Ne vegyék le a TV2 képernyőjéről az Amit a szív diktál sorozatot


Vendég

#1

2013-08-04 18:17

Ne vegyék el már rengeteg sorozatot elvetek a vége előt sok ember kíváncsi a végére!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
atajofurulyo

#2

2013-08-05 06:53

Tisztelt Műsorigazgató!

Az Önök televíziócsatornájának hatalmas problémája a nézettség terén:
* szinte minden héten variálnak a műsorkezdési időpontokkal
* a késő esti filmekhez finoman szólva nem lehet órát igazítani, annyi a késés
* mindig a h*lye ismétléseiket adják, a helyett, hogy végre teljesen levetítenének egy sorozatot, ráadásul kb. 60%-nál veszik el
* loholnak a nagy konkurencia után ahelyett, hogy egyéni tartalommal töltenék ki az időt

A sorozat kedveltségéről pedig annyit, hogy a konkurens ezen időpontban futó sorozatainak még magyar rajongói facebookja sincs, az Önökének mindjárt kettő... Ki kellene kérni a nézőtől a véleményt, hogy mit is akar nézni...


Vendég

#3

2013-08-05 07:45

Megint belekezdenek egy sorozat nem tudom hanyadik évadának nem tudom hanyadik részébe. Követhetetlen.
Elmebeteg banda. Csodálkozik, ha nem őket nézik.

Vendég

#4

2013-08-05 08:23

Kérem ne vegyék le az Amit a szív diktál című sorozatot!!!
Kiss Linda
Budapest

#5

2013-08-05 08:27

Az Mita szív diktál a legjobb sorozat és ne vegyék le!!!
Inkább vegyék le a Veled is megtörténhet és a Családi titkok sorozatot!!

Vendég

#6

2013-08-05 08:58

megint ki akkarnak venni egy filmet amit nagyon jo öröké ezt csinályák azét nincs nézetségük

Vendég

#7 Re:

2013-08-05 08:58

#5: Kiss Linda -

igazad van mert csak ismétlés az egész

 


Vendég

#8 Re:

2013-08-05 09:00

#3: -

igy igaz anyit ismételnek és egy jo sorozat van és aszt ki akkarják venni

 


Vendég

#9 Re:

2013-08-05 09:02

#2: atajofurulyo -

na ez igen és ne ismétejenek anyit és akkor lesz nézetsége és ha tene be több sorozatot mint a rtl klub akkor lenne nézetsége

 

almáspite

#10 Ne vegyék le a PEAM-ot a műsorról!!!

2013-08-05 18:08

Rengetegen szeretjük ezt a sorit, s szeretnénk végig nézni. PEAM=LIFE. Ha nincs PEAM, nincs LIFE sem.
nick

#11

2013-08-05 18:09

A sorozatot biztos át fogják tenni más csatornára (SuperTV2 vagy FEM3), a Szerelmes Annát is át tették. Ez a petíció tiszta fölösleges!


Vendég

#12

2013-08-05 19:14

Az a baj, hogy majd elkezdik az 1.résztől ismételni, és akkor sem adják majd le végig....
Eddig még minden Colunga-sorozatot végig leadtak!
Luna

#13

2013-08-05 20:39

Ez felháborító! Gondolom a Született feleségeket úgyis ismételni fogják,azt még ennyien sem fogják nézni! Ha már egyszer el van kezdve miért nem lehet végigadni? Már úgysem lenne sok hátra! Inkább vegyél le a Családi titkokat vagy a Veled is megtörténhet című műsort.A TV2 igazán gondolhatna egyszer a nézőkre is!Én eddig minden részt láttam és nagyon szeretném végignézni!!! Ha most a TV2 ezt is megszakítja,akkor még annyi nézettsége sem lesz mint eddig!!!!!!!!

Vendég

#14 Re:

2013-08-05 21:20


Vendég

#15

2013-08-06 06:16

Ha leveszik bojkottot kell hirdetni a tv2 és minden az érdekeltsége alá tartozó csatorna ellen és ezt minden közösségi oldalon is terjeszteni!!! Tanulják meg, hogy a tv van a nézőért és nem a néző a tv-ért!!!

Vendég

#16

2013-08-06 09:00

tv 2= LESZARJUK A NÉZŐT A NÉGYZETEN!!!!! Magyarország, leggusztustustalanabb, legocsmányabb, tévéje, amely nem a nézőké,hanem a nézők ellen van! És csodálkoznak, hogy nézettségben meg sem közelítik az RTL. klubbot! Így nem is fogják, ha hetente változtatnak a kezdéseken, kényük kedvük szerint kezdenek, fejeznek be, raknak át más csatornára, más idősávba műsorokat. Megkellene próbálni feljelenteni őket a Nemzeti Médiahatóságnál, mert azért gondolom ők sem tehetnek meg mindent!!!


