Kiközösítés, kitagadás

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiközösítés, kitagadás petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-10-22 05:58

Igen Igen Igen !

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-10-22 07:37


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-10-22 08:24


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-10-22 10:57



Vendég

#5

2013-10-22 11:51

Ha ez így megy továbbra is a kitaszítás,a kirekesztés,akkor kilátástalan lesz Európáa a Romák sorsa!!!Ez egy olyan tendencia amiért a mindenkori hatalom a felelős!És ehez ráadásúl,még aszisztálnak is a roma vezetőink,kikbe mám senki sem bízik meg elvesztették,vagyis eljátszották a bizalmat!!Ma Magyarországon a kisebbségek,ezen belül is a Cigányság jogvesztettek lettek!!
ivan56

#6

2013-10-22 13:04

Na akkor az ilyen ember milyen aki eltávolítja a hozzászólásokat? és miért? Így nem lesz aláírásod ember! Ha bővebben akarod tudni írj a következőre: ivan56@freemail.hu
Andor

#7

2013-10-22 17:02

Barátom teneked közöd nincs a demokratikus gondolkodáshót! Te egy eszmét folytatsz aki nincs velem ellenem! Ez probléma. Áldjon meg az Úr Jézus!
odaj

#8

2013-10-23 10:20

szia
nem tudom, ki vagy és milyen - politikai, önös anyagi stb. - érdekek irányítanak, mennyire fogod fel, mit teszel, de rengeteget ártasz ezzel a petícióval a roma ügynek.
hogy teheted egy listára pl. a tökéletesen elvtelen, bármikor bármire kapható farkasflórit, a csak a pénzre hajtó radulyjóskát vagy a buta kathyt a bizonyára nem hibátlan és bűntelen - mondd meg nekem, melyikünk az? -, de 25 éve következetesen politizáló horváth aladárral?
az pedig téged minősít, hogy a neked kényelmetlen véleményt megfogalmazó hozzászólásokat nem megválaszolod, hanem egyszerűen törlöd. vagy nálad ilyen orbáni értelmezésű a demokrácia: minden elhangozhat, ami nekem teszik és használ, de semmi más nem?
üdv
t. zselensky péter