Az ukrán háború ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Az ukrán háború ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#176 Re: Igen, alá kell írni mindenkinek

2014-08-01 10:44

Karpatalja

#177

2014-08-01 10:52

EGy biztos akit elvisznek KELET-UKRAJNABA az nem fog hazaterni azt hiszem,hogy minden karpataljasi ember neveben mondhatom,hogy mindazon embernek köszönjűk,akik alairasukkal,tamogatjak a magyarsagot

Vendég

#178

2014-08-01 11:29

A kárpátaljai és a felvidéki magyarság ügyéért csak úgy lehetséges eredményesen harcolni, ha a magyar kormány felvállalja az 1.5 milliós ruszinok nemzeti ügyének védelmét is. Meg kell értetni a nyugattal, hogy Ukrajnában az 1 milliós ruszin lakosság az nem ukrán, s a Felvidéken a 0,5 milliós ruszin lakosság az nem szlovák.
A magyar kormánynak erkölcsi kötelessége lenne, hogy követelje, hogy Kárpátalja lakossága maga dönthessen jövőjéről.
Helmeczi György nemzetőr.

Vendég

#179

2014-08-01 19:59

Szerintem senkit ne vigyenek "erőszakkal" háborúba.
Karpatalja

#180

2014-08-02 14:21

Mar a nök is kapjak a behivokat,25-35 ev között akik növer kepzesben reszesűltek

Vendég

#181

2014-08-02 18:51

Porosenko és bandája engedje el a Kárpátaljai besorozattakat és ne vigyen több magyart Kelet-Ukrajnába, a frontra.

Vendég

#182

2014-08-03 12:13

My reason is not more but not less than that: I'm a Hungarian.

Vendég

#183 Re:

2014-08-04 06:51

#136: -

Kedvse Ibolya, nagyon szépen köszönöm a Kárpátaljai magyarok nevében hogy mellettünk áll és támogatását ugyszintén köszönjük. A petíciót alá írtam én is és Bízom az Úr segítségében,  hogy a rég lejárt trianoni szerződést meg semmísitik és vissza csatolják az amputált részeit az országhoz, mert velünk csak nyerhet  a megcsonkított magyarország . Ami népünk, már Igy is , majd húsz éve megyaroknak dolgozik de ha vissza kapcsolnak, akkor még nagyobb lendülettel fog dolgozni erről a magyar kormányt bíztosithatjuk .      Margit ukrajnából.


Vendég

#184 Re: Re:

2014-08-04 06:54

szikla

#185 Tüntetés!

2014-08-04 20:11

Ha a szíveden viseled a kárpátaljai magyarok sorsát, ott a helyed! Gyűjtsd az aláírásokat is!

Színhely: az ukrán követség előtt, Bp. 1125. Istenhegyi út 84

Időpont: 2014. aug. 8, 18 órától.


Vendég

#186

2014-08-05 14:31

Ne legyen senki a Sátán áldozata!
Pesta

#187

2014-08-05 14:47

NEM A MI HÁBORÚNK!


Vendég

#188

2014-08-05 18:13

It is not the Problem of the Hungarians living in the ancient-Hungarian- Areas( that was robbed from them in the last century)
They do not have to take part in this conflict.
Bosnia -Hercegovina

#189

2014-08-05 19:18

Én sajnos részt vettem egy hasonló ,Európában zajló háborúban. Nem akartam,de nem kérdeztek!Borzasztó volt. Szóval teljes mértékben egyetértek! Magyar fiataloknak semmi keresnivalójuk nincs ott. Nem az ő háborújuk ,ne follyon a vérük!


Vendég

#190

2014-08-05 22:55

Kedves Magyar testvérek!
Mint Kolozsvári szűletésű Magyar ember, aki 1944.szeptember végén a második Világháború alatt, 6-éves korában Győr-Ménfőcsanakra kerűlt, ahol 1956.Október. 24.-éig is élt, és Győrbe járatam felsőbb iskoláim.Feltétlenűl ellenzem a Kárpátaéjai Magyar származású fiatal embereket katonákat ebben a háborúban belevinni,amikor az ottani testvér harcot a Vladimir Puttyin Orosz befolyásra kezdtték. Én sokszór nézem itt sydneyben a kűlönbnöző hireket, és a keleti oldalon létező terroristákat akik nemis fehérbőrű Ukránok, hanem színes bőrű néger keverékű oroszúl kiabáló emberek. Hol tanultak meg Oroszúl? És mit keresnek Ők ott Európába az orosz gyártmányú fegyverekkel? Még a rakéta kilövő készűlék is Orosz gyártmány volt: Kitanitotta be őket, hogy azt a fegyvert tudják szakilag kezelni, Ha nem az Orosz?! Putyin bandája?
Én a bőrőmről ismerem őket oroszokat,, hisz 1956. Október, 24.-én és attól kezdve, 18-éves fejjel fegyveressen harcoltam az Oroszok, és a Kommunisták ellen a Győri Vagonygári teherautgók tetején. Győr-Mosonmagyaróvár-Budapest. Ahol sebesűlten bekerűltem az Orvostudomány Egyetem alaksorában a tőbbi fiatal sebesűlttel egysűtt. Majd későb November végén, a kiskatonák teherautókkal átvittek bennünket Pomogynál Ausztriában. És Hollandia kővetkezett. 1958-vén Ausztfráliába kivándoroltam.
Itt Sydney környékén élek a családommal.
Közben évzizedeken át együtt dolgoztam a néhai Dr. Wass Albert, Zolcsák István, egyik ERdélyi Világszővetség Társelnökökkel, mint ugyancsak az EVSZ-egyik Társelnöke, az AVSZ-Sydneyyi Csoport elnöke! 1981-2005. Tűntetésekkel nyomtatványokkal, memorandumokkal és így tovább harcoltrunk Nemzetközileg a Világ politikusai előtt az erdélyi magyar népünk érdekében Ceausescú, és az Oláh elnyomás ellen! Családomnak tőbb mint 50-ezer dollárjában kerűlt a hac szerény szobrásszati kasszánk ellenére.
De tettük amit kellett, és ahogy tudttuk, mert a népünk bajban volt az ősi Magyar főldőn Erdélyben.
Magyaros szeretettel tisztelettdel Űd Sándor.
Dr. Kolozsy Sándor.C.D.V.A.
Szobrászművész.
wwww.kolozsy.com.au
56-os Szabadságharcos.
Sydney Ausztrália.
Erdélyi Világszővetség egyik Társelnőke.
1981-2005.
Isten áldja meg népünket a Kárpátmedencében!!!!

