Ne vegyék le a TV2 képernyőjéről az Amit a szív diktál sorozatot


Vendég

#26

2013-08-07 10:51

Nem tartom jogosnak
4ever

#27 Re:

2013-08-07 16:36

#26: -

senki nem tartja jogosnak!!!!

 

Ne adjuk fel!!!

 

Minel tobb alairas ,email annal nagyobb esely!!!

thomys

#28 amit a sziv diktal

2013-08-07 16:51

Nem ertem hogy a tv2 minek kezd uj sorozatba ha nem kepes vegig vetiteni. Ha mondjuk fo musoridobe tennek at, a hulye doku-reallyti sorozatok helyere talan lehetne nezettsege is, de nem, itt eroltetik az agyzsibbaszto eszetlensegeket... Gratulalok tv2 igy tovabb! (y) ;)
4ever

#29

2013-08-07 20:40

Ezeknek az emberkeknek kene irni, tv2nel dolgoznak http://sevenonemedia.hu/kapcsolat/szpot
A film leadasa menupontba kattintsatok !!!!
Azoknak lehet irni

I*****

#30 Re:

2013-08-07 21:35

#29: 4ever -

Az alábbi levelet küldtem el szerdán (2013. 8.7.) 23:32-kor. Remélem lesz valami hatása!!!

Tisztelt Hölgyem!
A levelemmel azért fordulok Önhöz, hogy egy nagyszerű sorozat rajongóinak nevében szerezzen a legmegfelelőbb helyről biztos tényeket, mivel tv2.hu közönségszolgálata sok társam e-mailjére nem volt hajlandó válaszolni napok óta.
Mivel nem szeretném rabolni feleslegesen az idejét, ezért rögtön a tárgyra térnék. Több forrás is arról számolt be, hogy az Amit a szív diktál című rendkívül népszerű mexikói sorozatot le kívánja venni a csatorna a műsoráról. A kérdésink az alábbiak volnának:
Miért kívánják levenni? Mi értelme egy filmet a 60%-nál levenni, mikor már csupán körülbelül 70 adás van hátra?
Valóban megérné két ilyen népszerű színész (Blanca Soto és Fernando Colunga) filmjét szüneteltetni?
Rövidebb, esetleg végleges törés lenne-e ez a sorozat szempontjából?
Amennyiben visszakerülhet egyszer a képernyőre, akkor az anyacsatorna, vagy valamely leánycsatorna fogja-e vetíteni? (Utóbbi lehetőség a szegényebb vidéki lakosok sokaságának jelent majd problémát!)
Mit kívánnak reagálni az általunk jogosnak tartott petícióra és az ehhez fűzött véleményekre?
(URL: http://www.peticiok.com/forum/63567/start/0   )  -- Ne vegyék le a TV2 képernyőjéről az Amit a szív diktál című sorozatot
A film helyére tervezett Született feleségek (bár egy órával korábban adnák, de ez az igazi csere) etikai szempontból nyomába érhet-e a fenn említett sorozatnak?
Kérem, tiszteljen meg válaszával, s a petíciók hozzászólásait, a rajongói oldalak véleményeit figyelembe véve meghozott döntésükről értesítsék a sorozat hűséges nézőit! Tiszteljenek meg bennünket nézőket azzal, hogy igényeinket legalább megfontolják!
Amennyiben levelem illetéktelenül zaklatta Önt, mivel sem Önnek, sem szintén tisztelt Munkatársainak nincs kompetenciája az ügyben, akkor szíves elnézést kérem!
Üdvözlettel és reménykedve:
I*****
4ever

#31 Re: Re:

2013-08-08 09:15

#30: I***** - Re:

Nagyon szupi!! ;-) Remeljuk a legjobbakat!!!

Mindenki probalkozzon!!! ;-) hiszem,hogy sikerulni fog!!!


Vendég

#32

2013-08-08 10:04

Amúgy az aláírás csak akkor lesz érvényes, ha a kapott e-maillel megerősítjük, vagy mi?
Luna

#33 Re: Amit a szív diktál a legjobb sorozat!

2013-08-08 10:08

#21: Amit a szív diktál a legjobb sorozat - Amit a szív diktál a legjobb sorozat!

