Spar Veggie termékeket a hazai Spar üzletekbe!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Spar Veggie termékeket a hazai Spar üzletekbe! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12014-04-20 12:22llll |
|
| |
|
Vendég |
#2 nagyon finoooom!2014-04-21 11:00Bécsben rendszeresen veszem a Spar vega termekeit, nagyon finomak! Szuper lenne, ha itthon ia lehetne kapni! :) |
|
| |
|
Vendég |
#32014-04-21 16:2025 éve vegetáriánus vagyok,és a közvetlen környezetemben mindenki az Rendszeresen vásárolok a spárban |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2014-04-22 16:43- Date of removal: 2014-04-25
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2014-04-22 16:43- Date of removal: 2014-04-25
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2014-04-22 16:43- Date of removal: 2014-04-25
- Eltávolítás oka:
|
Kakuk Bálint A petíció szerzője |
#8 Re: Re:2014-04-22 16:44Írj saját emailt a spárnak ezügyben ide: vevoszolgalat@spar.hu Az a leghatásosabb módszer. Elég ha kimásolod a petíció szövegét! |
|
| |
|
Vendég |
#92014-04-23 11:21vegán termékeket szeretnénk! és nem vegetáriánusokat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100%ban növényből készülteket !!!! |
|
| |
|
b |
#102014-04-24 13:08A vegánok sokat költenek bioboltokban, ázsia boltokban, de jó lenne, ha ezt a közeli spárban is megtehetnénk! :) |
|
| |
|
Vendég |
#112014-04-26 17:05Be Vegan |
|
| |
|
Vendég |
#12 Be Vegan2014-04-26 17:07Be vegan |
|
| |
|
Vendég |
#132014-04-27 20:56Nagyon jó ez a kezdeményezés! Hajrá állatok,hajrá bolygó, csak így tovább!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#142014-06-07 21:12Várjuk! Jó lenne több vega termék jó áron. |
|
| |
|
Vendég |
#152014-06-08 08:15om mani padme hum |
|
| |
|
Vendég |
#162014-06-11 12:58om |
|
| |
|
Vendég |
#172014-08-31 20:18én maradok a kétmarhahúsközött egy sertéshúsnál :D |
|
| |
|
Vendég |
#182014-09-16 20:47A Spar uzletekben regen eleg sok bio termek volt, azutan ez nagyon lecsokkent, s meg mindig tudtam venni bio tesztat - bar nem tom ki ellenorizte- ami 1/2 kg 350 Ft. volt, s most 500 ft.-ra emeltek. Nagyon jo volt a 1/2 kg- mazsolajuk is, de tobb eve eltunt. Marad a MOM parki BIO FARM. |
|
| |
|
Vendég |
#192015-01-12 11:48Szeretnék még több vega/vegán terméket elérhető áron! Köszönöm! |
|
| |
|
Vendég |
#202015-01-14 19:21Ahol én lakom, szinte sehol nem lehet vegán készítményket venni.Spar van kettö is a környékn! Milyen jó lenne ha nem kellene messze mennem! |
|
| |
|
Vendég |
#212015-02-09 11:17Nagyon örülnék, megkönnyítené az életemet, vegán vagyok 3 éve és elég nagy kört kell futnom, mire mindent beszerzek. |
|
| |
|
Vendég |
#222015-11-08 18:50SZERETNÉK VÁLTOZATOSABBAN ÉTKEZNI, VEGAKÉNT EZ NEM EGYSZERŰ. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.