Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

CrazyKiller

#76 Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 00:24

#74: Chem Trailor - Chemtrail-Contrail

Fizikai fájdalmat ennek a sok baromságnak a végig olvasása okozott amit te itt össze hordtál... tiszta szégyen!

Németeknél is ugyan úgy működik a fizika mint nálunk javaslom nézd ezt végig figyelmesen:

http://youtu.be/tRZwMuGmics

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#77 Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 04:42

#74: Chem Trailor - Chemtrail-Contrail

1. https://www.facebook.com/events/1405217386378396/1420649744835160/

2. http://imgur.com/a/AQ4Nz#0

3. Még több infó, a repülőgépek radarvédelméről:

www.harcirepulo.hu/C-130/index.html

tf3868

#78

2013-12-08 07:54

El lehet akkor gondolkodni, hogy ki mit hogyan reagál le ha Chem Trailor beírását ahol konkrétan alaposan körüljárja a kérdést ezen két mondattal már lereagáltátok!
Ha konkrét kérdést teszünk fel akkor egy link a válasz és az,hogy nézzük azt meg!
Tehát ha saját szavaitokkal nem tudtok az adott kérdésre választ adni akkor NEM TUDTOK SEMMIT! Majmoljátok mások által kreált saját tudás hiánya alapján nem ellenőrzött dolgokat!!!!!!

nem hívő

#79

2013-12-08 07:57

Kezdjük a hatodikos fizika tanulmányokkal!
Sorolja fel valamelyiktek a dinamika törvényeit!
Lehetőleg olyan ki hisz a chemtrailben, mert egy szkeptikustól elvárható ez a minimális tudás!

Vendég

#80

2013-12-08 08:39

Lehet hogy a népirtás része?

Vendég

#81

2013-12-08 08:42

Jobb ha nem írok véleményt.
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#82 Re:

2013-12-08 09:08

#78: tf3868 -

Ezt írod: "...Tehát ha saját szavaitokkal nem tudtok az adott kérdésre választ adni akkor NEM TUDTOK SEMMIT! Majmoljátok mások által kreált saját tudás hiánya alapján nem ellenőrzött dolgokat!!!!!!..."

Az iskolában, az egyetemen, a tudományos kutatások alkalmával és még számos más helyen is MÁSOK TUDÁSÁT használják fel dolgok megtanítására és ellenőrzésére! Bemutatókat, vetítéseket, diavetítőt, projektort, számítógépet és megannyi vizuális eszközt használnak a tanításhoz, mert köztudott, hogy az ember vizuális típus, a tananyag jobban rögzül a fejben, mintha csak betűket kéne magolni!...
Sokan közülünk ugyanezt teszik, vizuális úton mutatják meg mások tudását és információit a témáról! Hogy ez mért így történik? Mert már előttünk számtalan kutató tömören és érthetően megfogalmazta azokat az alapelveket, amelyek alapján állíthatjuk, hogy nem minden repülőgépek által kibocsátott és a kondenzcsíkhoz hasonló jelenség kondenzcsík. (Pedig az ellenoldal ennek ellenkezőjét állítja!)
Ha valóban tanulmányoztad volna a #77-es bejegyzésben szereplő 3 információt, plusz a Közlemények fülön található első bejegyzést (Tájékoztató információk a chemtrail jelenségről), akkor tisztában lennél a chemtrail tevékenység mivoltával. Mielőtt valakit támadsz, először ismerd meg a témát, amelyet támadni szeretnél!
Ha neked egy neves amerikai egyetem ismertetése a NASA kutatási eredményeiről, David Keith (neves kanadai környezettudós, geo-engineer) nyilvános előadásának részlete, amelyben a témával kapcsolatos egyik legfontosabb állítást mondja el, illetve egy konkrét leírás arról a repülőgéptípusról, amelynek számtalan változatát használja az a hadsereg, amely a külföldi kutatók információi alapján a chemtrail tevékenységet végzi "saját tudás hiánya alapján nem ellenőrzött dolog", akkor nincs miről tovább beszélnünk!... (És akkor még csak a #77-es bejegyzésemről beszéltem!...)