Teljesen egyetértek a véleményeddel! A Veled is megtörténhet és a Családi titkok is borzalmas, és természetesen ismétlés,nem tudom nézi-e azt vki egyáltalán........


Vendég

#34

2013-08-08 11:24

Némi vita, több telefonálás után ezt az e.mail kaptam az ügyfélszolgálattól:
„Kedves Nézőnk,

Köszönjük levelét. Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az Amit a szív diktál c. sorozatot augusztus 12-étől folytatódik.

Reméljük, hogy továbbra is nézőink között üdvözölhetjük!

Üdvözlettel,

REMÉLEM ÍGY IS LESZ, ÉS VÉGIG ADJÁK A SOROZATOTT!!!!!
4ever

#35 fontos

2013-08-08 11:34




traffic@tv2.hu

IDE IRJATOK, HA TUDTOK!!!!!!!!

Fontossssssssssseee
4ever

#36

2013-08-08 12:25

Kedves Nézőnk, Köszönjük levelét. Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az Amit a szív diktál c. sorozatot augusztus 12-étől folytatódik. Reméljük, hogy továbbra is nézőink között üdvözölhetjük! Üdvözlettel, TV2

Ezt ma kaptuk
Milibindi

#37 Re:

2013-08-08 12:26

#34: -

yess !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezek szerint győztünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)


Vendég

#38 I*****

2013-08-08 13:10

"Kedves Nézőnk,

Köszönjük levelét. Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az Amit a szív diktál c. sorozatot augusztus 12-étől folytatódik.

Reméljük, hogy továbbra is nézőink között üdvözölhetjük!

Üdvözlettel,

TV2"

Ha igaz, akkor ez az akarat diadala! És sok sikert a tv2-nek a korm*nyunk ellen. Ne legyen reklámadó!!!
mirami

#39 Re: I*****

2013-08-08 15:01

#38: - I*****

Mégis  hogy gondolták csak úgy leállítíni a sorozatot ????????????????  Sokan ezekután átkapcsolnának másik csatornára!!!!!!!

szilvi

#40 Re: Re: Amit a szív diktál a legjobb sorozat!

2013-08-09 04:52

szilvi

#41 Re: Re: Amit a szív diktál a legjobb sorozat!

2013-08-09 05:05

Azért nagyon csunya dolog lenne azok a nézokkel h levesxik a müsort ha már
elkesxték. Arra van néxok amiket álandoan ismételnek mert én azolat nem
szeretem nézni mivel kivülor tudja már az ember h mi kovetkezik nem csak
családi titkos müsorrol besxélek hanem a filmekrol is mint a mong a flugos
nyomozo ezt a filmet más.csalorna is aggya -atta.és már láttuk vagy bármejik
film. Amit a sziv diktál filmet ha azt akarják h mihamarabb vége legyen és
felszabaduljon az a hely akkor agyanak dubla részeket s igy hamaranb vége lesz.

Vendég

#42

2013-08-09 13:36

Ne vegyék le a sorozatot , nagyon szeretem , nézni , miért nem tudjuk a befejezésig nézni ?
Milibindi

#43

2013-08-12 16:28

Köszönöm mindenkinek, aki aláírta ezt a petíciót:) Közös erővel sikerült:) Most már lezárom mert ,elértük célunkat marad az Amit a szív diktál!

Vendég

#44

2013-08-14 07:28

Ja, csak hát a leglehetetlenebb időpontban...
De legalább maradt, azonban én így ezt nem tudom nézni! :(
Néző:)

#45 :/

2013-10-06 16:54

Sziasztok!
Hálistennek mégsem vették le a sorozatot :)
Csak megint kiszúrtak jópár emberrel..
12:00-tól vetítik,de én pont suliba vagyok :(
Jó is lenne ,ha 17:00-fele adnák :)

Vendég

#46 Re:

2013-10-22 09:49

#1: -

Igen ne vegyék le!! Mert sokan szeretik és a végére is kíváncsiak!!


Vendég

#47

2013-10-25 14:37

Kérem ne vegyék el ezt a kis jót is előlünk. Egyszer elkezték miért nem adják le.Szerintem nem minden műsornak van nézetsége és mégis adják
pl. a családi titkokat. született feleség momk.st.

Vendég

#48

2013-10-25 14:39

Szerintem is jólenne 17-óra felé mert sok házi asszonyka is megtudná nézni köszike.