Nem adjuk az akácot!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Nem adjuk az akácot! petíció automatikusan generált fórumtémája

Zsuzsa

#1

2014-02-28 19:00

Kedves akácot féltők! Nem itt kell aláírni, hanem a legnépszerűbb petícióvá vált: „ Az akác legyen hungarikum” c. petíciónál. Azaz itt:   http://www.peticiok.com/akac_hungarikum
Ezt egyébként Tóth úr figyelmébe is ajánlom.


Vendég

#2 Drága Zsú!

2014-03-03 20:56

AZ ö honlapjuk nyújt segítséget, hogy saját petíciót készíthessünk. :-) Én megragadtam a lehetőséget, mert ezek a végén összeadódnak és hy több szálon fut, hamarabb összejöhet a szükséges aláírások száma. Azért köszönöm. :-)

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-03-04 09:12



Vendég

#4

2014-03-05 11:36

Már gyüjtöttünk az akác megmentésére aláírásokat,de minél több a kezdeményezés annál jobb.
Morgó

#5 Maradjanak meg az akácok

2014-03-05 14:01

Aláírtam a petíciót, mert szerintem is meg kell maradniuk!
nick

#6 "UNIJÓ"

2014-03-05 19:29

Én azt hittem azért kellett belépnünk az Unijóba, hogy egy európai közösség tagja legyünk,
amiben összefogással, egymás segítésével normálisan élhetünk, nem pedig azért hogy elnyomjanak,
ilyen dolgokba beleszóljanak hogy milyen fa maradhat.
Megérteném ha ez egy mérgező, káros fa féle lenne. De így? Ez már nem normális viselkedés a részükröl!

Az Unió rabszolgája lettünk!


Vendég

#7

2014-03-06 12:17

Minden eszközzel azon vannak, hogy felbecsülhetetlen javainkat eltüntetni. Ahogy az oktatást is tönkre akarták tenni. Meg amiről még nem is tudunk

Vendég

#8

2014-03-08 19:25

Nagyon elegünk van az únióból!!!Sokkal jobb lenne nélkülük!Evvel az erővel a nem őshonos embereket is kiirthatnák,nem???A saját profitjuk miatt minden más országot tönkre akarnak tenni!!Ébresző MAGYAROK!!!

Vendég

#9

2014-03-12 19:03

Nem ertem...hogy talaljak ki arrol ami mindig is volt, hogy most mar nem lesz. Termeszetesen nem magyar es talan semmi de semmi koze ehhez...