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#83 Re:

2013-12-08 09:14

#79: nem hívő -

Newton axiómái hogyan tagadják a chemtrail létezését?
Ezt azért kérdem tőled, mert a hozzászólásodból az következik, hogy azok alapján szeretnéd megmagyarázni, hogy a chemtrail nem létezhet, csak és kizárólag kondenzcsík.

kérdező

#84

2013-12-08 09:43

Ird már le végre, hogy szerinted hogyan kivitelezhető a chemtrailezés.
Mi kell hozzá? Hogyan szerzik be? Ki irányítja? Miért nem veszik észre a honvédelemnél, ha te meg a társaid szabad szemmel is látják?
Hány kamionnyi anyagot kell naponta a repülőkhőz vinni? Honnan szállnak fel a titkos óriásgépek?
Azt is mondd el, hogy a chemtrail észlelők képein miért nem látszanak sosem a szupertitkos repülők, csak a csík?
Hogyan állapítod megy 10000-12000 méter magasságban levő csík vegyi összetételét pusztán
szabad szemmel?
Tudnám értékelni ha nem youtube linkekkel válaszolnál...
kérdező

#85

2013-12-08 09:46

Azt is mondd el, hogy azok akik mániákusan pénzt és időt nem kímélve a nagy magasságban áthaladó repülőket fotózzák miért nem örökítettek meg 1 titkos katonai gépet sem?

http://contrailspotting.com/index.php?topic=1174.0

kérdező

#86 Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 09:47

#77: Gábor Oberle - Re: Chemtrail-Contrail

Rendben, akkor most mutass egy olyan képet is amin C-130-asok húzzák a csíkot Magyarország felett.!

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#87 Re:

2013-12-08 09:53

#84: kérdező -

Olvasd el és értelmezd még egyszer a #82-es hozzászólásomat, hogy eljusson a tudatodig! Köszönöm!

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#88 Re:

2013-12-08 09:56

#85: kérdező -

Először tisztázzuk, mit értesz titkos katonai gép alatt?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#89 Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 09:57

#86: kérdező - Re: Re: Chemtrail-Contrail

Mért kéne ilyet mutatnom? Ezt nem értem...

kérdező

#90 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 10:01

#89: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Talán, mert eddig egyetlen képen sem láttam semmilyen repülőt sem, csak a csíkokat.
Te állítod, hogy titkos, azonosítójel nélküli repülők chemtraileznek, ezt kéne bizonyítanod, és nem manipulált youtube videókkal.

A kérdésekre tudsz válaszolni vagy sem?

Titkos katonai gép = Olyan repülő amiről nem lehet kideríteni melyik államé illetve mi a tipusa

kérdező

#91

2013-12-08 10:06

Ja, és azt is elmondhatnád, hogy mely fizikai törvény illetve jelenség tiltja, hogy a kondenzcsíkok felhőkként órákig megmaradjanak?
Illetve azt, hogy miből következtetsz arra, hogy az órákig megmaradó csíkok csak és kizárólag mérgeket, aluminiumot, báriumot stb tartalmazhat?
Meg azt, hogyan repkedhetnek azonosító nélküli repülők a légtérben?

Pár hete csak azért ráküldték a Gripeneket a Qatar Airways gépre, mert a pilóta elfelejtett bejelentkezni a magyar irányításnál.

