A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / !!!Figyelem!!! / Hozzászólások


Vendég

#26

2014-08-18 13:56

Rég gondolkodom, mit jelent magyarnak lennem. A legutóbbi évek eredménye: krisztusivá válnom... Magasztosnak tűnő szavaim sokakat zavarnak, nem bánom. A megvilágosodás útja ideát ilyen.
Magyarnak lenni vitézséget is jelent s tudást,igazit. Nem csak hitet... Nem sok időnk maradt, a kutyák ivadékai megerősödtek.

Vendég

#27

2014-09-23 12:48

Kedves roland bizom benne hogy e szent ügy melyet kepvisel eleri celjat es kárpotolják kishazánkat elödeink bünéért mert nekik kötelessègük lett volna ezt a hitvany tettet megakadalyozni csak gondolok itt Balassagyarmat hös fiaira asszonyaira gondolom erti vagy ertik mire gondolok a Magyar nepnek nem karpotlas az államadossag elengedese hisza vilag tartozik nekünk Magyaroknak s nem mi a vilagnak hangsujozom a nagy magyarorszag idejeben hol voltak a csehszlovakok jugoszlavok romanok önekik meglett a sajat hazajuk a vasfüggony megszunesekor persze jutott a magyarokebol igy lehet othont teremteni mas hazajabol hat mondom kárpotoljanak minket mert adott ez a nemzet eleget e volagnak tudosbol orvosbol foldbol köszönöm hogy irhattam eröt egèssèget
Roland Schmidt
A petíció szerzője

#28 Re:

2014-12-26 16:48

#1: -  

 Nagyon köszönöm a levelét minden igaz Magyar lelkű embernek és Kellemes Kerecseny ünnepet kívánok Mindenkinek!

 

Áldás a Mag népére!


Vendég

#29

2014-12-30 11:37

Tisztelt Schmidt Roland!
A petícióval egyetértek és csatlakozom!
Varga Kálmán

Vendég

#30

2014-12-30 13:00

EZEN FÁRADOZOM ÉVEK ÓTA, HOGY FELÉBRESSZEM AZ ELALTATOTT MAGYAR EMBEREKET.A PÁPA TEVÉKENYSÉGÉT ISMERJÜK. VAN EGY MAGYAR MONDÁS :""" SEGÍTS MAGADON ÉS AZ ISTEN IS MEGSEGÍT """. NEM KELL SOKAT DUMÁLNI. UJRAEGYESÍTÉSI BÉKETÜNTETÉSEKET KELL SZERVEZNI ÉS A PETÍCIÖRA ALÁÍRÁST KELL GYŰJTENI.MIELŐBB, MERT MÁR 79 ÉVES VAGYOK ! ! !
INTENZÍVITÁST !!! LEVELEZŐCSOPORTOM IS EZT VÁRJA.
2020 - ig LEHET AZ ÚJRAEGYESÍTÉST KÖVETELNI. TRIANONI DIKTÁTUM ÉRVÉNYTELENSÉGE BIZONYÍTOTT.

Vendég

#31

2014-12-30 13:26

KEDVES Nemzet Testvérem,Én mint a Dunaújvárosi Trianon Társaság volt elnöke /el öregedés, és meghalás miatt már nem létezünk /, de a szellemiséget tovább adtuk, és új társasághoz léptünk. Megadom a szellemiségünk örököseinek FACEBOOK ELÉRHETŐSÉGÉT.
GÁBOR KATA
RÁCZ KAMILLA
világos-s-ság
Itt olyan Nemzet testvérek vannak, akiknek ugyan az a céluk, mint Nekünk.
A MAGYAROK ISTENE ÁLDJON, ÉS VEZÉRELJEN UTUNKON.

KOVÁCSNÉ SZÖLLÖSSY IBOLYA

Vendég

#32

2014-12-30 13:35

Minden tisztelet ,és megbecsülés azoknak akik a hazájukért jót tesznek.

