Védjük meg a Klubrádiót!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Védjük meg a Klubrádiót! petíció automatikusan generált fórumtémája
![]() Anonymous |
#12011-06-14 14:23haliho |
|
| |
|
Vendég |
#22011-06-14 15:58Az egyetlen rádió, amit HALLGATNI lehet! |
|
| |
|
Vendég |
#3 Re:2011-06-14 18:53Van már egy, több mint 14 ezer aláírást tartalmazó, hasonló témájú petíció, ott kéne egyesíteni az erőinket, nem szétforgácsolódni! |
|
| |
|
Vendég |
#42011-06-14 19:07Kultúra, érdekes emberek, riportok - ez már nem kell a Népnek -, nem orbán-imádat folyik ebből a csatornából, hanem élvezhető, egész napi műsor. Minek? A "bunkók" nem értik. Dicshimnusz nem zeng egész nap, ezért vége...sajnos /ne így legyen/ |
|
| |
|
Vendég |
#5 Re: Re:2011-06-14 19:14Védjük, ahogy lehet, módunkban áll másképpen is, szervezzed, én ott leszek. Sajnos Orbánék nem bírják elviselni má s létezését, azt hiszik, hogy az elhallgattatás óvja meg őket, rosszul gondolják. |
|
| |
|
Vendég |
#62011-06-14 19:40Szerintem már nem szolidan bírálni, hanem bátran lázítanin kellene, mert minden jogalap meg van rá, "És a Nép az isten adta Nép..." ezt igényli, de ha nem is igényli, ezt várja!Szerintem, bár nincs a kezemben gumicsirke Fodor istván |
|
| |
|
Vendég |
#72011-06-14 19:59A Klubrádió az egyetlen hallgatható adó! Ez ad érdekes és kulturált információkat, nem pedig hallgathatatlan állítólagos zenét, ami valójában csak tam-tam. |
|
| |
|
Vendég |
#82011-06-14 20:06A "Legnépszerűbb petíciók" fület megnyitva lehet aláírni a "Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére" címen , immáron több, mint 15 ezer aláírást gyűjtött petíciót. Megfontolandó, hogy erről az oldalról érdemes volna átirányítani a további aláírni szándékozókat és innen oda csatlakozni, hogy egyetlen értékes aláírás se menjen veszendőbe! |
|
| |
|
Vendég |
#92011-06-15 09:29Egész nap a Klubrádiót hallgatom. Mi marad ha ez is megszűnik? Érdekes, jó, professzionális, baráti. |
|
| |
|
Vendég |
#102011-06-16 07:36A Klubrádió hallgatása egy értelmes időtöltés, az emberben gondolatokat ébreszt. |
|
| |
|
Vendég |
#112011-06-16 09:32Hadd szóljon!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#122011-06-16 10:13Elképesztő, hogy ilyen lett a világ körülöttünk... |
|
| |
|
Vendég |
#142011-06-16 21:27Gyerkök, most már tényleg ellen kéne állni, a fidesz kajak nyomásának. (deroza) |
|
| |
|
Éva |
#15 klubradio2011-06-17 08:07csak ezt a rádiót hallgatom, nagyon üresek lesznek a napjaim, ha megszűnik, hol itt a sajtószabadság? |
|
| |
|
egyMucsai |
#162011-06-17 15:32Várom már -nagyon- az antimagyar rádiótok elhalását! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-06-18 15:07megerősitem az aláirásom! |
|
| |
|
Vendég |
#202011-06-19 22:32Bar en Torontoban elek, mikor Budapesten vagyok evenkent ketszer, mindig ezt az allomast hallgatom. Eva |
|
| |
|
Vendég |
#212011-06-23 18:30Nagyon szeretem ezt a rádiót, színes, változatos és érdekes a műsor, Egész nap ezt hallgatom, sajnálnám, ha megszűnne. Utoljára a Calipso nevű adót szerettem így. |
|
| |
|
Vendég |
#22 Re:2011-06-23 18:32Kedves Éva. Interneten bármikor hallható a műsor www.klubradio.hu honlapon, így nem csak itthon hallhatod |
|
| |
|
Pomi |
#232011-06-25 16:51Ragaszkodunk a klubrádióhoz ne engedjük,hogy azok akik soha sem hallgatták az értelmes tanulságos műsorait, csak úgy betiltsák!!!!!!!!!! Mi is harcolunk "ovi" !!! |
|
| |
|
Vendég |
#242011-06-25 18:59Csak az összefogással tudunk eredményeket elérni. Jelenleg a leg tájékoztatób rádió a klubb rádió és ezt nehagyuk hogy hozzá nem értők el vegyék azktól akik az öszinte véleményüket kivánják közzé adni. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
