ÚJRA ESZENYIT!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) ÚJRA ESZENYIT! petíció automatikusan generált fórumtémája

Kovács Margit - Debrecen

#101 Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 13:53

#93: Nagy György - Re: Re: Re: Péter vagy Enikő? 

 Kedves Nagy György és mindenki, akit érdekel, hogy mi volt a mai döntés: A mai döntés, hogy nincs döntés, azaz új pályázatot írnak ki. Nyilván a két pályázat minősége fényévekre volt egymástól, Balázs Péterrel újrairatják, vagy valakivel megiratják helyette. Én ezt látom. Vélemény?

Nagy György

#102 Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 18:35

#101: Kovács Margit - Debrecen - Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő? 

 Kedves Margit!

Nem tudom, miért is nem csodálkozom.

A művésznő egyébként nagyon karakán volt, azt mondta, hogy újra pályázik. Csoálom, hogy nem vette el a kedvét ez a herce-hurca.

kutató

#103 Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 19:13

#101: Kovács Margit - Debrecen - Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

Döntsd el magad! A Szigligeti Színház honlapján augusztus 30.-a óta fent van a pályázat! Ha ügyes vagy, megtalálod, ha nem, segítek!


Vendég

#104 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 19:29

#103: kutató - Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

Kedves Kutató!

Segíts kérlek, én kerestem, de nem találom! Köszönöm!

kutató

#105 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 19:33


Vendég

#106

2013-09-26 20:50

Eszenyit a mindig teltházas Vígbe!!!!
Tarlós is sokat jár oda, akkor nyilván teszik is ugye ?????? Akkor ezt kérjük támogatni !!!!!!
bogyika

#107 Tárgy

2013-09-26 20:59

Balázs Péter sikertelen pályázata szánalmas és nevetséges, meg az is hogy ennyire vezeti a politika.
Maradjon ott ahol van, ne ilyen erkölcstelen módon akarjon valamit.

Vendég

#108 Re: Tárgy

2013-09-26 21:05

#107: bogyika - Tárgy

Eszenyi Enikő sikertelen pályázata hangzatos és terjedelmes. Ne maradjon ott ahol van!


Vendég

#109

2013-09-26 22:48

Nagyon szurkolok!!!!!

Vendég

#110

2013-09-27 06:40

UJRA Eszenyi Enikőt a Vig szinház élére miért kell mindent tönkre tenni ami jó,?

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-09-27 07:36



Vendég

#112

2013-09-28 03:42

Felháborít az eljárás!
Kovács Margit - Debrecen

#113 Re: Re: Tárgy

2013-09-28 04:41

#108: - Re: Tárgy 

 Te név nélküli "bátor" provokátor, nem szégyenled magad?


Vendég

#114

2013-09-28 07:48

Mindannyian őt akarjuk, de nem elég világos, hogyan lehet aláírni, nehezen jutottam el ide:-)

Vendég

#115

2013-09-28 09:13

Eszenyi Enikő már bizonyította, hogy alkalmas,jó vezető, hagyni kell Őt az igazgatói poszton! Nem kellene holmi politikai, vagy bármi érdek miatt egy nem megfelelőre cserélni.
Kovács Margit - Debrecen

#116 Re:

2013-09-28 12:56

#114: -  

 Úgy lehet aláírni, hogy felül van egy olyan ablak, hogy: petíció aláírása. Abba belemész és lefelé görgeted, amíg nem találod meg a kitöltendő részt. Minden adja magát, csak keresni kell.

Jó keresést.

Nagy György

#117 Re: Re:

2013-09-28 13:55

#116: Kovács Margit - Debrecen - Re:  

 Köszönjük, Margit, de az az anonim levelező valószínűleg csak provokált Téged. Ne hagyd magad. Ha tévednék, elnézést kérek tőle.


Vendég

#118

2013-09-29 16:47

A Vígszinház és Eszenyi egymás nélkül elképzelhetetlenek.
Kovács Margit - Debrecen

#119

2013-10-01 01:38

Sajnos az az érzésem, hogy ez már a színfalak mögött le van játszva. Balázs Péter erősen jellemhibás ember, ezt bizonyítja, hogy egy ilyen aljas játszmában résztvesz.
Jóember2

#120 119 re

2013-10-01 08:51

Kovács Margit Debrecen!

Balázs Péter tisztességben megőszült,sikeres művész!

Nem tudom honnan veszi Ön a bátorságot, hogy sértegesse?!

