CCSVI kezelést a szklerózis multiplexeseknek
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) CCSVI kezelést a szklerózis multiplexeseknek petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-09-16 19:42egyutt érzek veletek. |
|
| |
|
Vendég |
#22011-09-16 22:01Nagyon nagy szükségünk lenne az eljárás engedélyezésére. Sokat segítene nekünk, SM betegeknek a mindennapok túlélésében. |
|
| |
|
Vendég |
#42011-09-16 22:59Remény |
|
| |
|
Vendég |
#52011-09-16 23:05nagyon sok támogatásra van szükség!! |
|
| |
|
Vendég |
#62011-09-17 00:01remélem, hogy a kutatások elkezdődnek/folytatódnak |
|
| |
|
Vendég |
#72011-09-17 08:08Remény! |
|
| |
|
Vendég |
#92011-09-17 13:06Mi nem vagyunk a neurológusok tulajdona, nem vagyunk a rabszolgái, hogy ha ők nincsenek valamiről meggyőződve, mi szenvedjük meg a következményeit! Mi BETEGEK vagyunk, akik elsősorban meggyógyulni, de mindenképpen kevesebb testi gonddal terhelve szeretnének ÉLNI. Mi még szerencsések vagyunk, mert Zamboninak hála felcsillant végre a gyógyulás reménye, mert sokan belehaltak már. Rengeteg országban műtik, a magyar neurológusok akadályozzák. Ez Alkotmányellenes és súlyosan korlátozza az emberi szabadságjogokat! |
|
| |
|
Vendég |
#102011-09-17 18:35Elkeserítő, hogy ebben az országban mit meg nem mernek tenni az emberek:( |
|
| |
|
Vendég |
#112011-09-17 18:44Remélem segítettem!!!! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2011-09-17 19:07- Date of removal: 2011-09-17
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#142011-09-17 22:40Elég szomorú,hogy így kell felhívni a döntéshozók figyelmét, valószínű a családtagjaik nem szenvednek a betegségben. |
|
| |
|
Vendég |
#152011-09-18 11:21Kérek mindenkit segítsenek. |
|
| |
|
Vendég |
#172011-09-18 21:38Drukkolok, hogy minél többen aláírják! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-09-18 22:20Szeretném nagyon,ha sikerülne ezt az eljárást elfogadtatni Magyarországon is,hisz az itteni betegeknek ez az egyetlen reményük,ha nincsenek millióik.Miért ne reménykedhetnének egy jobb életben? Nagyon drukkolok minden érintettnek,aki teheti legalább ezzel az aláírással jutassa közelebb az SM betegeket a célhoz!
|
|
| |
|
Vendég |
#192011-09-19 09:07EZ RÉSZEMRŐL LEGTERMÉSZETES |
|
| |
|
Vendég |
#202011-09-19 18:31Írjátok alá kérlek minél többen! |
|
| |
|
Vendég |
#212011-09-19 20:39"Ma rajtad holnap rajtam"csak ennyi!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#222011-09-19 21:40Nagyon szomorú ez az egész.................... |
|
| |
|
Vendég |
#232011-09-20 07:35Én is ebben a beteségben szenvedek sajnos! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2011-09-21 09:30- Date of removal: 2011-09-21
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#25 vicike2011-09-21 09:30Igazad van!! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.