proklamáció az epilepszia elismeréséért
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) proklamáció az epilepszia elismeréséért petíció automatikusan generált fórumtémája
![]() Anonymous |
#12012-03-20 13:14Ez egy remek kezdeményezés itt volt az ideje! |
|
| |
|
Vendég |
#32012-03-20 14:07Végre valaki ill. valakik szólnak a megkülömböztetésünk ellen. Illetve mellettünk.Sok sikert kívánok. Köszönöm! Kati |
|
| |
|
Vendég |
#42012-03-20 23:34Valaki javítsa ki, mert proklamáció.Bízom benne, hogy legalább figyelemfelkeltésre jó lesz. Értékes embereket vet ki magából a társadalom, ha nem segít az epilepsziával élőknek.! |
|
| |
|
Vendég |
#52012-03-21 00:24Nagyon köszönjük ezt a kezdeményezést! Kedves Egészséges Idegenek! Ha látja ezt a proklamációt, kérem olvassa el, ne legyintsen rá rögtön. Ha átérezni nem is tudja ezt a begetséget, és a velejáró gondokat, leglább segítsen az epilepsziával élőknek, hogy ők is teljes embernek érezzék magukat. |
|
| |
|
László Kalász A petíció szerzője |
#6 javítás2012-03-21 09:38javítva kösz hogy szóltál a link maradt mert már sok helyen van megoszva így nem akarom hogy ne találják meg akik keresik |
|
| |
|
László Kalász A petíció szerzője |
#7 Kedves "EBOC" olvasók, dolgozók és területi képviselők2012-03-21 09:41Mindenkitől várom a névvel ellátott aláírást, nem szeretnék kibúvókat hallani. Ti legalább írjátok alá és jelöljétek a beteg vagyok nem vagyok beteg rovatot is úgy ahogy illik. Köszönöm, az Alapítvány vezetősége nevében! |
|
| |
|
Vendég |
#82012-03-21 18:35Isten segitsen es aldjon mindenkit!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#92012-03-21 20:05sok sikert kivanok! |
|
| |
|
Mészáros László |
#102012-03-21 20:24Köszönjük a jókívánságokat! |
|
| |
|
Vendég |
#112012-03-21 21:19Remélem sikeres lesz a petíció és elérjük vele a célunkat! |
|
| |
|
Vendég |
#122012-03-21 21:50Régen el kellet volna kezdeni,köszönöm hogy veletek tarthatok és más embereket is rávegyük hogy elgondolkozzanak ezen az állapoton ,sziasztok,János. |
|
| |
|
jade Vendég |
#13 Marcsi2012-03-22 10:26Támogatom ezt a nagyszerű kezdeményezést, a betegeknek és a szervezőknek is, erőt kitartást és sok-sok SZERETET kívánok hozzá! Hálás vagyok, hogy erősíthetem lelkiekben Őket! Te is ha érzel magadban annyi erőt, hogy energiáddal segíted írd alá kérlek! |
|
| |
|
Vendég |
#142013-04-06 15:28Remélem hogy sikerrel fogunk járni ez ügyben! |
|
| |
|
Vendég |
#152013-04-07 13:28Szólj hozzá... Köszönetem fejezem ki mindazoknak, akik elősegítik, hogy méltányosabb körülmények között élhessünk, aláírásukat adják e nemes ügy érdekében. |
|
| |
|
Vendég |
#162013-04-07 14:42Szólj hozzá... |
|
| |
|
Enci |
#17 Tácsik Pálné2013-04-10 06:20Elég kevesen írtuk alá. Nem tudom miért vállalják fel a tényt, hogy igen : Epilepsziás vagyok. Gyógyultak is aláírhatnák. ( vagy azok közül szeretnék maguk mögött tudni, nincs vége? Pont azért kellene nekik is, mert biztosan voltak problémái. És a szulidarításukat adnák ehhez ) |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
