NAT 2020: IGEN!
NAT 2020: IGEN! / Közlemények / Osszátok meg Facebookon! / Hozzászólások
|
Tibi-kinek csak egy édes hazája van! |
#1 NAT 2020:- IGEN2020-02-09 11:01Gyermekeinknek, fiataljainknak szükségük van, hogy megismerjék hazánk igazi, tényeken alpuló történelmét,- irodalmát! - Mert nekünk magyaroknak csak egy hazánk van, nekünk nem kell a másé- csak az ami miénk-őseinktől reánk hagyva! Nem feltételezéseken alapuló, félrevezető, - idegen, hazátlan,-hazánkba, beengedetés itt a magyarságon élősködő egyedek, írásaira van gyermekeinknek szüksége! Igenis fogjunk össze és azt is követeljük, hogy a magyarság az Őt- megillető ősi földjén egyhazában élhessen, békében,-szeretetben! |
|
| |
|
Vendég |
#22020-02-09 11:40Igaz Magyar történelmet az iskolákba! |
|
| |
|
Vendég |
#32020-02-09 12:54...VALAMILYEN MÓDON VISZONTVÁLASSZAL ÉLNI FELÉJÜK, ÉS NEM ELTŰRNI AZ ERŐSZAKOSSÁGUKAT.... |
|
| |
|
Vendég |
#5 Re: NAT 2020:- IGEN2020-02-09 16:59 |
|
| |
|
Menő Manó |
#6 NAT 2020 IGEN2020-02-09 22:21Valamennyiünknek elsőrendű feladata a magyar életre való céltudatos előkészítés, az ifjúság erkölcsi nevelése, jellemének szilárdítása, kötelességtudatának fejlesztése. |
|
| |
|
finn tapasztalatok |
#7 Finn oktatás2020-02-10 12:34Ha valaki kíváncsi rá, hová vezet az ún. balliberális/vagy inkább a liberalizmus nevében romboló oktatás, javaslom, látogasson el finn iskolákba, nézze meg, tudnak-e írni, tudnak csak egyetlen egy verset is a gyerekek; vagy ha azt nem teheti, elég lesz, ha belenéz a finn tankönyvekbe - s mindjárt meg akarja ölelni az összes magyar tanárt, s büszke lesz a magyar pedagógusokra és iskolákra. Csak, hogy ne menjek messzire. A múlt héten helyettesítettem. A 8-ikos ének-órán a helyettesítendő tanár utasítására a gyerekek a Kersantti Karoliina (ks youtube) c. rock-számot próbálták volna megtanulni, benne a kersantti kivekset-tel (az őrmester heréivel, melyek a nő rekedtes hangjától összerándulnak). A szintetizátor billentyűire oda volt ragasztva a katica-, meg lepke-matrica, hogy tudja, melyik akkordot üsse le. A szöveg is ellenőrizhető, fönt van a net-en. Örüljünk, s legyünk büszkék a magyar iskolára és pedagógusokra! Ők még mernek törődni gyerekeinkkel. |
|
| |
|
Gyuri Vendég |
#82020-02-10 21:35Kedves aláírók ! Forditsatok egy kis figyelmet az aláírás előtt ,mert eléggé megtévesztő hogy egymás alá került a két aláírást gyűjtő petíció ! Időközönként változik a pozíciójuk az igen fenn,a nem az igen alá és fordítva ezért egy kis figyelemmel pontosan oda tegyük a szavazatukat az " IGEN - hez !!! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2020-02-19 11:33- Date of removal: 2020-03-11
- Eltávolítás oka:
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.