Fazekas Csabát kérjük a Kölcsey élére!

gyongyer

#1

2013-08-14 14:06

Nagy disznóság lesz ha nem az kapja meg az állást, aki a legtöbb szavazatot kapta. Nagyon kibújik a szög a zsákból!

Anonymous

#2 Re:

2013-08-14 14:13

#1: gyongyer -

Vagy ami még rosszabb: kinyílik a kés a zsebben!


Vendég

#3

2013-08-14 16:18

Mégis,kíváncsi volnék,mivel indokolták, hogy új pályázatot kell kiírni.Hogy nem az nyert,akit szerettek volna?

Vendég

#4

2013-08-14 17:28

Nekem nem szokatlan, 70 éves vagyok, így történt egész életemben. A tiltakozók Kövér szerint:"kötelet". Volt kitől tanulni.

Vendég

#5

2013-08-15 06:10

Kedves Hoffmann Rózsa!

Mi évfolyamtársak voltunk. Kérlek, emeld fel a szavad, ez, amit itt történik, megengedhetetlen. Ismerlek, ezt te nem támogathatod, mindig becsületes ember voltál.
Zerkowitz Judit

Vendég

#6

2013-08-15 06:48

Millióan is aláírhatjuk, a hatalom akkor is azt tesz, amit akar. A véleményünkre csak a választások idején van szükségük. A demokráciának ma az a feltétele, hogy mindkét vezető pártot el kell zavarni.

Vendég

#7

2013-08-15 08:25

Aláírásommal azt támogatom, hogy az igazgatók kinevezésében a helyi közösségeknek legyen döntő szavuk.

Vendég

#8

2013-08-15 09:00

Volt kölcseys diákként különösen felháborított, hogy a pályázó docens asszony pl. a tanárok idegen nyelv tudásának hiányát szeretné megszüntetni. Ha valamiben jó volt a Kölcsey, akkor az a nyelvoktatás.


Vendég

#9

2013-08-15 09:08

Régi Kölcseys vagyok, és büszke vagyok arra, hogy ott tanulhattam. Az iskolának köszönhetem, hogy orvos lettem,tisztességes maradtam és a férjemet is onnan nyertem. A tanári kar hangulata, koncepciója ismeretlenül is a belső induló mellé teszi a voksomat.

Vendég

#10

2013-08-15 10:28

33 éve tanítok, a jelöltet nem ismerem. de az ismert adatok birtokában vérlázítónak tartom a pályázat újbóli kiírását. Mindig is azon a véleményen voltam, hogy egy iskolának belülről kell a saját vezetőjét kinevelni, ez lenne a legbiztosabb recept az intézmény nyugodt, a tanulók és a szülők megelegédésére szolgáló továbbélésének.
Persze a politikai helyzet ismeretében a dolog nem lep meg, legfeljebb az, hogy ilyen szavazati arány mellett is van képe a hatalomnak felülről belenyúlni egy iskola életébe, és van olyan személy, aki ekkora ellenállás mellett is képes kiállni egy tantestület elé. A Kölcsey nagynevű intézmény, kívánom, hogy éljenek a polgári engedetlenség eszközéval. Ha egy tanári kar képes egy emberként kiállni az iskoláért, akkor hiszem, hogy eredményre vezet..
Egy volt tanár

#11 Az új gyakorlat tarthatatlan

2013-08-15 12:08

Az iskola igazgatóját csakis a tanári kar, illetve az iskola dolgozói választhatják ki. Ők ismerik, ők fognak vele dolgozni, ők viselik a következményeket, az ő bizalmukat kell élveznie az igazgatónak. A tragikus következményekkel járó új gyakorlat, hogy központilag döntenek az igazgató személyéről, az iskolák autonómiájának is ellentmond, és enyhén szólva nem teremt olyan légkört, amiben együtt lehet dolgozni. Ezen túlmenően kíváncsi lennék arra, hogy mivel magyarázza a központi vezetés, hogy számára elfogadható egy olyan jelölt, aki pályázatát plagizálta. Úgy tűnik, jelöltjük el sem olvashatta, amit beadott, hiszen neki is feltűnt volna, hogy gimnáziumban nincs napközi. Vagy tán ezt sem tudja?

