A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / !!!Figyelem!!! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-02-05 18:44

A magam részéről kivétel nélkül minden kezdeményezést örömmel veszek, amely az átkozott Trianon bármilyen, Magyarország javát szolgáló felülvizsgálatát célozza.Eddig kis- és nagy költők verseiből 4 antológia anyagának összegyűjtésében, könyvvé formálásában és előszóval ellátásában - vettem részt.Miért? Mert Trianon revíziója jelenleg - sajnos!!!- nem racionális, hanem emocionális kérdés.Ha pedig (ma még!) az, akkor érzelmileg (is) fel kell korbácsolni iránta az érdeklődést. Szerintem. De lehet, hogy nincs igazam.Soha nem voltam kommunista, így ebben a kérdésben (is) fenntartom magamnak a tévedéshez való jogot.Nem vagyok tévedhetetlen.De magyar vagyok, nekem fáj Trianon, s lelkileg soha, soha, soha nem fogom tudomásul venni, amig csak élek.Üdvözlettel: Dr. Polgárdy Géza nyugdijas (68 éves) jogász, közgazdász, szociológus.Köziró.(Legujabb irásom a budapesti KAPU c. lap 2014/1. száma 83-84. oldalain olvasható: Dr.Urmánczy Nándor nemzetpolitikus emlékezete.)

Vendég

#2

2014-02-05 18:58

Köszönöm elolvastam aláirtam Az ISTEN áldjon meg érte

Vendég

#3

2014-02-05 19:08

Vengrinyák János
FOHÁSZ (részlet

Adj Uram erőt,
e sokat szenvedett népnek?
Világszerte egyedüli a helyzet,
hogy egy ország önmagát tekintve,
saját magával legyen körbekerítve!
------------------------------
Adj Uram Hitet,
Nemzetünk feltámasztására?
A magyar Nép újból nagy lesz,
bízzunk egymásban!
Szorítsuk egymás kezét,
alkossunk együtt erős láncot!
Öleljük át
a Történelmi Magyarországot

Vendég

#4

2014-02-05 19:36

Isten áldjon meg a fáradozásaidért!

Vendég

#5

2014-02-05 19:37

A magam részéről köszönöm a magyarság érdekében tett lépéseidet !
A magyarok Istene vigyázzon rád !

Vendég

#6

2014-02-05 19:57

KÖSZÖNET A CSELEKVÉSEDÉRT ÉS A MINTÁÉRT MAIT KÉPVISELSZ.

Vendég

#7

2014-02-05 19:57

KÖSZÖNET A CSELEKVÉSEDÉRT ÉS A MINTÁÉRT AMIT KÉPVISELSZ.

Vendég

#8

2014-02-05 20:28

Minden Magyarországon élő embernek kutya kötelessége támogatni ezt a kezdeményezést köszönetképpen,hogy itt élhet.

Vendég

#9

2014-02-05 20:29

Kedves Roland!
Jó ötlet a Petició.Isten áldjon meg!
Hazafias üdvözlettel:
Varga István

Vendég

#10

2014-02-05 21:13

Kedves Roland!

A napokban már írtam egyszer amiatt, hogy a helyesírásod sajnos kritikán aluli.
Azt gondolom, hogy ez teljesen hiteltelenné tesz téged a kezdeményezéseddel együtt.
Mielőtt közzéteszel valamit, légy szíves nézesd át valakivel, aki erre alkalmas. Ha senki sincs aki ezt meg tudná tenni, én is nagyon szívesen elvégzem.
Jelezd és küldöm az e-mail címemet, ahova elküldheted a megjeleníteni kívánt szöveget! Még aznap vissza fogom neked juttatni kijavítva.
Csak segíteni szeretnék, szívemen viselem ezt a minden igaz magyart érintő ügyet.

Tisztelettel: Bódai József.

