a városközpontba!

Vonattal a városközpontba! / Közlemények / Maradjon a Keleti Pályaudvar, hogy minden ingázó és utazó kényelmesen és gyorsan érhessen be a város szívébe! / Hozzászólások


Vendég

#1

2025-10-26 04:36

Szükséges lenne Dunaharasztin egy harmadik megállóra. A város Budapest felőli szélén a Határ útnál.