Vendég

#12

2013-08-15 13:03

Írjátok alá!

Vendég

#13 :D :D :D :D :D Re:

2013-08-15 13:40

kp

#14 Bosszú

2013-08-15 14:01

Hoffmann Rózsa már a 80-as évek elején is tarthatatlan volt a Minisztériumban. Akkor menthetetlen sztálinista volta miatt. Ismét vállalhatatlan, mert nyíltan betart a Kölcseynek, ahol spontán tüntettek a diákok és amikor emiatt hívatlanul ellátogatott az intézménybe, a tanárok sem hunyászkodtak meg előtte. Ez a bosszú nem elegáns.
...

#15 nem létezik

2013-08-15 14:02

Néhány éve ballagtam el a Kölcseyből és kamaszkorom szinte összes szép élményét annak az intézménynek, és az ottani hangulatnak, ott tanító tanároknak köszönhetem. Könyörgöm ne tegyük tönkre ezt egy inkompetens, oda nem illő valakivel, aki feltételezhetőleg SOHA nem foglalkozott 14-18 éves fiatalokkal, és úgy tűnik még a plágium kifejezés is ismeretlen számára.

Vendég

#16

2013-08-15 14:49

A gyermekem a Kölcsey Gimnáziumban érettségizett. Tanára volt Fazekas Csaba. Unokám jelenleg tanulója a gimnáziumnak. Meggyőződésem ,hogy Fazekas Csaba nagyon jó pedagógus,és jó igazgató is lenne.

Vendég

#17 (nagyon) oreg diak

2013-08-15 15:27

Az orbanizacio karos mellekhatasai immar a jo oreg iskolamat sem kimelik. A "dorzsolt mocsari hajosok, akik egy uzemi konyhatol egy csillagda vezeteseig mindent el tudnak valllalni" ( Moldova Gyorgy, en nem plagizalok, ez egy idezet), az orbanizmus/lazarizmus szilard ideologiai talajan allva.
odamondó

#18 Re:

2013-08-15 18:42

#5: -

"Kedves Hoffmann Rózsa!

Mi évfolyamtársak voltunk. Kérlek, emeld fel a szavad, ez, amit itt történik, megengedhetetlen. Ismerlek, ezt te nem támogathatod, mindig becsületes ember voltál."

Ezen röhögni kell, vagy sírni?

A hölgy lehet, hogy valamikor az volt, de ma már nem más, mint egy gerinctelen politikai kurva.


Vendég

#19

2013-08-15 22:15

Tragikomédia az egész. és éppen itt az ideje az összefogásnak!

Vendég

#20

2013-08-16 17:20

Minden jogos.Ha harc,hát legyen harc!

Vendég

#21

2013-08-16 23:44

Hoffmann Rózáról úgy hírlik, hogy jó tanár volt, és szerették a tanítványai. Ha ez valóban igaz, TÉRJEN VISSZA A KATEDRÁHOZ, a politikát meg bízza azokra, akik ehhez értenek. Mindenkinek jobb lenne így...

Vendég

#22 Re:

2013-08-18 05:35

#21: -

Lehet, hogy jó tanár volt, bár a tanárságot sokáig nem gyakorolta. Karrierista volt egész életében.

A katedrára már nem térhetne vissza, hiszen átlépte a nyugdíjkorhatárt...

Pet566

#23 Hogy mik vannak?!

2013-08-20 17:36

Ne menjünk messze! Nézzétek meg Pilisen a Gubányi pályázatot!!!
Vérlázító!!!
.

#24 .

2013-08-21 10:44

Fazekas tanár úr mind szakmai, mind emberi szempontból messze kiemelkedik az összes tanárom közül (egyetemi éveimet is beleértve..). Nála megfelelőbb személyt nem tudok elképzelni a Kölcsey igazgatói székében.

Vendég

#25 Fortélyos félelem igazgat.

2013-08-22 16:14

Aláirtam, megosztottam ,de nem merem a (ritka) nevemet adni, mert féltem a lányomot -aki az iskola tanulója lesz szeptemberben.