deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Új feljelentés, az ügyészség bűnpártoló magatartása miatt. / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-08-27 12:46

Minden Tisztességes Magyar ember és devizahiteles nevében köszönöm amit értünk tesz, jó egészséget , kitartás kivánok , szeretettel Silyéné Magdi

Vendég

#2

2013-08-27 12:48

EZEK EGY ROHADT CSALÓ, RABLÓ, TOLVAJ MINDEN HÁJJAL MEGKENT BANDA !ÉN MÁR AZT SE HISZEM EL NEKIK, HA KÖSZÖNNEK
Kotnyeles47

#3

2013-08-27 13:56

Kedves Menyus! Nagyon sok köszönet a szorgoskodásodért! A politikus gárda nem "akarja" megoldani a bűnöző bankár maffia cselekedeteinek következményeit. Még mindíg a költségvetést akarják megszivattyúzni.

Vendég

#4

2013-08-27 14:00

Teljes mértékben igazad van ,maximálisan támogatom !!!!!!

Vendég

#5 nyugdíjas

2013-08-27 14:02

Ennek a rablásnak véget kell vetni !!!
nyugdíjas

#6 Feljelentés támogatása !

2013-08-27 14:04

van infórmáció !!!!

Vendég

#7 Re: Feljelentés támogatása !

2013-08-27 14:05


Vendég

#8 Re: Re: Feljelentés támogatása !

2013-08-27 14:06


Vendég

#9

2013-08-27 16:27

Kedves Menyus! Azt ne felejtsük el, hogy a bankok határozták meg a forinthitelek kamatát is, melynek magas voltára hivatkozva ajánlották az embereknek a deviza alapú hiteleket. Tehát az egész koncepciózus volt.

Vendég

#10

2013-08-27 18:18

Csalás az egész mert svájci frankot nem is láttunk csak forintot !!!!!

Vendég

#11

2013-08-27 18:34

Kedves Menyus ! A svájci nemzeti banknak kellene már írni levelet, hogy ők mit szólnak a valutájukkal való magyarországi csalásnak. Amikor ők 0,2 % kamattal adták ki egykor a frankot, akkor a bankok 15-17 % adták ki a lakosságnak. Hogyan nyerészkedhetnek ilyen nagy haszonnal a bankok? Van a svájci nemzeti banknál nyoma, hogy ebben az országban ennyi frankot mozgatnak évek óta? Állítólag veszik a frankot és eladják nekünk minden hónapban! A vételi és eladási tranzakció hogyan keletkezik? Ilyen irdatlan méretű frankmozgást miért nem észlelnek Svájcban? Sok sikert Menyus sokan vagyunk mögötted!Üssed őket ahol éred. Tisztelettel Havasi Györgyné

Vendég

#12

2013-08-27 18:37

Kedves Péter! Örülök, hogy újra jött értesítés a deviza ügyben! Illetve még az sem biztos, hogy "Deviza" hitel volt, amit boldog- boldogtalanra rábeszéltek az Illetékes helyeken. Legalább is én nem láttam belőle egy svájci frankot sem, sem pedig az értesítő bizonylatot, vagy bármit, amivel láttatniuk kellett volna, hogy átadták, vagy átutalták az addig- volt- hitel- kiváltására! A jogtalan szerződésemről (bocs, hogy a magamét írom!), azt látom egyenlőre, hogy milyen agyafúrt módon írták meg, s íratták alá velem. Gondolom másokkal is, főképpen a nyugdíjasokkal. Őket könnyebb volt átverniük! S ha nem lesz sürgős változás; kötelezni akarnak minket, becsapottakat egy újabb- módosított szerződés megkötésére!!!! Amivel aztán végleg végünk lenne! Ennivalóra, tüzelőre, rezsire, s hadd ne soroljam, már alig jut, s most még megakarják duplázni az ő szerintük jogos, szerintem jogtalanul, igaztalanul direkt rám(nk)tukmált hitelösszeg- havi törlesztő részleteit. Arról ne is írjak már, hogy a törlesztő részleteket úgy számították ki már eleve, hogy az alaptőke alig- fogyjon, viszont az égig érő kamatra rá tették a hozzájuk beérkező havi törlesztő részleteinket! Másik; hogy az évenként egyszeri EGYENLEG ÉRTESÍTŐBEN nem tüntették fel a magyar Ft- nak megfelelő, befizetett, átszámított összeget. S amit évek alatt fizettem, állítólag svájci frankban, abból még talán tíz (!) %- ot sem vontak le az adósságból. Sőt, mintha még rátették volna minuszba azokat az összegeket is!!! (Nézzen csak minden kárvallott utána az ő Egyenleg-értesítőin!!!) Ezzel már az uzsora kamat legvégső fogalmát is, s az embertelenség legfelsőbb fokát is kimerítették. Aljasul becsapva engem, s a többi rászedett ügyfelüket! Már az ötödik tiltakozó levelemet küldtem el, név szerint az OTP. Nyrt. Bank jelenkori és mindenkori vezérigazgatójának, s Munkatársainak, ám két levélben értesítettek csupán, hogy megkapták a levelem, ám menjek be személyesen ... stb. Bementem, s ott mondták, hogy vagy fizetek dupla havi törlesztő részletet szeptember 16- tól, a még fennálló időpontig, vagy új szerződéskötéssel átváltatom Ft- ba a még fennálló tartozásomat, s új havi törlesztő részletet s új időpontot állapítanak meg ... S a szerint kell fizetnem! 2007- től- 2014. június 16- ig van szerződésünk, ám ő szerintük írjunk újat, mert ugye, mint kiderül(t): anno rosszul számolták ki a havi törlesztő részletemet!
Na nem! Semmiképp nem vállalok több havi törlesztő részlet fizetést, mint amit anno aláírtam. Hogy az ott megjelölt határidőn túl mi lesz, azt majd meglátjuk! Addigra remélem, az Országunk Vezetősége is a fejéhez kap, s nem őket segíti, hanem a mi igazunkat támogatja!
Senki se fizessen többet, mint az akkori szerződése amiről szól! S akkor vagy belepusztulnak a Bankok Vezérigazgatói, vagy visszakoznak! Honfitársainkat ily módon becsapni, rászedni, jogtalanul és embertelenül elbánni velük, velünk; ne hagyjuk!!! Csatlakozzon minden kárvallott a fentiekhez!! Némethné Pető Ilona, Szigethalomról! szigethyilona@gmail.hu
Szigethy

