MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!
MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / A peticio folytatódik / Hozzászólások
|
Vendég |
#12017-10-07 17:03Tiltakozom a gyűlöletkeltés ellen! |
|
| |
|
Vendég |
#22017-10-07 17:19Már van egy ilyen petíció folyamatban. Nem kellene szétaprózni a tiltakozást! |
|
| |
|
Vendég |
#32017-10-07 17:21Semmi mást nem kívánok azoknak, akik kifundálták ezt a gusztustalan gyűlöletkampányt, úgy Soros György, mint a menekültek (és direkt nem használom a kormány által rájuk aggatott migráns szót) ellen mint azt, hogy kerüljenek olyan helyzetbe, mint azok, akiknek háza, egzisztenciája, esetenként rokonsága odaveszett. Ugyanolyan elutasításban, gyűlöletben legyen részük, mint ezeknek a szerencsétleneknek. Bár szerintem abból sem tanulnának... |
|
| |
|
Vendég |
#42017-10-07 17:24Kedves Zsuzsa, mélységesen egyetértek, de sajnos a magyar sötétség ellen szinte lehetetlen harcolni, amelyet persze a Fidesz minden erővel igyekszik mélyíteni. Mindazonáltal szívesen aláírom újra a petíciót, ha van új változata. És mindenkinek ajánlom figyelmébe Umberto Eco A prágai temető című könyvét, amelyben gyönyörűen leírja, hogyan kell gyűlöletet kelteni az emberekben a zsidók ellen, ha el akarjuk terelni a figyelmüket másról. Baráti üdvözlettel: Szabó Mária |
|
| |
![]() Anonymous |
#5 Re:2017-10-07 17:40Bocs, nem ugyanaz, ez a petíció már elég régen elkezdődött....2017 júliusában... |
|
| |
|
Vendég |
#62017-10-07 17:41Semmi újat nem tudok hozzáfűzni. Tiltakozom, tiltakozom ... |
|
| |
|
mbm |
#72017-10-07 17:42"Ki szelet vet, vihart arat!" Elég a gyűlöletkeltésből! |
|
| |
|
Vendég |
#82017-10-07 17:45Basszak meg nem Soros Gyorgy miatt tartunk ott ahol tartunk, hanem a 174 onallo birosagi vegrehajto haazaarulo magatartasa miatt lett 3 millio erintett otthontalan. Beszelnek az elet vedelmerol! Akinek nincs lakasa annak elete sincsen...de meg a kozvetlen kornyezetenek sincs. Mire eljutt oda az ember h vegeignezze h veszik el a hazat mar reg daganatos v ongyilkos lesz. A nagy csaladja meg nezi a szenvedeset es ok is betegek lesznek. |
|
| |
|
Vendég |
#92017-10-07 18:04A tiltakozás falra hányt borsó! Míg a 'disznósajt van hatalmon, (nem kormányon, mert a kormányzást eddig is mellőzte) nem lesz vége a gyűlöletkampánynak! A hatalom megtartásáért nem drága neki családtag ellen családtagot, barát ellen barátot, mély nyomorban élő, buta embert a még butább ellen uszítani. Ez a kicsi ország úgy lett a gyűlölet magjának bőven termő mezeje, hogy nincs tisztában azzal, milyen virágzó is lehetne! (termőföld, vízkészlet, uniós pénzek áramlása, meglévő-szellemi kapacitás, stb) Míg az emberek nem látják, nem a magyar kínlódás az etalon, mert sosem tették ki a lábukat a megyehatáron kívül, addig itt változásra és változtatásra nincs remény. Márpedig ezzel az oktatáspolitikával, egészségügy lerohasztásával egyre csökken a viszonylag épen gondolkodók, ill. a gondolkodó állampolgárok száma. :'( |
|
| |
|
Vendég |
#102017-10-07 18:06Minden plakátra rá kell írni: NINCS (Soros terv) HAZUGSÁG |
|
| |
|
Vendég |
#112017-10-07 18:13Bár tudjuk, hogy hogy a választásokra vették megint elő Soros urat, a nagyobb gond a félelem -és gyűlöletkeltés fokozása. Le kell őket váltani -bármi áron! |
|
| |
|
Vendég |
#122017-10-07 18:14Tóth Rebeka |
|
| |
|
Vendég |
#132017-10-07 18:15Remélem, aki Soros György jóvoltából Oxfordban tanulhatott - miközben a plebs - így jómagam is csak az Ibusz, vagy meghívólevél birtokában utazhatott, most oda áll a tükör elé és szembeköpi önmagát! Van miért! Ti hazug, szemetek! |
|
| |
|
miki1950 |
#142017-10-07 18:16Bár tudjuk, hogy hogy a választásokra vették megint elő Soros urat, a nagyobb gond a félelem -és gyűlöletkeltés fokozása. Le kell őket váltani -bármi áron! |
|
| |
![]() Anonymous |
#152017-10-07 18:24Ebből már tényleg elég! |
|
| |
|
Vendég |
#162017-10-07 18:43Köszönöm, hogy életben tartod a tiltakozást. Úgy értelmezem, hogy a korábbi aláírásom aktív. Üdvözlettel: Baján Marina |
|
| |
|
Vendég |
#172017-10-07 19:10Fejétől büdösödik a hal.Ki kell takaritani a halpiac kofáit. |
|
| |
|
Timea |
#18 #182017-10-07 19:21Soros rengetegett tett Magyarországért. Megalakította a CEU-t, nagyon sok diáknak megadta a lehetöséget, hogy nagynevü külföldi egyetemeken tanulhasson! Mindig is védte Magyarországot, beleértve a magyar demokráciát, amely sajnos már igencsak hanyatlásban van.... én mélyen tisztelem a Soros úrat, ezért ezennel büszkén aláírom a peticiót! |
|
| |
|
Vendég |
#192017-10-07 21:12Tiltakozom a gyűlöletkampány ellen! |
|
| |
|
Vendég |
#20 Ami Mo-on történik lehet, hogy Isteni ítélet (vagy következmény) a holokauszt miatt2017-10-07 23:40Nekem az az érzésem, hogy a gyűlölködés, nyomor és minden rossz eluralkodása Magyaroszágon Isteni ítélet vagy következmény a holokauszt miatt. |
|
| |
|
Beáta |
#21 Tiltakozom!2017-10-08 06:31Tiltakozom a magyar kormány és a kormányfô gyûlöletkampánya ellen! |
|
| |
|
Vendég |
#222017-10-08 06:32Nem hagyhatjuk,hogy a félretájékoztatás uralja a hazai közéletet! |
|
| |
|
Vendég |
#232017-10-08 07:24dr Serestyén Klára |
|
| |
|
Vendég |
#242017-10-08 07:46Cselekedni is hajlandók ahhoz kevesen vagyunk, hogy mindet letakarítsuk. De a humor, a nevetség tárgyává tevés segíthet. |
|
| |
|
Vendég |
#252017-10-08 09:14Nevetséges, csak a tájékozatlan embereket tudják megtéveszteni, ezért lenne fontos, hogy a nyomtass magad felvilágosító munkával segítséget nyújtsunk vidéki honfitársainknak. Továbbá segítséget kéne adni a még szabad kereskedelmi médiák hozzáféréséhez. Mindent el kell követni, hogy jövőre el tudjuk űzni ezt a fasiszta, maffiózó kormányt! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
