Követeljük!A MAGYAR NÉP NEVÉBEN!!!!!!!!!!!!! Követeljük az Orbán
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Követeljük!A MAGYAR NÉP NEVÉBEN!!!!!!!!!!!!! Követeljük az Orbán petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12012-02-06 15:12Elég volt a nép elnyomásából, a hírek meghamisításából, a félre tájékoztatásból, a külföld félre tájékoztatásából, az éhezésből, a megszorításokból! A kormány, Parlamenti képviselők és köztársasági elnök azonnali lemondását követelem! |
|
| |
|
Vendég |
#22012-02-06 15:43AKI AZT MONDJA: ELÉG!, FÉL PERC ALÁÍRNI. HA NEM KÍVÁNOD PUBLIKUSSÁ TENNI AZ ALÁÍRÁSODAT ÉS NEVEDET, ARRA IS VAN LEHETŐSÉG. A MAGYAR NÉP NEVÉBEN!!!!!!!!!!!!! Követeljük az Orbán Kormány azonnali lemondását!!!!!!!!!!!!!Követeljük, hogy azonnal írjanak ki új választásokat!Követeljük!, hogy hagyjanak, minket nyugodtan élni, dolgozni! Követeljük az emberi Jogainkat!Követeljük az antiszemitizmus azonnali BESZÜNTETTE SÉT! Rájuk a katonai Ügyészség hozzon ítéletet!Követeljük, hogy az elesetteket, a betegeket azonnal soron kívül lássák el! Követeljük! A kilakoltatások azonnali felfüggesztését! Követeljük a hajléktalanok fedél alá jutását! Követeljük! A jogainkat! Követeljük! A megszerzett jogok visszaállítását! Követeljük, hogy ne dögöljünk éhen! Követeljük, a bűnösök azonnali bíróság elé kerüljenek! A MAGYAR NÉP NEVÉBEN KÖVETELJÜK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#32012-02-06 15:52Minden olyan kezdeményezést amely arra irányul,hogy egy hatalomtól megittasult diktátort eltávolítson támogatni kell. |
|
| |
|
Vendég |
#42012-02-06 16:01Igen követelem, hogy mondjon le ez a hazudós embertelen, kisebbségi orbán |
|
| |
|
lacza |
#52012-02-06 16:23Az én nevemben (a NÉP vagyok....) ti ne követeljetek semmit...már megint más akaqrja megmondani, hogy mi a jó nekem.... |
|
| |
|
Vendég |
#62012-02-06 17:04A föld köztulajdonba vételét azonnal és megszervezni a most is jólműködő nagyüzemi mezőgazdasági gazdálkodást. Jelenleg 50 jól működő gazdaság van NAGY Tamás és Rasckó urak beszámoltak. A föld azok kezében van Selmeci Gabriella szóvivő, felsorolás hosszú lenne- akik nem mezőgazdasági mérnökök. Sok doktorált mezőgazdász van és a földek bevetetlenek. |
|
| |
|
Vendég |
#82012-02-06 20:01Emberiesség elleni bűntetteik miatt felleljenek Orbánék! |
|
| |
|
Vendég |
#92012-02-07 00:26Kenyeret! Munkát! Megélhetést! MINDEN MAGYAR EMBERNEK!Ne fűtetlen szobában kelljen éhen nyomorogni, tartozásokkal, és kilakoltatásoktól félni! Milyen jövő vár így a gyermekeinkre? Miért kell a bénáknak, betegeknek visszamenni a "munka világába?" Ami nem is létezik? Mível még az egészséges embereknek sincs munkalehetőségük! Miért akarják megvonni a nyugdíjasoktól és a leszázalékoltaktól az utazási kedvezményt és a nyugdíjas bérletet? Miért kergeti Őket a halálba? Miért nincs Önökben emberség és humánum! Nem veszik észre, hogy ez a NÉP már eleget szenvedett? Miért nem lehet emberségesen cselekedni! És a szegény hajléktalanokról még nem is beszéltem! Jó lenne ezen elgondolkodni, "Tisztelt Ház"! aláírás: Mária |
|
| |
|
Vendég |
#102012-02-07 11:56 Nagyon szeretném ha ismét ujra biztonságban élhtne az ember nem kéne attol félni ,hogy mikor pusztul éhen.mert ami most jelenleg ebbe az országban folyik az minden csak nem kormányzás. |