#13 DEVIZA HITELEKRŐL, A KISEMBEREK GYILKOSAIRÓL!

2013-08-27 18:55

N. Pető ’Szigethy Ilona,
Szigethalom
szigethyilona@gmail.hu
hu.netlog.com/ilona
petoszigethy
06.20.997.2345 * 06.70.422.2239
* * *
HELYZETJELENTÉS, A XXI. SZÁZADBÓL!
KAMATOS- KAMATOK, „KISEMBEREK” GYILKOSAI!

IMA: - Segíts nekünk,
Uram, Istenünk!
Add; jóvá tehessük,
amit magunk ellen
ostobán vétettünk!

Bíztunk Uram,
az anyagiakban, s
embertársainkban,
kiknek, óh, Uram
felvitted a dolgát,
s szereztél nekik,
sok ostoba szolgát.

A „testvéreinknek” …
Mert saját véreink, s
nyomorba döntenek
lám: honfitársaink:

Könnyet sem ejtenek,
csak élik napjaik,
s szűnnek gondjaik,
uzsorás(kamatos)kamattól,
amit „mi” fizetünk …
Magyarnak, bús magyar!

Fenn’ honfitársaink,
a bársonyszékeken;
ülnek, s az ég felé
küldik imáikat, hogy;
erőt adsz nekik:
mit tőlünk elveszel!

Míg aprópénzeink
(is) ölükbe hullanak,
hajtják a kamatot:
kamatos- kamatot, a
„deviza”(svájci)hitelek.

Amelye(ke)t ostobán
oly régen felvettünk, s
évekig fizettünk: s mely:
nem hogy elfogyott;
de úgy gyarapodott, hogy:
duplájára (triplájára)
ma már négyszeresére!
nőtt! (ő szerintük!)

Nekik ez mind remek!
Nekünk meg borzalom!
Mondd, minden hatalom
muszáj: ÖVÉK legyen?!

Undor történelem,
amit ma megélünk,
s az, hogy a holnaptól,
mint tűztől, úgy félünk!

Utcákon a nyomor,
tereken mord horror!
Az Országházba meg:
”milliárdos” bemegy,
s vigyorral sustorog:

A nagycsaládosokról,
meg a „balsorsokról” -
és ott bent a ’házban
a sok- sok rokonról!

Kik kezeket mosnak,
no persze, egymásnak,
ujjakat (!) mutatva
rászorult családnak!

- Lakáscsere n(s)incsen,
hiába kilincsel;
a szaporodó (!) család!

A Hitel- háza(i)kat
pedig lefoglalják … s
szülőket, gyermeket
nyomorba taszítják!

- Óh, Uram Istenünk!
Fordíts egyet ezen:
s akik ma kint élnek
utcákon, tereken:
találjanak „HAZA” …

S akik, lám „odabent”
olyan jól elvannak:
tedd, hogy lakoljanak!

Semmi- kicsi pénzzel,
nyomor- ruházattal;
küld ki az utcára,
küld ki a terekre:
s ne légy tekintettel,
(gy)alázó felnőttre!

