A hajdúszoboszlói tömegsportközpontért és extrém sportcentrumért!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) A hajdúszoboszlói tömegsportközpontért és extrém sportcentrumért! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12013-07-26 08:52Ha az aláírásommal segítem a megvalósítást akkor ,köszönöm a megtiszteltetést és természetesen támogatom és sikeres célba érést!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22013-07-26 09:49Éppen időszerű lenne hogy a mai fiatalság ki tudja élni magát. |
|
| |
|
Vendég |
#32013-07-26 13:53Ideje lenne haladni a korral és nem csak a fürdőre koncentrálni |
|
| |
|
Vendég |
#42013-07-26 13:55jó lenne már egy olyan hely ahol az extrém sportolók tudnak gyakorolni és nem az utcára lennének kiszorítva ahol kibaszásból is lépten-nyomon megbüntetik őket a rendőrök... |
|
| |
|
Vendég |
#5 52013-07-26 17:17Egyet értek az előző kommentelővel!! |
|
| |
|
Vendég |
#62013-07-26 17:18Ráadásul pl. a street workout pályával valószínűleg több ember kedene el mozogni/edzeni.... sokan nem akarnak edzőterembe menni és ez egészséges is :D |
|
| |
|
Vendég |
#72013-07-26 17:24Nagyon örülök ennek a kezdeményezésnek :) Végre elindulhat valami :) Köszönjük! |
|
| |
|
Vendég |
#82013-07-26 17:29Vannak emberek akik 10 éve csinálják ezt és ez idő alatt folyamatosan a sportolásukat akarták elérni, de nem volt megfelelő hely rá. Az utcán nem lehet amit igazán én is megértek, de oda kényszerültünk. Ideje lenne már, hogy legyen egy ilyen létesítmény ahol a fiatalok szabadon sportolhatnak kedvük szerint, mert nem csak a foci létezik. A külföldiek is szívesebben hoznák a sporteszközüket hisz elég sokszor kérdezték már tőlünk, hogy van e sportpálya és amikor azt mondtuk, hogy nincs, le voltak döbbenve. |
|
| |
|
Vendég |
#92013-07-26 17:30Igen,Hajdúszoboszlón nagyon sok tehetséges gyerek van(Bmx) és már ráférne a városra egy pálya,nemtudnak az emberek tovább fejlődni talajon kénének már valami normális elemek,és nem csak az utcán lenni és gyüjteni a sárga csekket!! |
|
| |
|
Vendég |
#10 #102013-07-26 19:45Hát igen nem ártana már egy rendes street workout park hogy ne a játszótéren keljen gyakorolni. |
|
| |
|
Vendég |
#112013-07-26 20:13nem workout kell ide hanem bmx park :)) |
|
| |
|
Vendég |
#122013-07-26 20:46Nagyon jó lenne ha tényleg csinálnának! |
|
| |
|
astee |
#132013-07-26 23:07Ahogy az előző kommentelők is írták,rengeteg jó és tehetséges extrém sportoló van városkánkban,akik rengeteg sikerrel és nagyon jó eredménnyel vittek végig olyan versenyeket ahol már régóta van ilyen pálya és a srácaink lealázták szó szerint őket,ezt érthetem gördeszdeszkára,bmxre,vagy kori is! Szerintem teljesen itt az ideje végre!Sok sikert hozzá!!Remélem beteljesül egy min 10évre visszamenő generáció álma és lehetőséget adnak arra hogy végre ne bántsák és bűntetgesség őket hanem dicsérjék és díjjazák,megérdemlik!! |
|
| |
|
Jónás Kálmán A petíció szerzője |
#142013-07-27 07:45Köszönöm a biztató szavakat! Ezek csak megerősítenek abban, hogy nem volt hiábavaló 3 év előkészítő munkája és van igény a tömegsportra, extrém sportolási lehetőségekre! Kérek Mindenkit, hogy ossza meg az oldalt, hogy minél többen aláírhassák, így kellő támogatottsággal tudjuk képviselni a lakók (és az ide kirándulók) igényét a testületben! |
|
| |
|
Vendég |
#15 Re:2013-07-27 09:58Mennyi szavazat kell a cél megvalósitásához vagy hogy van ez? Kéne már egy skatepark :) |
|
| |
|
Vendég |
#162013-07-27 16:59A sok fölösleges szállodák helyett inkább sport Centrumot építsenek. az legalább hasznos az egész szoboszló lakosságának.Van már annyi szálloda mint Csillag az égen. de ahol sportolhatnának a fiatalok és idősebbek egyaránt az nincs. A jelenlegi sportpályán lévő épület is rom már. Még a férjem focizása idején legalább kultúrált helyiség volt aránylag:) De ma........ jobb nem beszélni róla. köszi , hogy elindítottátok, s reméljük érünk el valamit |
|
| |
|
Vendég |
#172013-07-28 07:03De ez akkora hülyeség,mert akinek pl vannak 5 en családba és 1 gépről regisztrált mind?:) |
|
| |
|
Vendég |
#182013-07-28 10:48Remélem meg valósul ez a terv,jó lenne már egy skatepark,mert az utcáról mindig elküldenek minket a rendőrök stb. Mennyi szavazat kéne a megvalósításhoz? És ha sikerül,mikorra lesz várható hogy felépül a terv? |
|
| |
|
Válassz egy nicknevet! |
#192013-07-29 14:11nem lopnák szét? |
|
| |
|
Vendég |
#202013-07-29 14:21Ugyan már, ha lesz akkor normális elemek lesznek amiket akár le is lehet csavarozni. Meg ember legyen a talpán aki egy-egy ferdefalat ellop. |
|
| |
|
Vendég |
#222013-07-29 18:40Valóban elég sok mindent megtudnak tenni azért, hogy ellopjanak egy-egy elemet, de először legyen meg amit ellophatnak! Kálmán tervei alapján pedig a buszvég melletti területen lenne ahol minden van ember. Remélem összejön és a lopással sem lesznek gondok, mint anno... |
|
| |
|
NIKE - RIDE.HU |
#232013-07-29 21:01Ha lesz pálya akkor mindenképpen szólhassatok bele, hogy ki építi, Rhino , Leier szintű vackokkal még csak a vicc kedvéért se tervezzetek. |
|
| |
|
Jónás Kálmán A petíció szerzője |
#24 Re:2013-07-29 21:05Ötleteket szívesen fogadok. Két gyártót találtam eddig, aki minőségben és jól dolgozik... |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2013-07-30 19:50- Date of removal: 2013-07-30
- Eltávolítás oka:
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
877 aláírás
877 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
1 910 aláírás
344 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
455 aláírás
128 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
119 aláírás
119 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 839 aláírás
117 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
94 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 160 aláírás
67 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Adjunk időt a születésnek! A szülésindítások esetében a naptár helyett az élet ritmusa döntsön!
5 004 aláírás
64 Aláírások / 7 nap
27 Apr 2026
„Július 8. legyen nemzeti ünnep – a Rákóczi-szabadságharc emlékére”
2 330 aláírás
52 Aláírások / 7 nap
16 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.