Felszólítom , hogy azonnal fejezze be!
Jóember2

#121 Nagy György figyelmébe ajánlom

2013-10-01 12:18

"Elmondom neked, hogy a művésznő szájából még az életben politikai megnyilvánulást nem hallottam se balról, se jobbról."

Kedves Nagy György!
Bizonyára emlékszik, a fenti idézet Öntől származik.
Nem tudom merjek-e vitatkozni, mert fogadnék, elsöpör majd a "nem politizálók " harag-áradata.

Tetszik tudni egy színigazgatót nemcsak szavai, hanem tettei is minősítenek.
Álljon itt csak három példa:

1. Politizál e az aki Új Színházzal kapcsolatos tiltakozó mozgalomban született petíciót elsők között irja alá?

2. Politizál-e az, aki elsőként veszi pártfogásába a Nemzeti Színház "önkéntes menekültjeit"?

3. Politizál-e az, aki így vagy úgy állítja össze egy színház bemutatóit? Fontos-e az, hogy mely szerzők darabjai kerülnek színre és melyek nem?

Tudja, Kedves Nagy György a politika elkerülhetetlenül jelen van és lesz színházainkban. A politika, a hatalom adja a pénzt, amely a működéséhez szükséges, és ezért vagy nincsenek vagy vannak elvárásai. A színház elkölti ezt a pénzt, miközben vagy a hatalom ellen, vagy az mellett politizál.( PL a lovakat lelövik...). Azután eltelik öt év, és a vezető megméretik, státuszát vagy meghosszabbítják vagy nem.

Így volt ez Kedves Nagy György, meg így is lesz, amíg csak világ a világ.

Kovács Margit - Debrecen

#122 Re: 119 re

2013-10-01 16:28

#120: Jóember2 - 119 re 

 Jóember2, nyílt fórumon Ön felszólíthat bárkit, azt csinál, amit akar,  de fogadja el, hogy van más vélemény is az Önén kívül, neadj'Isten az a helyes. Esetleg a véleményalkotó éppen úgy, mint Ön, ragaszkodik a maga igazához. Ez történik most is: nyílt fórumon vettem magamnak a bárorságot és elmondtam a magam véleményét, álláspontját és azt fenn is tartom. Ég Önnel.

Nagy György

#123 Re: Nagy György figyelmébe ajánlom

2013-10-01 17:25

#121: Jóember2 - Nagy György figyelmébe ajánlom 

 Igen, "Jóember"2, emlékszem, én írtam, miért ne vállalnám. 

 Én a magam részéről továbbra is fenntartom, hogy Eszenyi Enikő nem politizál, legalábbis, ha összevetjük Balázs Péter jobbos, vagy Dörner György szélsőjobbos eszméivel, akkor biztosan nem. Ha politizál, azt nagyon kultúráltan teszi, mint az Ön válaszleveléből is kitűnik. Csak a sorok között olvasva találhat a politikai nézeteire utalást, azt is inkább bemagyarázza Ön.

Írja, hogy politizál-e az, aki elsőként veszi pártfogásába a Nemzeti színház önkéntes menekültjeit. A Nemzeti "önkéntes menekültjei"-t is meg kéne kérdezni, hogy önkéntesen menekültek-e, vagy kénytelenek voltak önkéntesen menekülni? Szép számmal vannal olyan művészek, akikke a művésznő egy színpadon játszott, ismeri őket, ismeri a játékukat. Én nem tartom tőle méltatlannak, hogy befogadja azokat, akiket ocsmány módon igaztalanul máshol lapátra tettek.

Úgy érzem, nem gondolkodunk egyformán, engem emberből, érző emberből alkottak, így érzem jól magam. Empatikus vagyok azokkal szemben, akiket igaztalanul bántanak és úgy látom, a művésznő gondolkodása is az. Ha ezt politikának nevezik, hát legyen politika.  

laikus

#124

2013-10-02 02:47

Milyen emberek vannak!
Már ide is belekeverik a politikát. Ezt én nem értem. Miért nem a Vígszinház eddigi sikereiről beszélnek?Azzal oldalakat lehetne teleírni. Hagyni kéne Eszenyi művésznőt tovább dolgozni megkezdett, vagy helyesebben bevált úton. Nem értem, miért nem hagyják?
Nagy György

#125 Re:

2013-10-02 13:57

#124: laikus -  

 Laikus, te tényleg ilyen laikus vagy? Te kinézel ebből a mai magyar kormányzópártból valami őszintét, valami olyat amit a népért tesz? 3,5 éve verik át a népet a 2/3 ürügyén, tisztogatnak, fosztogatnak. Most a Víg színház a soros. Szégyen.