Digikérés
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Digikérés petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12016-02-19 13:07A jelenlegi szolgáltatásuk nem korszerű, az ár-érték aránya nem reális, jó lenne, ha vagy villámgyorsan korszerűsítenének, vagy legyen más szolgáltató is elérhető mindenki számára. |
|
| |
|
Vendég |
#22016-02-19 14:19Nem lenne ekkora a probléma ha a 8 megabit/sec nem esne le 2 -re esténként... |
|
| |
|
Vendég |
#32016-02-19 15:22Mert nem vagyok elégedett az internetkapcsolattal. |
|
| |
|
Vendég |
#42016-02-19 20:53Azért írtam alá hogy Wekerlén minél előbb korszerű és minden igényt kielégítő internetszolgáltatás legyen elérhető. |
|
| |
|
Vendég |
#52016-02-23 19:14Szomorúnak tartom, hogy a 21.században, egy ilyen szolgáltató szinte egyeduralkodó lehet egy területen. Ezért a pénzért, sokkal magasabb színvonalú szolgáltatás lennének kötelesek nyújtani! A kollégáik hozzáállása, a telefonos kommunikáció is egyaránt kritikán aluli. Változást szeretnénk! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.