Állatrendőrséget Magyarországra!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Állatrendőrséget Magyarországra! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-10-03 19:30Szükség van Magyarországon is állatrendőrségre, minél többen aláírjátok annál nagyobb az esélyünk!! |
|
| |
|
Vendég |
#22011-10-03 20:10Már nagyon fontos lenne az Állatrendőrség létrehozása, mert szerencsétlen állatok nagyon sokat szenvednek az emberek kinzásaitól. Bizom benne, hogy minél hamarabb megalakul. Sok sikert! |
|
| |
|
Vendég |
#32011-10-03 20:31Remélem összejön! :) |
|
| |
|
Vendég |
#42011-10-03 20:38Történjen végre valami!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#52011-10-03 20:40Azt hiszem már nagyon régen szükség lenne rájuk:)) |
|
| |
|
Vendég |
#62011-10-03 21:06Üdv. Mindenkinek! Nagyon boldog lennék ha sikerülne Állatrendőrséget létrehozni Magyarországon. Bízva abban, hogy a sok szadista, állat bántalmazó, vissza fogná perverz állatkínzásait, félve a következményektől, mert ez már borzasztó ami itthon történik a tehetetlen és védtelen állatokkal. Köszönettel ha sikerül. Rózsa |
|
| |
|
Vendég |
#72011-10-03 21:16Sok fiatal, és idősödő, nyugdíjból ismét aktivá váló állat barát rendőrnek lehetne értelmes munkát adni. Ezért még adót is fizetnénk, vagy adományt adnánk! |
|
| |
|
Vendég |
#82011-10-03 21:42Aláirtam !! |
|
| |
|
Vendég |
#92011-10-03 21:55Egyetértek,és aláirtam. |
|
| |
|
Vendég |
#102011-10-03 22:23Védjük meg a kiszolgáltatott kisállatokat a legbetegebb állatfajtól (tisztelet a kivételnek), az embertől! |
|
| |
|
Vendég |
#112011-10-03 23:37Nagy szükségünk lenne az Állatrendőrségre Magyarországon. Rengeteg védtelen állat lesz áldozata a beteg aberált embereknek. |
|
| |
|
Vendég |
#122011-10-03 23:51Már nagyon régóta kellett volna,de jobb később,mint soha!!! |
|
| |
|
Vendég |
#132011-10-04 00:02jó lenne...szeretném...ha végre ez a nemes kezdeményezés végre célba érne... |
|
| |
|
Vendég |
#142011-10-04 08:14Végre már történhetne valami a kiszolgáltatott állatok érdekében,mindig csak beszélünk róla ,de nem történik semmi sem.Továbbra is vannak az állatkínzások,sajnos nagyon sok pszihópata ember él közöttűnk akik agressziójukat a gyengéken gyakorolják. |
|
| |
|
Vendég |
#152011-10-04 14:26Nagyon örülnék ha érvénybe lépne és megvalósulna ez a lehetőség! |
|
| |
|
Vendég |
#162011-10-04 14:27Ezt már régen be kellett volna hozni! |
|
| |
|
Vendég |
#172011-10-04 16:25Undorítóak azok az emberek,akik bántják az állatokat,ők nem ezt érdemlik,elítélem ezeket az embereket!! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-10-04 18:48Kívánom hogy a petíció elérje a célját! |
|
| |
|
Vendég |
#192011-10-04 21:15Nagyon nagy szukseg lenne, mert szinte nem telik el nap borzalmak nelkul, amit szegeny allatokkal muvelnek. Nagyon fontos lenne,megakadalyozni mindenaron es bunhodjenek, de kemenyen a gazemberek!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#202011-10-04 22:13Remélem mielőbb sikerül!!! |
|
| |
|
Vendég |
#212011-10-05 12:24Nagyon örülök,hogy vannak még állatszerető és állatsegítő emberek akik akarnak tenni valamit azok az élőlények érdekében akik oly sok örömet és boldogságot hoznak az életünkbe csupán a létezésük miatt is.Erőt,kitartást és sok támogatót(köztük vagyok Én is)kívánok,hogy ez megvalósulhason!!:-) |
|
| |
|
Vendég |
#222011-10-05 15:01egyetértek ezzel a kezdeményezéssel! |
|
| |
|
Vendég |
#232011-10-05 18:29Egyetértek ezzel a peticióval. |
|
| |
|
Vendég |
#242011-10-05 20:56Nagyon szeretem én is az állatokat és kell hogy törődjünk velük mert ők is élőlények az egy dolog hogy 4 lábuk van de ők is érzik a fájdalmat mint az emberek.Ha valakinek már van akár milyen házi állata törődést igényel.Kérek mindenkit úgy fogadjon örökbe házi állatot az egy életre szóljon ne egy pár hónapra és utána elviszi akár hova kirakja és magára hagyva nem törődik vele.Ez nem egy komoly emberre és gazdára vall. JÓL GONDOLJA MEG MINDENKI HOGY KIRŐL GONDOSKODIK. |
|
| |
|
Vendég |
#252011-10-05 21:31Mindenképp ideje létrehozni az Állatrendőrséget! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
955 aláírás
954 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 257 aláírás
557 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
316 aláírás
316 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
198 aláírás
198 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
174 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
170 aláírás
170 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 191 aláírás
86 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
82 aláírás
82 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.