Tiltakozzunk az Erzsébetvárosi lélektelen lakbéremelés ellen!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Tiltakozzunk az Erzsébetvárosi lélektelen lakbéremelés ellen! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-10-18 18:39Július..értesítés egy későbbi Erva felmérésről Augusztus..megtörtént, minden egyéb mellett a fűtés milyensége is..el nem hangzott, h. mi célból látogatják a családokat. Október...a korábbi 27 ezerről 43 ezerre/!!!/ emelődött az összeg, nem leszámítva az augusztusban feljegyzett fűtésfajtát, ami minusz 20%-kor jelent a lista szerint. Ugynaakkor sehol/!!!!/ nincs rögzítve, hogy amennyivel indokolatlanul többet fizetek, az a "döntést" követően hogyan térül vissza, hiszen már augusztusban egyértelműen rögzíteni kellett volna-mint adatot..mellesleg az összes többivel együtt, ami mind az "egységcsomagban" vár kitöltésre..Mintha meg sem történt volna a felmérés... |
|
| |
|
Vendég |
#22011-10-18 22:39Aljas mocskos féreg banda! |
|
| |
|
Vendég |
#32011-10-18 22:43"Senkit nem hagyunk az út szélén!" Akkor ez mi? |
|
| |
|
Vendég |
#42011-10-18 23:07Így akarják megoldani a nyugdíj helyzetet ?? Kinyírják a nyugdíjasokat és a dolgozókat. Miért nem a milliárdos haverjaikat sarcolják meg ?? |
|
| |
|
Vendég |
#52011-10-18 23:25Mi is önkormányzati lakásban élünk . Pécs "pávája" januártól ugyanezt teszi velünk!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62011-10-18 23:30Rablóbanda az egész bagázs!A kerületben átlagosan 2-3 gyerek van egy családban.Miből fogják etetni ezeket a gyerekeket,ha még a lakbért is ilyen kegyetlen módon megemelik?Húsevő férgek ülnek abban az önkormányzatban! |
|
| |
|
Vendég |
#72011-10-19 06:53Egyetértek vele. |
|
| |
|
Vendég |
#82011-10-19 10:12azon bérlők akik olyan házban laknak, hol nem vehetik meg a bérelt lakásukat - önhibájukon kivüli okok miatt - eddig 40%-os kedvezményt kaptak. (Sem felujítás, sem megvétel.) Egy félkomfortos lakásban lévő bérlő eddig: 180Ft/nm-t fizetett, levonva 40%-ot a lakbér:72Ft/nm volt. Oktobertől így alakul a lakbér: 260Ft/nm+Áfa= 325Ft/nm. Ez azeddigi lakbér 4,5-szerese-tehát 450%. |
|
| |
|
Vendég |
#92011-10-19 10:34Igen felháborító!!! |
|
| |
|
Vendég |
#102011-10-19 10:37Az, hogy hozzá járulást kértem az ablakok cseréjéhez közölték, hogy a bérlő feladata. Az ajtót kicseréltük.. természetesen ahhoz sem járultak hozzá ... sőt még beszóltak, hogy nem illeszkedik a többihez. Mellette többször szóltam, hogy kívülről ázik a fal (utcafrontról) .. ami már nem az én saram. Ilyenkor hol vannak?????? Szóval nekik is be kéne tartani az ő feladatukat!!! |
|
| |
|
Vendég |
#112011-10-19 16:06Egyszerűen felháborító,hogy nehéz anyagi körülmények között élő embereket,családokat még nehezebb helyzetbe hoznak!Mivel ők nem tudnak saját lakást venni,és ezek a bérleti díjak már vetekszenek az albérleti díjakkal! |
|
| |
|
Vendég |
#12 Re:2011-10-19 16:12A korábbi kerületvezetés a 2009-ben elfogadott (az akkori Fidesz frakció, Vattamány Zsolttal meg nem szavazott) Erzsébetvárosi 10 éves Kerületfejlesztési programban 2011-re több Csányi és Dob utcai önkormányzati bérházak felújítását tervezte be. A jelenlegi fideszes vezetés ezt a programot pusztán átnevezte, és az említett házak felújítását a fejlesztési programból törölte! |
|
| |
|
Ju |
#132011-10-22 17:45Azt gondolom,hogy azoknak van bérlakásuk Akik nem tudtak venni öröklakást és nekik duplájára emelni a lakbért az GYALÁZATOS! |
|
| |
|
Vendég |
#162011-12-06 09:24Ilyen lepusztult házban levő lakásokat albérletbe nem lehetne kiadni ennyiért a 7.ker.-ben.Ez gyakorlatban albérleti díj. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.