Petíció a bátai elágazás megállóhely megtartása érdekében


Vendég

#1

2013-06-19 06:02

Kovács Éva

Vendég

#2

2013-06-19 12:17

SOK sikert...magunknak !!

Vendég

#3

2013-06-21 11:08

Nem vagyok bátai, de laknak ott rokonaim és nagyon sokáig én is egy olyan helyen éltem ahol nem álltak meg a buszok. Most is szeretettel gondolok azokra a söfőrökre akik megszántak amikor látták, hogy két kis gyermekkel utazom és állásukat kockáztatva megálltak ott ahol nem szabadott volna.
Lubi

#4

2013-06-26 13:16

Reménykedem, hogy még többen aláírásukat adják e nagyon fontos petícióhoz.Terjesszük minél több embernek! Báta -talán nem túlzok - "léte" forog kockán.
Csöndi, köszönjük Neked!!!
Máté

#5

2013-06-28 16:32

Édesapám bátai volt,én a szabadságom és szabadidőm nagyobb részét Bátán töltöm.Bő negyven év távlatából van módom kijelenteni,hogy Bátára lejutni közösségi közlekedéssel nem egyszerű,és főleg nem gyors.És sajnos ma 2013-ban rosszabb,mint negyven évvel ezelőtt.Persze tudom,van fejlődés is pl:
WIFI-s,klímatizált járművek.Csak az a baj,hogy a mérleg másik serpenyőjében egy település kizárása van a közösségi közlekedésből.Szerintem ez messze nem azonos fajsúly,és legfőképpen nem érdem.Ha az illetékes Volán csak így tudja elképzelni a szolgáltatása fejlesztését,akkor én nagyon elszégyellném magam a helyükben-persze,ha tudják,hogy mi az-Én bízom benne,hogy Bátát nem hagyják még mélyebbre lecsúszni,mert már így is túl lent van.Báta többet érdemel,és legfőképpen több buszjáratot!