deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Svájci feljelentés 3 új petíció aláírása / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-01-19 08:25

Ezt a petíciót képtelen voltam aláírni, mert nem engedélyezte.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-01-22 05:33



Vendég

#3

2014-01-22 06:18

Megadtam az adatokat már korábban ,tehát mehet ehhez is Üdv: B.J.Zsuzsa 1123 Alkotás 13

Vendég

#4

2014-01-22 08:55

Minden hitellel szemben van értelme a bírósághoz, majd a nemzetközi bírósághoz fordulásnak. Sajnos sok embernek nincs pénze rá, ezért inkább hagyja veszni az értékét! Nekem autóhitelem van, csúnyán kiszúrt velem a SUMMIT, december 11-én első fokon nyertem ellenük, mivel törvénysértést állapítottak meg valószinű, hogy másod fokon is ez lesz, de az időhúzás megért nekik 300000 Ft-ot!

Vendég

#5

2014-01-22 09:21

Ezen hiteleket a magyar bűnöző bankvezetők, az általuk kidolgozott magyar pénzügyi jogszabályok alapján, 2-5% tartalékráta képzésével és a Magyar Nemzeti Bankban történt elhelyezésével bocsátották ki; miközben a költségeiket minden magyar adósnak CHF-ben számolják fel. VÉLEMÉNY: Szerintem így ennek a mondatnak nincs értelme, kimaradt belőle a Forintban szó, ha jól értelmeztem a szöveget !
felhőcske

#6

2014-01-22 09:49

A Budapest Autófinanszírozási Zrt, a legnagyobb hunyó és csaló. Nekem karácsony előtt kiküldték, hogy válasszak 2 lehetőség közül.2017 évben az utolsó részletek már 120-130- 180-sőt 540 ezer is lesz!!! Vagy kitolom a törlesztő időt 60 hónappal és fizetek havi 40 ezret. A szerződés 2008 évben jött létre, havi 26.981 Ft. volt. Mamár 42.500 és minden hónapban emelkedik indok nélkül. A felvett 1.430.000 Ft az nem fogyott még 100 ezret sem, hiába fizetem a magas törlesztést. Az árfolyam különbözet meg több mint 1 millió!sőt, már azt is megküldték, hogy a CHF már 303 Ft lesz néhány éven belül és a hitelemet azzal szorozzák és a tartozásom 2017-be már több mint 2 millió forint lesz. Ilyen törvénysértést még nem látott a világ.Kitörő örömmel hallottam a hírt, hogy felrobbantottak 2 bankot.Nagy taps, mert megérdemlik.

Vendég

#7

2014-01-22 13:53

Helló ,
Ennek célja, hogy tájékoztassa a nyilvánosságot , hogy Mr. Ártatlan Williams , a privát kölcsön hitelező nyit pénzügyi lehetőséget mindenki számára szükség van-e anyagi segítséget. Adunk kölcsön 2 %-os kamatláb az egyének , cégek és vállalatok mellett a világos és érthető szabályait és feltételeit . lépjen kapcsolatba velünk ma e - mail címen : ( innocentwilliams10@live.com )

Hitelfelvevő ADATOK
1) Teljes név: ............................................. ..........
2) Ország : .............................................. .............
3. ) Cím : .............................................. ............
4) Ország: .............................................. ................
5. ) Szex : .............................................. ..................
6) Családi állapot: ............................................. ....
7) Foglalkozás : .............................................. .......
8) Telefonszám : ............................................. ...
9) Jelenleg pozíció munkahelye : .....................
10) Havi jövedelem : .............................................
11) Hitel összege Szükséges : .................. és ...................
12) Hitel Időtartam : ............................................. ...
13) célja Hitel : ............................................
14) Vallás: .............................................. ..........
15. ) már alkalmazott előtt .................................

köszönöm,
Mr ártatlan

Vendég

#8

2014-01-22 14:14

Nem tudok belépni hozzátok :(

Vendég

#9

2014-01-23 20:53

Kedves Péter!
A hozzájárulásom megadom,aláírom.
Gáti Edit Szilvia
austinebest928@yahoo.com

#10

2014-04-15 23:22

Helló,

Én vagyok Mr. Austine legjobb, a privát kölcsön hitelező, aki életet ad időt arra, hitelek. Szüksége van egy sürgős kölcsönt, hogy törölje az adósságait? vagy szüksége van egy tőkehitel hogy javítsa az üzleti? Voltál már elutasították a bankok és más pénzügyi intézmények? Szüksége van egy konszolidációs hitelt, vagy a jelzálog?
ne keressen tovább, mint én vagyok itt, hogy minden pénzügyi problémák a múlté. Én kölcsönalapok ki rászoruló személyek pénzügyi támogatást, hogy van egy rossz hitel, vagy szükségük van a pénz a számlák befizetése, a befektetők üzleti egy 3%-os. Szeretném használni ezt a médiumot tájékoztatni arról, hogy mi teszi a megbízható és a kedvezményezett támogatás és lesz hajlandó, hogy felajánlja a kölcsönt. Így e-mail ma: (austinebest928@yahoo.com).

Nyújtott szolgáltatások a következőket tartalmazza:
Személyi kölcsönök
Diákhitel
Rent hitelek
Üzleti hitelek
Kereskedelmi jelzálog
jelzálogkölcsön
Autó hitel
Építési hitelek
Oktatási hitelek

Köszönöm az értem

Mr Austine...