Ird alá a Kunszentmiklósi skateparkért.
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Ird alá a Kunszentmiklósi skateparkért. petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12012-01-06 18:53hát tessék :D |
|
| |
|
anyádlóháton. |
#32012-01-06 21:46úgysem csinálnak semmit mert ez a hely egy kalap szart nem ér, pedig lassan 16 éve itt élek -.- kezdjük ott hogy itt nem ez a legnagyobb probléma, mert ha itt tartunk egy kurva hangszerbolt nincs a környéken, nincs sportüzlet, nincs normális művész ellátó és semmi ami a tehetséggondozás érdekében van jelen. ennyit erről. de azé aláírtam. |
|
| |
|
Vendég |
#4 Re:2012-01-07 18:47sajnos true. |
|
| |
|
shrek |
#5 Re:2012-01-07 21:35tudod mit nem azt kell nézni hogy te mit akarsz hanem hogy a fiatalok mit akarnak . az jobb ha a gördeszkásokat azért jelentenék föl mert nincs egy hely ahol lehetne gördeszkázni?? legalább nem az utat meg közterületeket rongálják....stb |
|
| |
|
Vendég |
#6 Re:2012-01-07 22:01am minek az a kurva hangszerbolt tököm kivan mááá zenéjééé máshooo ne itt baszd a rezet :D a egyerekek skateparkot akarnak mert itt nincs semmi és mivel sok kis srácnak álma volna hogy itt miklóson épüljön gördeszkapark épülni is fog mert mi deszkások meg küzdünk érte :D |
|
| |
|
Vendég |
#72012-01-08 16:42az jo lenne ha skate park lenne mikloson |
|
| |
|
Vendég |
#8 dominik2012-01-08 16:42skate XD !!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#92012-01-10 10:09Jó lenne ha minél többen ehhez a kezdeményezéshez csatlakoznának. Jó lenne papír alapú kérelmet is megfogalmazni és benyújtani a testület elé. Aztán még jobb lenne, amikor erről tárgyalnak a testületi ülésen minél több fiatal megjelenne, ezzel megerősítve szándékotokat. Támogatlak titeket és ajánlom segítségemet is! |
|
| |
|
NaMiVanÖcsém?! |
#10 HuhWazzeEzNemKEll2012-01-10 20:04szerintem semmi értelme skatepark-nak itt kunszentmiklóson egy az hogy senki sem építene itt az isten háta mögött pár suhanc deszkásnak parkot a másik nem nagy forgalma lenne mert gondolom nem 2ft lenne a belépő és nem járnátok mindennap maradna az utca számotokra...de próbálkozni lehet.:) mint h másra pazarolnátok az időtöket.:3 |
|
| |
|
crabyke |
#11 Re: HuhWazzeEzNemKEll2012-01-11 11:28#10: NaMiVanÖcsém?! - HuhWazzeEzNemKEll mért lenne belépő ? nem fedett skateparkot akarunk hanem mondjuk egy 15x15ös beton placcot ahova elemek lennének pakolva. és csak h tudd nem vagyunk suhancok : ) meg akár hiszed akár nem lenne forgalma..ha meg nem tudsz semmit ne okoskodj bele a dolgokba : ) |
|
| |
|
Vendég |
#12 Kedves 9#-es2012-01-11 22:43Köszönjuk szépen a támogatásodat de ha tudnánk hogy ki vagy ugy könnyebb lenne összeszervezni, és igen szivesen vennénk atámogatásodat és kérlek minél többen segitsetek ehhez az egyesek szerint "suhancok"-nak :) |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2012-01-13 18:54- Date of removal: 2012-01-13
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#142012-01-16 23:46Eléggé elmaradott egy nemzet vagyunk ha az extrém sport helyszíneket nézzük. Focipálya minden faluban van, nem tekintve a városokat. Még skateparkból épp hogy csak csurran cseppen pár az országban. (fedettről ne is beszéljünk). Hajrá Kunszentmiklós!!! |
|
| |
|
Vendég |
#152012-02-21 08:46kellene egy jó kis beton amin kiélhetnék magukat a fiatalok hogy ne a közterület rongálásá legyen amit igazából nem is direkt csinálnak de rá vannak kényszerűlve .skateparkot szeretnénék. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
