deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / MINDEN ALÁÍRÓNAK! / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-12-22 16:32

Tisztelt Péter! Nem tudtam kitölteni a nyomtatványt,mert nem jelent meg.Az én ügyem már az OTP faktoringnál van és engedélyezték a végrehajtást.Mit tudok tenni? Tisztelettel: Szabóné Erzsébet
felhőcske

#2

2013-12-22 18:30

Kedves Menyus ! Tényleg macerás ez a levél küldözgetés.Van 3 email cím most mire küldjünk? Jó lenne pedig ha a csaló bankok mind vádlottak lennének.Találj már ki valamit, egyszerűbb levelezést az ügyésségre.
felhőcske

#3

2013-12-23 14:21

Kedves Menyus ! Végre sikerült elküldeni a csatlakozást a feljelentéshez.Remélem sikerülni fog valami. Jól le vannak blokkolva az emberek már belefáradtak az örökös harcba.Főleg karácsonykor nem jön össze semmi a más elfoglaltság miatt.A Kúriás pali megint nyilatkozott ma, szerinte is van lehetőség még igazságot keresnei. NANÁ,hogy keressük!
Üdv Havasiné

Vendég

#4

2014-01-01 14:00

Szia Péter! Mindenekelőtt Boldog új évet kívánok! Érdeklődöm, hogy a Te email címedre küldjem amit kértél, és a másik két címet figyelmen kívül hagyhatom, mert Te továbbítod? Vagy mindhárom címre menjenek az adatok. Bocs, hogy olvasom, már néhány nappal elcsúsztam.

Üdv: Laci

Vendég

#5

2014-01-08 19:07

Nem telhetetlen vagyok, de a kárigényem több,mint a kapott kölcsön fele! Azt az idegességet,idegi feszültséget, amit a telefonos zaklatások alatt átéltem, az éjjeli nem alvásokat, hogy családom sínylette meg ennek idegi megterhelését, hogy nélkülöznöm kellett, mert nem tudtam a tartozás és megélhetés költségeit is a nyugdíjamból kigazdálkodni.A hajam megőszült ennek következtében. Állandóan csak a panaszleveleket írkáltam, baráti, pár- és ismerősi kapcsolataim tönkrementek.Éjjel- nappal ezzel a problémával nézek szembe a mai napig is!
Üdv
Feketéné K. Mária

Vendég

#6

2014-06-24 17:25

Adataimat a megadott e-mail címre megküldtem.