Tiltakozás a kormány emlékezetpolitikája ellen

Tiltakozás a kormány emlékezetpolitikája ellen / Közlemények / Schiffer: Az emlékmű körüli vita egy hiszti / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-04-09 05:27

Úgy tudtam, hogy ez a Schiffer András (LMP) nevű személy is ellenzéki politikus (volt). Bocsánatot kérek, rosszul tudtam. Biztosan azért, mert nem hittem azoknak, akik azt állították, hogy ez a Schiffer András (LMP) nevű személy valójában az Orbán-rezsim hithű, elkötelezett élharcosa. Most is kibújt a szög a zsákból, vagy másképpen: folt a zsákon. Aki ezt a bizonyos emlékművet kitalálta, megvalósítja és támogatója a gondolatnak, ugyanúgy a magyar nemzetre rontó, hazug és a magyar történelmet meghamisító, mint ama kornak a hazaáruló kormányzója és sunyi követői. Jegyezze fel a rémes bűnüket az Úristen!
Dr. H. Tóth István CSc

Vendég

#2

2014-04-09 08:08

Az emlékművet nem engedhetjük fölépíteni, de ha mégis fölépítik, meg kell csúfolni, le kell rombolni. A magyarság totemállata a turul. Nem küzdött meg a náci sassal. Előtte ez a turul a kétfejű sassal parolázott. A turul most sem száll szembe a barbársággal.
Ha az emlékmű megmarad, célszerű vele szembe állítani a hortobágyi csata emlékművét, a tankot.
Schiffer nem mondhatja ki, hogy fideszes.

Vendég

#3

2014-04-09 17:02

Schiffer szégyellje magát!