Amint „ők” sem nézik,
sőt; ki is „filézik”
a családfenntartót;
a rokkant aggastyánt;
betegségben sínylőt -
és az Apját, Anyját -

Nevetséges (!?) bérrel,
(gy)alázatos (!) hévvel,
”lét- minimumokkal”
Nyugdíjast, Beteget,
Picinyt és Tiniket -

Iskolásokat, Pedagógusokat!
Színészt, Művészeket,
s Irodalmárokat; és
Orvost, s Nővérkét -
ha nem „hason- szőrű”!

- Mondjad, jó Istenünk:
Neked ez nem szörnyű?!

Neked, aki „anno”
úgy terveztél EMBERT,
hogy egyformán éljen:
s jelent - majd jövőben
boldogan regéljen …

Ne legyen szolgája!
S ne legyen rátarti:
sem olyan, ki másokat
át akarjon: ..... ni!

Égkék szemeidet
fordítsd felénk is már!
Lásd meg, hogy: elveszik,
fejünk fölül tetőt,
elveszik pénzünket,
el otthonainkat,
s viszolyogva nézik
kétes nyomorunkat!

Miért, hogy sokaknak
milliókat (milliárdokat) adtál?!
”Kisemberkéknek” meg
”nagy” fityiszt (!) mutattál?!

Hol az igazságod,
s a nagylelkűséged?!
Hol van méltóságod,
s hol, önbecsülésed?!

Elnézed a koldust;
”ő” saját képmásod?!
Vagy a bársonyszékben,
akik ott feszítnek,
s a magaslatokról
sorra lelökdösnek:
ember- tömegeket!?

Uzsora(kamatos)kamatok,
Neked oly tetszőek?!
Hát nem veszed észre;
tőreid (!) metszőek!?

S belénk vágják mások:
az urak, s „mágnások”;
hátulról … s suttyomban,
harácsolnak tovább:
dúlva otthonunkban!

Ölik a lelkünket,
szívják a vérünket,
A’PE(C)H- nek nevezve,
s (h)íva: tenn’ vérünket!
N. Pető ’Szigethy Ilona,
Szigethalom
szigethyilona@gmail.hu
06.20.997.2345
06.70.422.2239

Lám, nem elég a „hitel”
duplája (!) triplája (!)
Kell ”kisemberkéknek”
kicsiny vagyonkája!

hu.netlog.com/ilonapetoszigethy
Arra is ráteszi kezét
a Vezérkar!
Ezenközben pedig
mit lehet: ő lop, csal:

Kibújva mindenből;
adóból (!), hurokból …
Valóban eleged
lenne a HUNOKBÓL?!

(Nép)irtásra törekedsz,
miként „anno” mások:
Egymásnak uszítva
családdal- családot?!

Vigyázz, mert házakból
az elkeseredettek -
haladnak már feléd -
gyógyszert beszedettek!

S otthonok mélyében
kihűlve a lakók …
Megfagytak, miközben
rabolnak fenn’ rablók.

S ha nem teszel semmit,
mi gátat szabjon NEKIK:
gyarapodni fognak -
tovább, a „híveik” …

Akik éppúgy, mint ők,
uzsorás(kamatos)kamattal
(gy)alázzák „ön” vérü(n)k!
Ölnek - magyarokat, s
magyarra (!) hull vérü(n)k!

Segíts jó Istenünk,
hogy mi is segíthessünk,
magunkon, s egymáson ...
ne legyen gyalázat
szép Magyar hazánkon,
Kis- Magyarországon ...

Bp. Szigethalom, 2013. február 18 és július 22.

Ui.:
Várom az IMÁM- mal egyetértők visszajelzéseit;
hogy tovább adhassam,
mert sok ember -
sok mindent elér!!!

Ám, ha nem merünk
panaszainkkal, s
igazainkkal kiállni
őszinte hittel, mi húzzuk
magunkra a
Drága Magyar Földet!

* * *

Vendég

#14

2013-08-28 07:18

Ebből is látszik, hogy a bankok dirigálnak!

Vendég

#15

2013-08-28 08:04

Remélem megkapják a nagyon is méltó büntetésüket és oda kerülnek ahova valók,sok tízezer embert sodortak méltatlan és élhetetlen helyzetbe.


