Nem akarunk fizetős parkolót a X.kerületi panelok között!!!

Klarissza

#1 Nem akarunk fizetős parkolót a X.ker. panelok közé

2013-07-25 17:51

Nem akarunk fizetős parkolót Kőbányai lakásaink körül.
Morzsi Gazdi

#2 Hamarosan kampányolunk!

2013-08-01 21:35

Jövő héten az összes érintett területen lévő házba 1-1 A3-as plakátot helyezünk ki, amelyen felhívjuk a figyelmet az igazságtalanságra.
Továbbá hamarosan 1 facebook oldal is erősíteni fogja az ellenkezők táborát.
További szép napot mindenkinek!


Vendég

#4

2013-08-02 17:12

Mocskos szemét Magyarország!!!!!!!!!!!!4
Morzsi Gazdi

#5 Facebook kampány a témában

2013-08-06 15:15

Grave Digger

#6 Fizethetünk az oktondik miatt..

2013-08-07 09:18

Mindenki bekaphatja, aki képtelen megmozdítani a tespedt valagát!!!!!!!!!!!
Grave Digger

#7 Gratulálok mindenkinek!

2013-08-07 09:22

Gyönyörű lakótelep! Marad az ablakból való kajakidobálás. Mondjuk aki a szemetesig lusta elmenni, hogyan is lenne képes 1-2 órát rászánni arra, hogy később ne szopjon.

Lakos

#8 parkolás

2013-09-04 09:07

Egyszerűen felháborító a helyzet.
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. fel sem veszi a telefont a megadott ügyfélszolgálati időben. Az önkormányzatnál tájékoztattak, hogy mi lakosok nagyon örülhetünk, hogy ennyi kedvezményt kapunk. Nem vagyok bejelentett lakos, nincs a nevemen az autó, de ITT ÉLEK!!! Tehát fizethetek óránként egy olyan részen, ahol éjszaka (!) parkol a legtöbb autó és nem nappal. Az önkormányzat szerint okos mérnökök számolták ki a parkolási zóna méretét precíz számítások alapján. Nem itt él a város tehetősebb rétege, miért kell további terheket tenni a lakosokra és aki hozzájuk jön látogatóba???

Vendég

#9

2013-10-02 06:45

Szégyelljék magukat!!!! Én az agglomerációból járok be, eddig az Örs vezér téri P+R parkolóban parkoltam. DE!!!! A Gyakorló u.fizetőssé tétele miatt már fél hétkor nincs hely!!!!!!!!! akkor hogy várják el, hogy használjuk a tömegközlekedést, ha nem biztosítanak elég parkoló helyet? Továbbá, ha nem használhatom a gépkocsit emiatt, mert nem találok parkoló helyet, milyen jogon szedik a gépkocsi adó-sarcot? Bezzeg a sok hájas bürökrata szolgálati kocsival, sorőrrel jár, a pórnép meg vergődjön be a munkahelyére, ahogy akar! pfff....
Egy ott lakó

#10

2013-10-29 08:32

A látogatóba érkezők eddig se tudtak megállni mert a parkolóhelyeket az ingázók foglalták el. Sőt az ott élők se tudtak megállni ugyanezen okoknál fogva. Most legalább a saját háza előtt állhat meg minden szerencsétlen aki ott lakik.
Nem egyszer kellett több utcányira megállnom a saját lakásomtól a gyerekemet meg a csomagomat vonszolva. Az ingázók inkább abba gondoljanak bele, hogy mi lenne ha az ő házuk előtt vadidegenek parkolnának és mikor haza megy emiatt a falu szélén kellene megállnia és onnan gyalog haza ballagni.
Én megértem, hogy ez a helyzet az ingázóknak rossz, de nem csak az ő érdekeik léteznek.
Egy bejáró

#11 P+R kinek?

2013-11-18 11:43

Most azok parkolnak a P+R-ben akik nem állandó lakosok vagy nem a nevükön van az autó. Akkor most hol parkoljunk?