Vendég

#191

2014-08-06 01:24

Az elcsalt "rendszervaltas" ota ez a harmadik alkalom visszaszereznunk Karpataljat a velejeig romlott es korrupt ukranoktol, illetve az ertuk oly buzgon(?...) babaskodo, koszos eu-s gittegylettol.
Amint "tetszenenk" vegre eltakaritani a 25 eves "rendszervaltok" bal- es jobbliberalis valtopartjaiban leledzo illegitim hatalombitorlokat, ugy egy felelos magyar nemzeti kormany a Szent Korona Tan jogfolytonossaganak visszaallitasaval, az el- es leszamolasok kesedelem nelkuli vegrehajtasaval (ha nem is ket het alatt...), de egykettore felrazna a "merjunk kicsik lenni" magyar nemzetet a holoemlekmuvek es a ciganykultura kenyszeru csodalatabol.
Vesszen trianon es ugyanugy vesszen, hulljon a fergese, akik napjainkig romlasban tarthatjak sokkal jobb sorsra hivatott magyar nemzetemet!
Adjon az Isten szebb jovot!

Vendég

#192

2014-08-06 03:45

Szabad Kàrpàtaljàt!!!

Vendég

#193

2014-08-06 08:46

Légy szíves petícióddal támogasd a kárpátaljai nép életben maradását! Csupán egy 2 perces kattintással életet tudsz menteni!!!! Kérlek tedd meg!
Ha nem tesszük meg, mi is erre a sorsra juthatunk. 1 évvel ezelőtt az ukrajnai nép ugyanilyen nyugodt, békés országban élt , mint mi ITTHONI magyarok!!!
Ők, az ukrajnaiak sem gondolták, hogy véres, pusztító háború kezdődik náluk, ezért fontos, hogy ŐRIZZÜK A BÉKÉT, amíg van!

Vendég

#194

2014-08-07 14:22

Azt gondolom, hogy a tömör, rövid, lényegre törő megfogalmazáshoz nincs mit hozzátenni!
Hegyi Judit

Vendég

#195

2014-08-07 23:17

Tiltakozom , a kárpátaljai magyarokat ne vigyék ki az értelmetlen háborúba !

Vendég

#196

2014-08-08 05:28

A konfliktus az orosz- usa hatalmi harc probléma köre. Szerintem egy okos európa ebből kimarad. De hol az okos Európa?

Vendég

#197

2014-08-08 12:29

Minden magyarnak latni kell!
ikszy

#198

2014-08-08 13:58

#196
Okos Európa nincs (hatalmon), talmudista É-Amerika-EU-Izrael-Ausztrália világbirodalmi tengely van, ahol az EU-nak áldozatot kell hoznia (bojkottálja az oroszokat, vásároljon az USA-tól), hogy a gazdasági összeomlás felé tartó USA fennmaradjon, vagy legalább minél később bukjon meg, mert ha a legnagyobb-legerősebb vár bukik, akkor az EU talmudista kisebb várnak is vége. Az EU be van áldozva a talmudista nagyobb célok érdekében, a gójok pedig nem számítanak, azok csak parasztok a sakktáblán.

Mezőségi

#199 Munkács

2014-08-08 20:23

Ne haragudjanak, hogy megkérdezem, munkácsiak hogyhogy nincsenek az aláirók névjegyzékében? Őket nem érinti a háború illetve annak hatásai?

Másként emlékező, másként gondolkodó

#200 Mezőséginek válasz

2014-08-11 10:12

Kedves Mezőségi!

E folyamodvány aláírását  egy háború és háborús veszély által sújtott terület lakójától én nagy-nagy bátorságnak érzem. Csak elismerést érdemelnek.

 Még az  ilyennel (még ...) nem sújtott terület lakóinak hallgatását,  és az aláírástól való félelmét, ódzkodását - nagy szomorúsággal bár - is megértem, vagy próbálom megérteni. (.....)

Üdv.: egy  szabolcsi