Vendég

#11

2014-02-05 22:18

Üdvözlöm kezdeményezését, s ne aggodjon, sőt örvendjen és még több hajtóerőt és tenniakarást adjon ez a tény, hogy a már Ön elött születettek ugyanúgy gondolkodtak és harcoltak és harcolnak, mint Ön is ezezk közé tartozva érzőnek tekinti magát, így együtt harcoljunk az ármánykodók, csalók és a mondvacsinált törvények ellen, melyek embereket, nemzeteket taszítanak nyomorba szenvedésbe, csakazért, hogy önös érdekei e csoportosulásoknak érvényesüljön. Így összefogással, jogi "fegyverekkel" harcoljunk az igazságért, amiért őseink milliói haltak meg, a Szemt Korona igazságáért, Szent Hazánk jogos területének visszaállításáért.
Sajnálom más részt azt, és szomoruam állapítom meg, hogy nem naponta írja alá pár ezer ember a kezdeményezést / peticiót. Kár.

Üdvözlettel, Zsoldos János BMF

Vendég

#12

2014-02-06 08:46

Mindent vissza!!!!!

Vendég

#13

2014-02-06 09:48

Köszönjük Roland.

Vendég

#14

2014-02-06 15:59

Kedves Roland!
Örömmel olvastam,hogy beadtad a petíciót! Tudomásom szerint egy Joseph Lang nevezetű orvos professzor is beadta már,szintén II.János Pál szövegével,de semmi választ nem kapott! Tudomásom szerint Eva Maria Barki Ausztriában élő alkotmányjogász - mint Trianon-szakértő - szintén sokat tesz, tudtommal sajnos eredmény nélkül-ez ügyben. Áldjon meg téged az Öregisten, a Magyarok Istene,hogy küldetésed sikerrel járjon, és a sokat szenvedett szerencsétlen magyar népnek 93 év után végre igazságot szolgáltassanak!!! Üdvözlettel: Harka Klára

Vendég

#15

2014-02-06 16:04

Isten áldjon meg..

Vendég

#16

2014-02-06 20:13

Kedves Roland ! Mi Németországba " szakadt " nincstelenek , hazátlanok ,egyetértünk az általad leirtakkal ! De sajnos ,ami szavunk ,a "pórnép" szava mit sem ér ,összefogás nélkül ! Ezt a mindenkori "magyar kormánynak " kellett volna megtennie ! De "ők" az egymás csesztetésével vannak elfoglalva ! (sajnos) Sz-nak "ők" a magyarságra !

Vendég

#17

2014-02-06 20:47

Hol és hogyan kell aláírni a petíciót, hiszen ez mindannyiunk érdeke. Dégi Lászlóné.

Vendég

#18

2014-02-13 15:31

En ugy gondolom, hogy nem a magyar allamhoz kene szoljon ez az egesz.Ez azoknak kene szoljon, akik alairattak a magyar allammal.

Tisztelettel!
norbertobaggio

#19

2014-02-15 12:39

Minden Igaz Magyar honfitársam nevében köszönet illeti ÖNT!
Ha csak fele ilyen Magyarságú ember ülne és munkálkodna a
parlamentben, már rég nem itt tartana ez a nagyszerü Ország...!
Ezt már a redszerváltás, bocsánat, modszerváltás után AZONNAL meg kellett volna lèpni..!!

"Megbünhödte már e nép a múltat s jövendöt!"


Köszönettel: Orbán Norbert (nem, nem rokonom ORSOS VIKTOR!!!) ;))


Vendég

#20

2014-03-04 18:04

Aláirtam! Akiket ismerek mindenkinek szétküldtem! Adjon az Isten szebb jövőt!!!!!!
Téged az Isten áldjon meg!!!!

Vendég

#21

2014-04-06 05:29

Mit keres itt az mszp reklámja???????????????????????
Ha tudom,hogy erről szól alá sem írom !!!!!!!!!!!!!

Vendég

#22

2014-04-11 17:59

Szép munka! Köszönjük Roland!

Vendég

#23

2014-06-16 12:10

A petició szövegét abszolút korrektnek tartom , de a revizió megvalósulásához sajnos kevésnek itélem meg még ma az "erőnket"

Vendég

#24

2014-06-20 23:19

Mikkor kezdjuk a Viszavevest! Kilesz az elso? Romanok? Slovakok? Szerbek? Mindegy csak kezdjunkmarvalammit Tamadni !Ellore !Magyarok Ebredjetek! Mi egy Harcos Nepp! nem gyava! Isten Aldjon Szebb Jovvot !


Vendég

#25

2014-08-08 21:28

megosztottam es alairtam, test-verem!
aldas legyen a hazankon, beke a lelkunkben es szeretet a szivunkben.
maskent elveszunk...
HJ.