Szeretnénk ha Magyarországra jönne a B2ST/BEAST!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Szeretnénk ha Magyarországra jönne a B2ST/BEAST! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-07-15 15:54<3 |
|
| |
|
Vendég |
#22011-07-27 17:50Imádom a beast bandát ők a legjobbak ezért szeretném ha jönnének Magyarországra Tóth Éva |
|
| |
|
#3 |
#32011-08-05 19:03Mennyi alá írás szükséges, hogy jöjjenek Magyarországra? |
|
| |
|
Vendég |
#4 Re:2011-08-17 22:44min.50 ... de látom azt már túlléptük, hát ha nem is nagy fellépésre de akkor egy fan talira ha sikerül összehoznom akkor beugranak hozzánk... rengeteg szervező cégnél érdeklődtem már és Dong Woon-nal is kapcsolatba léptem az ügy érdekében, de sajnos még biztató válasz nem érkezett ... amennyiben módomban áll újra beszélni Woonie-val elkérem a managerük elérhetőségeit ...nagyon remélem összejön |
|
| |
|
oharu.hato |
#5 oharu.hato@gmail.com2011-08-17 22:47egyébként a Cube tervez egy európai turnét, talán Magyarországot is célba veszik |
|
| |
|
Vendég |
#62011-09-03 20:14Remélem eljönnek:D |
|
| |
|
Vendég |
#7 :)2011-10-11 17:43Ha már ennyi aláírás gyűlt össze kb mikorra várható a B2ST????? :D |
|
| |
|
Ohart |
#8 Re: :)2011-12-17 23:16Már beszéltem magyarországi szervezőkkel, a B2ST manager-ével és két B2ST-es fiúval is ... valószínű hogy jövő tavasz vége felé ^^ |
|
| |
|
Laura G. |
#92012-02-26 16:48Nagyon jó lene ha eljönnének. :) |
|
| |
|
Vendég |
#102013-01-24 21:50Bárcsak eljönnének imádom őket, remélem sikerülne eljönniük *-* :) <3 :D |
|
| |
|
Juvancic Renáta |
#11 Re: Re:2013-06-01 14:43Hello.!Nem tudod hogy ha B2st jünne Magyarórszágba akkor hogy példáúl Budapestre nem mennének.? Mert azt hallotam hogy ha jönnének is akkor is csak Német országba lenne |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.