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#92 Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 10:44

#90: kérdező - Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

"Talán, mert eddig egyetlen képen sem láttam semmilyen repülőt sem, csak a csíkokat." - Nem láttál még az égen csíkokat húzó repülőgépeket? Gyakrabban kéne az égre nézned!... Ahhoz még fénykép sem kell! :D (Szerintem itt láthatsz csíkokat húzó repülőgépeket, ha az égen nem veszed észre őket :) -> http://lmgtfy.com/?q=chemtrails+video)

"Te állítod, hogy titkos, azonosítójel nélküli repülők chemtraileznek, ezt kéne bizonyítanod, és nem manipulált youtube videókkal." - Ennek a HIVATALOS bizonyítása legjobb tudomásom szerint folyamatban van az Egyesült Államok bíróságain, azok által, akik ezt a jelenséget több évtizede kutatják és mernek tenni ellene valamit. Nehéz dolguk van, mert egyértelmű bizonyítékok alapján, lényegében az amerikai kormányzat nem foglalkozik az üggyel, eltussolja, hasonlóképpen, mint itthon a NAV-botránynál, ahol 8 ember 2 nap alatt megvizsgálta több évre visszamenőleg a teljes adónyilvántartást, illetve adóhatósági működést és mindent rendben találtak...
Mit értesz manipulált youtube videó alatt?

"A kérdésekre tudsz válaszolni vagy sem?" - Nem válaszoltam volna? Pedig ez is az! :D VÁLASZ!

"Azt is mondd el, hogy azok akik mániákusan pénzt és időt nem kímélve a nagy magasságban áthaladó repülőket fotózzák miért nem örökítettek meg 1 titkos katonai gépet sem?

http://contrailspotting.com/index.php?topic=1174.0" és "Titkos katonai gép = Olyan repülő amiről nem lehet kideríteni melyik államé illetve mi a tipusa" - Az első kérdésedre a választ az általad belinkelt oldal fotósaitól fogod megkapni.
A definíciódhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy megint nem figyelsz arra, mi ennek a petíciónak és oldalnak a célja, olvasd el még egyszer! (Petíció megtekintése fül) De bemásolom neked ide, én milyen repülőgépekről beszéltem: "...polgári, katonai, illetve azonosítójel nélküli repülőgépek..."


(Ja, és ez a hozzászólás is VÁLASZ A KÉRDÉSEIDRE! ;) )

kérdező

#93

2013-12-08 10:57

"...polgári, katonai, illetve azonosítójel nélküli repülőgépek..."

Milyenek azok az azonosítójel nélküli gépek? Hogyan repülhetnek ilyenek egyáltalán?
Még a legkisebb vitorlázógépre is kell azonosítójel...
Mint írtam a Gripenjeinket már akkor is ráküldik a gépekre, ha elfelejtenek rádiózni.

Csíkhúzó gépeket természetesen látok, de eddig minden esetben meg tudtam határozni a típusát és akár az úti célját is.
Egy távcső éppen elég hozzá...
Ellenben a chemtrail hívő által közzétett képeken csak a csíkok látszanak az azt húzó gép nem.
Ezek után a csíkba bele lehet magyarázni bármit.
A contrailspottingot azért hoztam fel, mert azok az elvakultak szisztematikusan vadásznak a különleges gépekre.
Érdekes viszont,m hogy azok akik a chemtrail akarnák bizonyítani egyetlen hasonló képet sem tudtak még produkálni, csak youtube videókat illetve képaláírásos képeket, amikre azt írok amit akarok.
Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!


Ja, és nem válaszoltál az összes kérdésre...
kérdező

#94

2013-12-08 11:03

Érdekes, ha a googleba csak azt írom be, hogy contrail sokat több kép jön be :D

http://lmgtfy.com/?q=contrail
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#95 Re:

2013-12-08 11:04

#91: kérdező -

De sok kérdésed van apám!... :D (Helyette már rég tanulmányozhattad volna a Közlemények fül első bejegyzésének (Tájékoztató információk a chemtrail jelenségről) és a #77-es hozzászólásom információit!... Sok időt és energiát megspórolnám nekem és magadnak is! ;) )

De nézd jó szívemet, válaszolok ezekre is! ;) 