Vendég

#33

2014-12-30 13:39

79 évesw vagyok, Levelező csoportom van. Némileg tudok internetezni,, 3 év üta. Kérek tájékoztatást, miképpen lehet a petícióhoz és mozgaqlmához csatlakozni. KÖSZÖNETTEL : Kiss István nyugdíjas.

Vendég

#34

2014-12-30 14:34

A magam részéről köszönöm a magyarság érdekében tett lépéseidet !
egy magyar a sok közzül

#35 Re:

2014-12-30 17:18

#19: norbertobaggio -  

 mi értelme ennek az utolsó megjegyzésnek, ha valóban cigány lenne még akkor is értelmetlen és nem illő e témához


Vendég

#36

2014-12-30 17:53

Kedves Schmidt Roland! Az Ön neve nem "igazán" magyar. Ennek ellenére boldogan csatlakozom a mozgalomhoz, mert nagyon fontosnak találom hogy lehető legtöbb fiatal tudja meg, mit is követtek el Trianonban a Magyarság ellen. Ismerje meg az egész világ hogy milyen aljas békeszerződést írattak alá az akkori Magyar vezetéssel, mely nem kellőképpen állt ki a magyar érdekek mellett. Üdvözlettel: Kiss Imre

Vendég

#37

2014-12-30 19:46

Nem veletlenul Nagyvaradrol szarmazol?

Vendég

#38

2014-12-30 22:32

Támogatom! Ha minden országnak, népnek joga van az éredekei kifejezésére és érvényrejuttatására, akkor a amgyarok miért nem tehetnék ugyanezt.

Vendég

#39

2014-12-31 01:24

Tisztelt Roland, én csehszlovákiába születtem, (szándékosan kisbetüvel)Zemplénben. Megszenvedtem trianont én is.Amikor a 70 es évek elején az usa ba emmigráltam, ha módját ejthettem, kutattam - mi és kik okozták e nagy tragédiát?Nem csak velünk bántak el, másokkal is, de velünk a legalaposabban. Arra a kérdésemre, hogy miért és kik gondolom megtaláltam a választ. Azokhoz pedig akik ezt tették velünk, hiába fordulunk. Ők nem azért gyengitették le nemzetünket, hogy azt most erössé tegyék! Ilyen egyszerü.
Tisztelt Roland, A Szent korona tana, a korona, amielött a kommunisták nem vezették be az istentelenséget, hanem erösen a katolikus vallásban éltünk, a habsburgok (mindig kisbetüvel)erösen a vatikánnal válvetve szigorú katolikus fegyelemmel igázták le nemzetünket és népünket, akkor a szent korona tana, törvényei a korona, miért nem védett meg minket?
Ne vessük meg a metafizikát. Kerekedjünk felül az elmondott ismételgetett meséken. marad a remény. Talán ezek a sátán szolgái összeomlanak és égi segitséggel orvosolva lesz szerencsétlenségünk, megaláztatásunk. Jézus megigérte, én bizom benne.
Isten segitsen mindnyájunkat,

Schmidné Sohajda Éva, Kisgéres, Felvidék.

Vendég

#40

2014-12-31 01:54

János Pál nem irhatta, hiszen Erdélyben kérték a pápát, hogy magyarlakta teruletekre magyar püspököt nevezzen ki, - nem tette!! Az oláh görögkatolikus. a magyarok, csángók rómaiak. a pápának világosan elmondták és ő tudta is mi volt trianonba, akkor sem vette figyelembe Erdélyi hiveinek akaratát ! Na!!

Vendég

#41

2014-12-31 11:22

Drága Testvéreim!
Kérlek benneteket irjátok alá ezt a Peticiót,és küldjétek el minnél több Magyarnak a világban.....ha sokan kérünk-hátha meghalgattatunk!!
HA MI SEM HISSZÜK EL ,HOGY ÁLMAINK BETELJESÜLHETNEK
...AKKOR KI LESSZ AZ AKI BETELJESÍTI ŐKET???

