Lázár János maradjon miniszterelnökséget vezető miniszer!
Lázár János maradjon miniszterelnökséget vezető miniszer! / Közlemények / Tapasztalat a kampányról. / Hozzászólások
|
Vendég |
#12018-01-22 13:52Szomorú az eredmény. |
|
| |
|
TB |
#2 Re:2018-01-22 14:29Igen. Az a szomorú, hogy nem aktívak az emberek. A nemzeti konzultációra sokkal nagyobb volt a reakció. Azért, mert ott intézményesen biztosított volt, hogy mások nem tudják az ő személyükkel azonosítani a véleménynyilvánításukat. Ezzel az oldallal nincs elegendő bizalmuk. |
|
| |
|
Vendég |
#3 Re:2018-01-22 14:35Köszönöm tisztelettel a választ ! Hogy félnek a komcsiktól választ adni,akkor meg is érdemlik a sorsukat sokan ! :( Komcsik viszont nem félnek még mindig szemétkedni velünk ? Én bármikor bátran kiállok saját véleményem és meggyőzödésemért,főleg a Hazám sorsa végett ! Maradok Tisztelettel a probálkózás iránt,üdvözlettel Horváth Tibor ! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2018-01-22 14:37- Date of removal: 2018-01-22
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#52018-01-22 14:54Tisztelt Dr. Tóth Béla, neaggódjon, mert a Jó Isten velünk van. |
|
| |
|
Re 4 |
#62018-01-22 15:50Eléggé elkeserítő az eeredmény amennyuben igaz! Elég baj hogy nem merünk ki állni a véleményünk mellett! Ugen maradjon Lázár! |
|
| |
|
Vendég |
#72018-01-22 17:38Aláírtam a petíciót. Igen, én is szeretném, ha Lázár János Úr maradna, ahogy eddig is. Ha adhatok egy ötletet, aki ellene van, annak kell mennie. Értem itt az ellenzéknek mondott bandákra. Azért nevezem annak, mert azok nem ellenzékként, hanem bandák ként viselkednek. Így aztán alkalmatlanok ellenzéknek. Rájuk értettem, amit írtam. Mert ők biztos ellene vannak. Ez esetben viszont menniük kell. |
|
| |
|
Vendég |
#82018-01-22 20:29Siralmas eredmény! Én vállaltam a nevem. Kitől, mitől kellene félni? Amikor kellett, akkor is vállaltam, nem sumákoltam soha! |
|
| |
|
Vendég |
#92018-01-23 13:15Ki kell állnunk Lázár János mellett! Igen, maradjon, hiszen Nála jobb nincs erre a posztra! Kormányunk minden egyes tagjára szükségünk van! Mind nagyon jó! Csak Velük mehetünk tovább! Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! Hajrá Fidesz-KDNP! |
|
| |
|
Vendég |
#102018-02-05 15:43Szomorúan veszem tudomásúl ,hogy az emberek többségét nem érdekli a saját és családja jövője ,ezt nem először és utoljára írom le . |
|
| |
|
tothbela48 |
#11 A vélemény továbbítása az illetékesnek2018-04-14 05:56 |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.