Vendég

#17 Re:

2013-08-06 16:59

#1: -

Hát ezt a filmet elveszik, kajak egy rakás szar lessz a csatorna! Szinte csak ez a film ér vmit rajta... -.-

twitter

#18

2013-08-06 17:17

Twitteren is irjunk nekik;-)

Vendég

#19

2013-08-06 18:43

Azt kivánom a tv2-nek hogy még annyi nézetsége se legyen mint eddig volt inkább ezeket az unalmas veled is megtörténhet meg minden f.szságot adnak minden vissza ismételenek csak azt nem amit kéne nagyon felidegesitettek nyomorékok. Rtl klub teljesen más ők nem vettek le még olyan sorozatot amit a multban néztem!!!!!!!!!

Vendég

#20

2013-08-06 20:27

hallássérült vagyok nagyon szeretem amit a sziv diktál és nagyon jo feliratos filmet nagyon sajnálom hogy félbe hagyták!
már nagyon unalmas született felesége már millio szor ismétlés !
Amit a szív diktál a legjobb sorozat

#21 Amit a szív diktál a legjobb sorozat!

2013-08-06 21:45

Ez az egész dolog felháborító!
Már elnézést kérek mindenkitől akit megbántok a véleményemmel,de az Amit a Szív Diktál az egy fantasztikusan jó sorozat! A rengeteg probléma a nézettséggel ott kezdődik,hogy sajnos szinte minden nap más időpontban vetítik a sorozatot amiről a nézőket eggyátalán nem értesítik,és rádaásul vannak olyan nézők akik épp műsor idő változás után nem szokták nézni!
Arra esetleg nem gondoltak még hogy a nézettség azért olyan rossz mert mindig előbbre teszik a sorozatot és a legtöbb ember aki tükön űlve várja a sorozatát egy pizonyos időpontban nem fogja 1 órával előtt bekapcsolni a tv-t mert elnézést de senki nem kiváncsi az idióta műsoraikra, tehát azért nem nézik a sorozatot annyian mert nem tudják hogy éppen akkor megy! Saját tapasztalatom,hogy sajnálatos módon az utóbbi hetekben az utolsó 5-10 percre láttam csak a sorozatot mert természetesen hamarabbi időpontban adták le az epizódot!
Szerintem el kéne gondolkozniuk azon,hogy ez a sorozat RENGETEG EMBERT ÉRDEKEL és a Családi titkok vagy pl a Veled is megtörténhet eggyátalán nem érdekel senkit! Mert ezekben a műsorokban ismeretlen amatőr "színészek" játszanak hozzáteszem BORZALMASUL! Rádaásul eléggé visszataszító kinézetűek ezek az amatőr emberek! Csúnya nők és csúnya férfiak játszanak szerepet benne tehát átlehetne gondolni hogy azokat a műsorokat vegyék le ami senkit nem érdekel!
Azért mert Önök gyártják a fent említett két műsort attól még elnézést a kifejezésért,de NAGYON ROSSZAK!
Üdvözlettel: Az Amit a Szív Diktál sokadik rajongója!
WeCanDoIt

#22 en

2013-08-06 22:05

Mindenki irjon a kozonsegszolgalat@tv2.hu ra, es tegyen panaszt ...fbn is irjunk privatot aki tud twitteren is..egyutt sikerulni fog!!!

Vendég

#23

2013-08-06 23:24

Személyesn véleményez az hogy a tv2 elég paraszt modon viselkedik télleg ezeket az amatőr szar sorozatokat erőltetik. Az igaz hogy mindennap az időpont változik ez eddig is zavaró volt. azt nem értem hogy mért nem lehet este 7 vagy 8 orára berakni akkor dupla akkora nézetsége lenni mint az rtl klubnak csak ez a tv2 nem ismeri el nagy idegesitő még a vérnyomásom is fel ment azért mert ez volt az egyetlen normális sorozat a tv-ben. Lassan egész nap a velead is megtörténhet meg ki kiváncsi rá? felháboritó!!!!!

Vendég

#24

2013-08-07 00:39

Ezt nem hiszem el nem ezért fízetek a tv-ért , hogy ezt csinálják tudom hogy nem a tv társaság a hibás hanem a tv kettő csak azért ez kicsit rosszul esik hogy berákják helyete a született feleségek ismétlését nem az ismétlésért fizetek! Ki a g.ci kiváncsi a született feleségek ismétlésére meg a csapdába csalva mért pont ezt kell levenni ami a legjobb innen látszik hogy a tv2 igazgatója nem ért a dolgokhoz!!!!

Vendég

#25

2013-08-07 08:03

Én írtam nekik twitteren is! Pár nappal ezelőtt kaptam tőlem egy üzenetet facebookon, amit azóta se néztek meg/válaszoltak! Ezért azt javaslom, hogy a kozonsegszolgalat@tv2.hu e-mail címre írjatok!!! (ez a leghatásosabb, mert biztos elolvassák)
Amit művel a tv2, azt inkább nem kommentelem, nekik úgyis leírtam már!