Rovásírást az alaptantervbe!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Rovásírást az alaptantervbe! petíció automatikusan generált fórumtémája
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-21 14:06- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-21 16:33- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-24 11:33- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-24 11:41- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-24 17:03- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-24 19:30- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-25 09:25- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-27 19:05- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-28 11:15- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-01-30 13:02- Date of removal: 2014-01-31
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-02-03 09:00- Date of removal: 2014-02-03
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-02-05 08:22- Date of removal: 2014-02-10
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2014-02-10 14:33- Date of removal: 2014-02-11
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#142014-02-11 13:43Csak! Csak egy cseppet adj nékem ebből a színekből És csak egy szót mondj nékem a haza szeretetről! Csak egy könnycseppet hullajts itt minden rögre És csak annyit mondj nékem, hogy hazám szeretlek! . 2013. Július havában. 31.-én Nyikos Tibor |
|
| |
|
Gábor Molnár A petíció szerzője |
#15 Együtt mindenre képesek vagyunk!2014-02-12 11:51Köszönöm barátaim,hogy ennyien itt álltok mellettem.Mutassuk meg a kételkedőknek és az ellenünk fellépőknek,hogy mi is ki tudunk állni a SAJÁT,NÉPÜNK és GYERMEKEINK igazáért.Együtt mindenre képesek vagyunk!Sok negatív kommentet kaptam,sok negatív kritikát kaptam és sokan próbáltak az ellen tenni,hogy ez ne sikerüljön nekem!DE én addig fogok harcolni míg a közös ügyünk,harcunk nem fog győzedelmeskedni! Szebb Jövőt! Tisztelettel: Molnár Gábor |
|
| |
|
Vendég |
#162014-02-13 05:43Az Alaptörvényben hiányzik: 1.bármi említés pl. 895/Hétmagyar Törzsszövetség/Honfoglalás stb. 2. Arany Bulla (egy "alap""törvénybõl"!?)- ÉS az alaptantervbe még betehetõ 3. A róvás-írás. |
|
| |
![]() Anonymous |
#17 Re:2014-02-13 06:50 |
|
| |
![]() Anonymous |
#18 Re: Együtt mindenre képesek vagyunk!2014-02-13 06:56#15: Gábor Molnár - Együtt mindenre képesek vagyunk! Sok negatív kommentet kaptam,sok negatív kritikát kaptam és sokan próbáltak az ellen tenni,hogy ez ne sikerüljön nekem! Na most akkor közös, vagy a saját egoista, "nekem sikerüljön" a lényeg. Valóban volt itt elég sok jogos érvekkel alátámaszotott, kezdeményezést ellenző hozzászólás, ami törlésre került. Ez bizony tisztességtelen. Már nagyon unom ezt a "harcos" politizálást, van "rezsiharc", most már van rovásírás harc is, aminek valljuk be semmi értelme, mert egyelőre az iskoláknak az sem sikerül, hogy normálisan megtanítsák írni, olvasni, számolni a gyerekeket. Az ország fele úgy kerül ki az álatlánosból, hogy funkcionális analfabéta, nem érti, amit olvas, nem tud leírni egyetlen mondatot helyesírási hiba nélkül. Inkább azért kéne harcolni, ha már ennyire harcosnak érzi magát, hogy ne legyünk több millió funkcionális analfabéta országa. Ez a kezdeményezés pont akkora baromság, mintha Egyiptomban nekiállnának hieroglifa vésést tanítani az általános iskolákban.
|
|
| |
|
Vendég |
#19 Re: Re: Együtt mindenre képesek vagyunk!2014-02-13 07:41#18: - Re: Együtt mindenre képesek vagyunk! Ott a pont! :D |
|
| |
|
Gábor Molnár A petíció szerzője |
#20 személy azonosság2014-02-13 10:51Kedves,aranyos negatív kommentelő! Én MOLNÁR GÁBOR felvállaltam nyilvánosa a személyemet,nevemet mert én ki állok azért amit én képviselek.Ha te is ki állsz a negatív hozzá állásod és negatív kommentjeid mellett akkor, miért nem vállalod fel a személy azonosságod.Talán gyáva vagy? Köszönöm! |
|
| |
|
Vendég |
#212014-02-14 07:26Sajnálom, hogy minket nem tanítottak meg a rovásra. Most már tudom, hogy ennek politikai oka volt. |
|
| |
|
Rovás Infó |
#22 Re: Re:2014-02-19 16:46Erdélyben ma is róvást mondanak, tehát ezt ne javítsuk, ha így mondja. |
|
| |
|
Aba |
#23 Rovás a suliban2014-02-19 17:04Nagyon helyes! |
|
| |
|
vorosokt |
#242014-02-19 20:12Én idén érettségizek, szóval már lekéstem róla, de örültem volna ha nekünk is tanítják, de mivel nem történt meg, így autodidakta módon tanultam meg elsőként az osztályomban, 6 ember követett ebben a 24-ből. |
|
| |
|
ipz |
#25 eklatáns...2014-02-20 08:12Hát ez a kezdeményezés aztán nagyon eklatáns kérdés napjainkban... |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
