Folytatódjon a Válótársak című sorozat!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Folytatódjon a Válótársak című sorozat! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-11-30 10:08Mi a fenének? Annyira unalmas ripacskodás az egész, hogy az első részt sem lehetett végignézni... |
|
| |
|
Vendég |
#2 Re: szerintem meg szuper! Végre nem gyilkolás és nem iq light analfabéták nyomorult élete.2015-12-17 21:53 |
|
| |
|
Vendég |
#32015-12-22 02:49Szerintem nagyon életszerű. Az én szüleim is elváltak. Érdekes felnőtt szemmel nézni kívülről az egészet. Épp ideje volt már egy ilyen sorozatnak. A legjobb magyar alkotás, amit eddig láttam. |
|
| |
|
Tündér |
#42015-12-22 20:43Nekem a kedvenc sorozatom lett!! :) |
|
| |
|
Vendég |
#52015-12-29 17:19Tetszik a sorozat, kíváncsian várom a folytatást. |
|
| |
|
Vendég |
#62016-01-05 19:30Szeretem a sorozatot.Szerintem 100xjobb mint a Barátok közt amit nyúznak 1000 éve mint a rétes tésztát. |
|
| |
|
Vendég |
#72016-01-10 18:02Szeretem ezt a sorozatot! |
|
| |
|
Vendég |
#82016-01-17 13:44Tetszik a sorozat! |
|
| |
|
Vendég |
#92016-01-17 15:05Mert imádom ezt a sorozatot!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#102016-01-22 10:46Imadom ezt a sorozatot! Remelem lesz folytatasa:) |
|
| |
|
Judit |
#112016-01-22 21:44Mindig is utáltam a magyar sorozatokat... belenéztem mindegyikbe.. Barátok közt, Jóban rosszban... stb... az összes dög unalmas, egy kaptafára menő semmi... Valahogy egyik se fogott meg. Már nem tudom, mi vitt rá arra, hogy megnézzem a Válótársak első részét... Talán csak unatkoztam, és épp nem volt más... De! De örülök neki, hogy megtettem! Hihetetlenül jó... de komolyan! Nagyon tetszik a humora, életszerű, és a kamerakezelés is színvonalas! Ha ez csak 10részről szól, akkor köszönöm a készítőknek! Az eddigi 9rész élmény volt... és reményt adott rá, hogy talán Mi magyarok is tudunk normális, igényes sorozatot készíteni... jó színészekkel! Viszont ha nem laposodik el, és tudják tartani a színvonalat.. van rá keret... a színészek sincsenek másfelé elköteleződve, akkor én nagyon örülnék, ha lenne folytatása. Akkor is, ha csak évadonként 10résszel! |
|
| |
|
Vendég |
#122016-01-24 11:10Mert nagyon jóóóó sorozat, kiváló szereplőkkel!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#132016-01-25 04:55Mert egy zseniális sorozat, nagyszerű színészekkel és imádjuk!!! |
|
| |
|
Csibe77 |
#14 Valotarsak2016-01-25 04:57Mert egy zseniális sorozat, nagyszerű színészekkel és imádjuk!!! |
|
| |
|
Vendég |
#152016-01-28 21:30Imádom minden részét néztem☺ |
|
| |
|
Vendég |
#162016-01-28 21:34Mert a kedvenc sorozatom |
|
| |
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.