Mentsük meg a GYULAI KOLBÁSZT!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Mentsük meg a GYULAI KOLBÁSZT! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Benedek |
#12012-08-25 17:44Isten segítse a segíteni akarókat! Nagyapám, néhai Stéberl András is ezt kívánja! |
|
| |
|
Vendég |
#2 Re:2012-08-26 01:00Bízom bene, hogy sikerrel járunk, és meg tudjuk őrizni a hagyatékot. |
|
| |
|
Erika Nagy A petíció szerzője |
#3 Re:2012-08-26 01:09Kedves Benedek! igyekszünk megmenteni Nagypapája örökét, a mi büszkeségünket... Isten áldja! Üdvözlettel: Nagy Erika |
|
| |
|
Baloldali |
#42012-08-26 11:02Mentsük meg a GYULAI KOLBÁSZT!!! Ugyan nem elsődleges szempont, de a háziasszonyoknak nem elhanyagolandó: mit teszünk a rakott krumpliba??? |
|
| |
|
Erika Nagy A petíció szerzője |
#5 Re:2012-08-26 12:54Való igaz, de a probléma ettől azért egy kicsit messzebbre mutat. |
|
| |
|
Vendég |
#6 Anna2012-08-26 14:31Üzenet Brüsszelnek: Világkiállítás, 1935 Brüsszel, aranydiploma, díszoklevél, /Gyulai kolbász/ |
|
| |
|
Vendég |
#72012-08-26 19:08Az Unió mindent tönkretesz, ami a múltunkból ered. Vannak helyette a himi-humi programok. Nem a munkahelyteremtésre. Nem. Arra nem jut. Presztizsberuházások, beton, beton, beton. Az eltakarításuk sem lesz olcsó. Makadám utat aszfaltra cserélik. Értelmes embert emberi roncsra. Meg kell állítani ezeket a rossz folyamatokat. |
|
| |
|
Vendég |
#82012-08-26 19:10Sajnos a munkát biztosítani szándékozó beruházások a politikusok ellenségei. Azt mondják, az nem az Ő dolguk. |
|
| |
|
Vendég |
#92012-08-26 19:11Az egy főre jutó szökőkútban világelsők lettünk. |
|
| |
|
Vendég |
#102012-08-26 19:12Itt nálunk is azt mondta a polgármester, hogy a munkahelyteremtéshez neki semmi köze. |
|
| |
|
Vendég |
#112012-08-26 19:23Hogyan tudnánk mi egyszerű állampolgárok segíteni? |
|
| |
|
Vendég |
#122012-08-26 19:23Felháborító! |
|
| |
|
Erika Nagy A petíció szerzője |
#13 Re:2012-08-26 23:28Jelen esetben azzal, hogy minél több emberhez eljuttatjuk a petíciót, és aláíratjuk... Kellő számú aláírással már lehet valamit kezdeni felsőbb körökben. |
|
| |
|
Erika Nagy A petíció szerzője |
#14 Re:2012-08-26 23:30sajnos a szökőkutak szaporodási időszakában csökkentek minimálisra a Kombinát esélyei... |
|
| |
|
Vendég |
#152012-08-27 07:51Még felső szinten akarnak talán valamit, de lent- például az önkormányzatoknál- szabotálják a munkát. |
|
| |
|
Vendég |
#162012-08-27 08:32Hány bőrt lehet lehúzni még a vállalkozásokról? |
|
| |
|
Vendég |
#172012-08-27 08:33Csak a nyugatiakban bíznak!! Kiváncsi leszek mire mennek! |
|
| |
|
Vendég |
#192012-08-27 08:38Mi az hogy értenek, Professzorok! |
|
| |
|
Vendég |
#202012-08-27 08:39Majd a cigányok. Oda nyomják a pénzt. Nálunk is 450 milliós cigányprogram indul. |
|
| |
|
Vendég |
#212012-08-27 08:40Ablakon kidobott pénz. Inkább szétszórnák a nép között. |
|
| |
|
Vendég |
#222012-08-27 11:07Ne menjünk el a kritika irányába, mert lehet, hogy nem jó az ügynek. |
|
| |
|
Erika Nagy A petíció szerzője |
#23 Re:2012-08-27 19:05Köszönöm! Való igaz, a petíció lényege nem az ilyen irányú kritika, és nem kellene ezzel aláásni a siker lehetőségét!
|
|
| |
|
Vendég |
#242012-08-27 21:14Mentsük meg a Gyulai kolbászt!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Galago |
#252012-08-28 23:06Én szeretem a GYULAI KOLBÁSZT! Szeretném ha az unokám is megkóstolhatná... |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.