|
| |
|
Vendég |
#112012-02-07 15:41Itt egy kormány sem akarja,hogy jól lakjunk? |
|
| |
|
Vendég |
#122012-02-07 22:29Ha otthon lennék /Angliában élek, mert otthon már hajléktalan lennék/ mindenképpen részt vennék az "éhségmenetben" mert az már tűrhetetlen ami ebben az országban történik az "átlag" emberekkel. Munkát, kenyeret, emberibb életet! Fratanolo János nyugdíjas bányász |
|
| |
|
Vendég |
#132012-02-08 10:38Ideje lenne, ha leköszönnének |
|
| |
|
Vendég |
#152012-02-08 12:00Én annyit jegyeznék meg, hogy a nyugdíjból nem telik tüzelőre,és a 47 000 ezer forintból éljen meg Matolcsy és tüntessék el őt is és a köztársasági elnököt, mert köztársaság nincs. Ha elküldik nyugdíjba, csak annyi nyugdíjat kapjon, az a fél analfabéta, hogy felforduljon éhen. Az ország szégyene! A többiek úgy szintén.Nem nyugdíjba, adjanak nekik segélyt. Dudás Lászlóné nyugdíjas. |
|
| |
|
Vendég |
#172012-02-08 16:41A történelem szégyene ez a kormány, ez az elnök. A teljes vezérkart vagyonelkobzás után a kőbányákba száműzni!!! |
|
| |
|
Vendég |
#182012-02-10 18:21Ezt nagyon elhibázták Orbánék, pedig tényleg nagyon sokan bíztak bennük. Ma már csak a csodában bíznak. A szabadságjogok csorbítása mellett ez a alegnagyobb bűn. Egyre több éhező gyermeket látni, reménytelenségbe süllyedt szerencsétlen milliókat. Ezt nem lehet jóvátenni. |
|
| |
|
Vendég |
#192012-02-11 02:25Új szocializmust! |
|
| |
|
Vendég |
#20 Re:2012-02-11 02:28Új szocializmust! |
|
| |
|
Vendég |
#21 Re:2012-02-12 13:04Kimaradt belőle a Rendszerváltás és az alkotmányellenes diktatúra ténye!!!Miért??? |
|
| |
|
Vendég |
#222012-02-12 17:55Drága Barátaim! Értünk is mentek!!! Sütünk Nektek kenyeret, és ha Pestre érkeztek, átadjuk. Űdv: Hajni |
|
| |
|
Vendég |
#232012-02-12 17:57Drága Ismeretlen Barátaink! Értünk, munkanélküliekért is meneteltek!!! Köszönöm: Gabi |
|
| |
|
Vendég |
#242012-02-12 18:00Kedves Ismeretlen Menetelők! A gyerekeink és unokáink jövőjéért is mentek! Köszönöm: Biaga Mami |
|
| |
|
Vendég |
#252012-02-13 11:0377 éves nyugdíjas vagyok. 52 éves szülési sérült gyermeket neveltem. Őt is érinti az Orbán kormány "áldásos" tevékenysége. Az elesettek még elesettebbek lettek. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 457 aláírás
680 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
573 aláírás
573 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
997 aláírás
441 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Állítsàk vissza a Kiss vonatokat a Ceglédi vonalra (Z50)
365 aláírás
365 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
346 aláírás
291 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
228 aláírás
228 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
217 aláírás
217 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
160 aláírás
160 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
LEGYEN VALÓBAN VÉGE AZ ÁLLATOK CIRKUSZI SZENVEDÉSÉNEK!
104 aláírás
104 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
145 aláírás
98 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Gyámhatósági/bírósági nagyszülői kapcsolattartás felülvizsgálata
94 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 212 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.