Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Élet Menete / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-04-27 08:28

Ott leszünk!

Vendég

#2

2014-04-27 14:18

Köszönöm Péter!

Vendég

#3

2014-04-27 14:40

Nagyon várom már, hogy a nyilas szervezeteket - többek között a Jobbik-at betilét sák.

Vendég

#4

2014-04-27 14:43

Remélem, hogy a nyilas bandák - többek között - a Jobbik Magyarország is hamarosan be lesz tiltva.

Vendég

#5

2014-04-27 16:23

Ki kell irtani a közéletből fideSS támogatta JOBBIKOS fasiszta gárdákat!

Vendég

#6

2014-04-27 18:19

Követeljük a jobbik bírósági betiltását és a félkatonai szervezetének a betiltását!Követeljük továbbá ezeknek gyülekezéséfolyamatos ellenőrzését !

Vendég

#7

2014-04-27 21:20

Ott voltam, jó sokan voltunk.

Vendég

#8

2014-04-28 05:19

Ott voltam, sokan voltunk, felemelővolt! A baj csak az, hogy ettől semmi nem változik itthon!!!

Vendég

#9

2014-04-28 19:36

Ott voltunk, 11-en, egy csoportban!
De ez csak természetes, nem?:)

Vendég

#10

2014-04-28 20:47

Már sokkal régebben fel kellett volna lépni a Jobbik és a mindenféle Gárda ellen! Csak üdvözölni tudom a kezdeményezést, csak félek semmi foganatja nem lesz... :-( Minden létező fórumon meg kell próbálni a betiltásukat!

Vendég

#11

2014-04-29 05:28

A legmélyebb tisztelettel mondom ezt. Amíg nem tiltják végérvényesen be a rasszizmus minden formáját sőt Magyarországon erősödik és a kormány asszisztál ehhez. Addig ez csak egyszerű képmutatás, hogy lássa a világ hogy elutasítjuk közben pedig nem tesznek ellene semmit még elő is segítik ennek terjedését !!!

Vendég

#12

2014-05-05 13:54

Csatlakozom!

Vendég

#13

2014-05-07 04:45

fajgyűlölet=gyilkosság

én

#14

2014-05-07 04:48

fajgyűlölet=gyilkosság

Vendég

#15

2014-05-12 06:26

Köpködős parlamenti képviselő, szégyellem hogy magyar vagyok míg ilyen emberek képviseli az országomat!!!

Vendég

#16

2014-06-21 14:23

Itt mindenki antiszemita meg rasszista, aki az ilyen idióta baloldali szemetet nem fogadja el! Egyetlenegy közös téma van mindig, ami mindig összetartja őket! Az a közös magyar nemzet gyűlölete, legyen az bármilyen származású ember, aki a magyar nemzethez tartozónak érzi is magát! Melyik országban engedik meg azt a pofátlanságot, hogy két kis cigánytetű megkésel két sportolót és még az áldozatokat útszéli módon gyalázták az egész kivonult büdös baloldali csürhe a libaszaros bajnaival, meg a bohóc gyurcsánnyal! Aztán ezek a szemetek még kertész ákos gyalázkodó cikkére üsszeültek az mszp székházában és szintén gyalázták a magyar népet! De akkor kussolnak, mikor szélsőjobbos pártelnökük van és kussolnak, mikor olyan zsidókat gyaláznak, akik túlélték a holokausztot és számon kérik, hogy mi jogon gyalázzák az ő nevükben a magyarságot!
Szánalmas ez a féreg csürhe!

Vendég

#17

2014-07-22 17:07

16-os Te ne próbáld megérteni mit is írt Kertész. A te képességeiddel ez reménytelen próbálkozás.
Ha a magyarok többsége olyan buta mint te ,akkor nem akarok magyar lenni.Én inkább Európai vagyok.
Te meg hulla részegen, a magyar zászlóba burkolozva hányd végig Budapest utcáit. Ez rolad és rólunk is egy szegénységi bizonyítvány.A magyarokat a világban még nem elegen utálják!!!!!
Mutass nekem egy echte magyar Nóbel díjast. Különösen a nácik között nem található egy normális sem,nemhogy Nobel díjas.Azért utáljátok a zsidókat mert szorgalmasak,és tehetségesek?
Csak a hozzád hasonlo lusta ,dologtalan tehetségtelenek zsidóznak. Az öseim kisnemesek voltak,és vitézségig vitték a kisbányai miki idején. Szégyenlem is ezért magamat.Remélem hamarosan eltakarodik a viki,vagy eltekarítják mint a szeméttel szokás. Ekkor elkezdődhet a nemzet felemelkedése. Ebben még a hozzád hasonlő ütödötteknek is lessz helye.De ázért nektek is kell dolgozni. Természetesen a képességeiteknek megfelelő munkát kell végezned. Talán szükség lessz rád a talajerőgazdálkodási vállalatnál mint szippantó cső hordozóra.
Melyik normális országban engedik meg azt, hogy ostoba bohócok,kis tetük masírozzanak bohoc ruhába, és szidják a más vallásu ,de egyébként teljes jogu polgártársaikat.
A multkor órák hosszat nevettem mikor megláttam a ti legokosabb vezetőtöket, a miska kancsonak öltözött polgármestert.Milyen lehet a többi prominensetek ha ilyen a legjobb leg értelmesebb. üdv. egy kisnemes aki már felnőt és nem kedveli a hozzád hasonló idiotákat.

Vendég

#18

2014-07-25 06:54

Shalom Izrael!!!!!!!!

Vendég

#19

2014-07-26 04:25

Canadaban elek.