Mindent a maga helyén!
Mindent a maga helyén! / Közlemények / Nagygyűlés pénteken a Ligetben! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12016-06-15 05:09A fákra helyezett nemzeti színű szalag nagyon jó ötlet. Én még számmal is ellátnám valamennyit, így leltár, és egyben hiányjelző is lehetne. |
|
| |
|
Vendég |
#22016-06-15 06:01Nem tudom, mikor hol veszett el az az ötlet, hogy a Liget helyett a Népligetben építik a múzeumokat ? Kevesebb a látogató, nem kellene annyit bontani, stb.. Üvd, KCS |
|
| |
|
Vendég |
#32016-06-15 06:09Egyetértek veletek! |
|
| |
|
Vendég |
#42016-06-15 08:14Lélekben ott leszek!! |
|
| |
|
Vendég |
#52016-06-15 08:34Le a bitangokkal! |
|
| |
|
zsazsamama |
#62016-06-15 08:50Borzasztó amit művelnek az ország köztereivel, parkjaival, minden csupasz, beton, el csúfitották a parlament elötti szép fás zterületet és a nagyobb városok köztereit, nem szabad hagyni, hogy ezek a vandálok mindent tönkre tegyenek |
|
| |
|
Vendég |
#72016-06-16 20:32Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott! A rendezvény egybeesik az általános iskolák ballagási isdőpontjával. Emiatt valószínű sokan nem mehetnek el a Városligetbe. |
|
| |
|
Vendég |
#8 Re:2016-06-16 20:36Ne is a Népligetbe, mert ott is zöld felületet veszítenénk. Van még számtalan, ebek harmincadjára került terület a fővárosban...
|
|
| |
|
Vendég |
#102016-07-14 13:14Az ellenszer, egy valódi rendszer váltás lenne...addig is, megtenné az azonnali kormányváltás |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.