Vendég

#42

2015-01-01 20:03

Kedves Roland!
Áldjon meg Téged a Magyarok Istene és segítsen nagy vállalkozásodban! Igazságot, igazságot Magyarországnak!

Vendég

#43

2015-01-01 22:48

magyar Béla vagyok.Üdvözlöm a törekvésedet és teljes mértékben eggyet értek vele.Trianon a legmocskosabb bün amit a hazánk ellen elkövettek.Mint ahhogy a monarchiába belekéényszeritettek ugy kényszeritettek a háboruba is.Ráadásul egy olyan tronörökösért ontották eleink a vérüket aki(Ferenc ferdinánd)kifejezetten utállta a magyarokat.Trianon köszönhető Károlyi Mihálynak és KunBéla csörhéjének akik az ország teljes megsemisitéséére törekedtek.Ajánlom mindenkinek a tisztánlátás végett Földi Pál történész Székely Hadosztály cimü könyvét.Annál is inkább mert tényszerüen rámutat azokra az elhallgatott mocskos fondorlatokra ami a franciák és a románok románok elkövettek szerencsétlen kivéreztetett hazánk ellen.A könyv 350 forint.
Kivánom kedves Roland a Mindenhatótól hogy törekvésed megmozgassa az ellenünk vétők lelkiismeretét(ha van nekik)A Tranoni békediktáátumban benne van hogy az elcsatolt területeknek autonomiát kell biztositani amit a mai napig nem tartottak be.Tranon ha megszünne az ujra rajzolná európa térképét a régi határok szerint.Ez ellen még fegyverrel is képesek lennének ellenünk fordulni pedig követelésed jogos.Támogatunk mindenbe.Üdv.Magyar Béla

Vendég

#44

2015-01-03 09:23

Csak azt tudom hozzászólni, hogy egyetértek!

Vendég

#45

2015-01-03 15:13


Kedves Roland!
Tiszteletre méltó, hogy foglalkozol lefejezésünket
jelentő "Trianon" revíziójával.

Üdvözlettel: Rochi László

Vendég

#46

2015-01-06 20:06

vissza nagy Magyarországot veszen trianon


Vendég

#47

2015-01-13 14:36

áldás vezesse az emberek lelkületét a fájo sebek a vissza-adással begyogyulnának.Áldás Őnre és a MAGYAR NÉPRE:MANYI

Vendég

#48

2015-03-15 08:12

bizonyult rövid u-val
Európai hosszu o-val
Továbbá vesszők hiányai.

Üdvözlettel,
Andor

Vendég

#49

2015-08-03 15:51

Üdv Roland!

Mi csak hálásak lehetünk neked, hogy elinditottad ezt a peticiót, mert úgy látszik itthonról senki nem meri ezt megtenni! Mindenki azzal védekezik, hogy ez a szerződés úgy van megalkotva, hogy lehetetlen megtámadni!!! Én pedig úgy gondolom, hogy olyan szerződés nincs amit nem lehetne támadni!!! Főleg, ahogy a peticióban is le van irva, azok az államok akikkel a szerződés köttetett anno már nem is léteznek, sőt Románia megszegte a szerződésben foglalt kitételt, miszerint az elcsatolt országrészben maradottakkal emberségesen bánik. Ez már eleve egy támadási pont. Ezért én is aláírtam a peticiót, és kérdezném, hogy mikor lehet ezt továbbitani az illetékeseknek? Mennyi aláírásnak kell összegyűlni ahhoz, hogy be lehessen adni? Köszönöm a válaszodat : Szabóné Ági
Éva Gálné Toldi
Vendég

#50

2018-09-17 19:49

Szép napot!Osztom,ahol csak tudom,kedves Schmidt Roland,Isten áldja ezen szándékát,...!Üdv.Gálné Toldi Éva