Vendég

#16

2013-08-28 08:05

Tisztelt Menyhért úr! Feljelentése 100%-os. Felhasználtam a saját illetve fiam problémáit magamra vállalva, minden hivatkozási alapját - azon kívül -, hogy feljelentéséhez csatlakoztam, és bejelentettem az illetékes ügyészségen, a "facebook"-on is közzétettem Farkas Ilona oldalán. Sós Sándor vagyok e-mail címem:3Ksoos@gmail.com. a megoldást illetően.Hozzáállását, bátorságát tisztelem. Üdvözlettel Sós Sándor

Vendég

#17

2013-09-11 14:33

Kuszenda Judit vagyok. Nekem autó hitelem van és szeretném, ha arra is vonatkoznának ezek a petíciók. Az autó ma már nem luxus cikk, a munkához szükséges eszköz. 2008-ban vettem fel
2 000 000.-Ft-ot 10 évre. Kiszámoltam, hogy ha 10 évig fizetem, mert fix összeget fizetek és minden hónapban külön vezetik az árfolyam különbözetet és a hozzá tartózó kamatos kamatot,így 10 év után megint 2 000 000.-Ft hitelem lesz. Ez hány évig fog eltartani. Már 60 éves vagyok és nyugdíjas,
58 000.-Ft a nyugdíjam. Ez tűrhetetlen. Már nem tudom, hogy mit tegyek. Kérem, hogy terjedjen ki az autó hitelre is a kérelem. Köszönöm szépen.

Vendég

#18

2013-09-11 15:15

Támogato
Károsult

#19

2013-09-12 05:27

Nagyon köszönöm, hogy helyettem is foglalkozik az üggyel, mert én sajnos nem tudnám, hogy merre induljak, és mit tegyek ! Nagyon el vagyok keseredve, mert rámegy a család, a keservesen két kezi munkával épített házam, erre a csalásra. Most azt szeretnék, ha rögtön forintra váltanánk a hitelünket, mondván ez nekünk nagyon jó lesz, persze új szerződést írunk. A közjegyző, és a többi okirat kikérése a mi költségünk lenne. 4 500 000 ft-ot vettünk fel 7 éve. Egyszer sem kaptam elszámolást, hogy most miért változott a törlesztőrészlet, nem tudtuk mennyivel számolták a frankot. Évente kaptunk egy " elszámolást ", hogy mennyi a tartozásunk. Persze svájci frankban. Most , ha átváltom forintra már csak 6 800 000 .-ft a tartozásom. Ez igen ! Na ez aztán az uzsora kamat !!Nem azt kérem , hogy töröljék el a hitelem, hanem azt, hogy tisztességesek legyenek. És igenis, hogy tudtak a bankok a válság kirobbanásáról, hiszen ez mind csak politika! Fogjunk össze !!

Vendég

#20

2013-09-14 14:51

Kedves Menyhért Péter Fénytestvérem!

Azt látom, hogy életedet, a küzdelem,a türelem,az odaadás és a kitartás jellemzi,az igazság keresésében.Azt is tudom rólad, hogy összpontosító képességed figyelemreméltó és semmit sem hagysz félbe.Tanácsom, hogy figyelj belső Isteni Önvalódra és soha ne fogadd el a második legjobb megoldást.
Az igazságért való küzdelmedet támogatom teljes szellemi erőmmel,amit most küldök szeretettel.

A tengizi áldozatokkal kapcsolatos ügyben ,ezt az utat ,amin jársz én már végigjártam.
Annyit tudok neked segíteni, hogy akiben még jelenleg bízol (független bíróság),nos ez Édes Hazánkban nem működik.

Áldás, boldog bőség ,szeretet, egység legyen örök létünk útján.

Szeretettel,Wennesz István
wi62@freemail.hu

Vendég

#21

2013-10-27 08:31

Aláírom!!! Pintye Margaréta

Vendég

#22

2013-10-29 10:16

Menyhárt Péter Úr ! Őszinte elismerésem és nagyra becsülésem. Fiatal István

Vendég

#23 Hitel ajánlat.

2017-08-13 16:24

Jó nap regisztrált magánpénz-kölcsönadó vagyok. Olyan hiteleket adunk ki, amelyek segítséget nyújtanak az emberek, cégeknek, akiknek frissíteniük kell pénzügyi helyzetüket a világ minden táján, minimális éves kamatlábonként, legalább 2% -kal egy éven belül, és 30 évre visszafizetési időtartamra a világ bármely részére. Kölcsönöket adunk ki az 5.000 és 100.000.000 euró között. Hitelünk jól biztosított, a legnagyobb biztonság érdekében a mi elsőbbségünk. Az érdekelt személynek e-mailben kérem lépjen velünk kapcsolatba: (24hourstloancompany1atgmail.com)

Sok bankot elutasítottak
Szüksége van pénzügyi forrásait az üzleti tevékenység bővítésére,
Szüksége van egy személyi kölcsönre

Készítsen kölcsönt, küldje el az alábbi részleteket:
1. Teljes név
2. Cím
3. Összeg
4. Időtartam
5. Telefonszám
6. Foglalkozás

Mrs. Farida Stephen