Ja, és azt is elmondhatnád, hogy mely fizikai törvény illetve jelenség tiltja, hogy a kondenzcsíkok felhőkként órákig megmaradjanak? - A kondenzcsík keletkezésének és megmaradásának vannak bizonyos szabályai. Hosszabb ideig is megmaradhat egy kondenzcsík, de egy meghatározott ideig és hosszúságon. Ezt a #77-es hozzászólásom első pontjában lévő linken keresztül elolvashatod. A chemtrail a kondenzcsík megmaradási idejének maximumánál is hosszabb ideig marad meg az égen, ez a kutatók szerint azért lehetséges, mert olyan anyagot is hozzáadnak a keverékhez, ami ezt biztosítja, a hossza pedig akár 20-60 kilométernyi is lehet, ami nem a kondenzcsík általános jellemzője...
A legutóbbi információk alapján chemtrail permetezés történhet már a repülőgépek hajtóművén keresztül, illetve a hajtómű kiömlőnyílására rögzített kiömlőnyílásokon keresztül is, hogy a permetezést elrejtsék a kondenzcsíkban, illetve annak legyen azonosítható.

Illetve azt, hogy miből következtetsz arra, hogy az órákig megmaradó csíkok csak és kizárólag mérgeket, aluminiumot, báriumot stb tartalmazhat?
Meg azt, hogyan repkedhetnek azonosító nélküli repülők a légtérben? - Nem tudom, hol állítottam, hogy "az órákig megmaradó csíkok csak és kizárólag mérgeket, aluminiumot, báriumot stb tartalmazhat", ezt bemásolhatnád nekem!...
A másik kérdésre egyszerű a válasz: Azonosító nélküli repülőgépek vagy kormányzatok közötti megegyezés alapján vagy kormányzatok tudta nélkül repülhetnek. Mind a kettőből következik valami...

kérdező

#96

2013-12-08 11:05

"Az első kérdésedre a választ az általad belinkelt oldal fotósaitól fogod megkapni."

Ja, biztos megfenyegették őket a titkos háttérhatalom emberei...
kérdező

#97

2013-12-08 11:07

" Azonosító nélküli repülőgépek vagy kormányzatok közötti megegyezés alapján vagy kormányzatok tudta nélkül repülhetnek. Mind a kettőből következik valami..."

Igen? És hogy kerülik el, hogy más gépekkel ütközzenek?
Mi következik belőle? Utálom a félmondatokat

Ja, hogy zavarnak a kérdések? Ilyen egy vizsgálat is...
tf3868

#98

2013-12-08 11:10

Az iskolában, az egyetemen, a tudományos kutatások alkalmával és még számos más helyen is MÁSOK TUDÁSÁT használják fel dolgok megtanítására és ellenőrzésére! Bemutatókat, vetítéseket, diavetítőt, projektort, számítógépet és megannyi vizuális eszközt használnak a tanításhoz, mert köztudott, hogy az ember vizuális típus, a tananyag jobban rögzül a fejben, mintha csak betűket kéne magolni!...
Ez igaz, de ha ott vagy egy tanításon akkor feltehetsz kérdéseket és ha a véleményed alapján valami nem stimmel akkor azt megvitatják! Ez a tudomány! Nem biflázás, hanem gondolkodás és egy közös eredmény!
Tehát ha saját szavaiddal nem tudod elmondani a lényeget akkor semmit sem tudsz!
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#99 Re:

2013-12-08 11:12

#93: kérdező -

Lásd a #95-ös válaszomat!

"Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!" - Ezen mért erőlködsz annyira, még mindig nem értem!... OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES, MIT SZERETNE EZ A PETÍCIÓ, KEDVES BARÁTOM!

tf3868

#100

2013-12-08 11:13

A legutóbbi információk alapján chemtrail permetezés történhet már a repülőgépek hajtóművén keresztül, illetve a hajtómű kiömlőnyílására rögzített kiömlőnyílásokon keresztül is, hogy a permetezést elrejtsék a kondenzcsíkban, illetve annak legyen azonosítható.

Na ez megint zseniális megállapítás! Azok a légkör szennyező szemcsék a hajtóművet egyáltalán nem károsítják?