Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#76

2013-05-10 06:42

Ne vegyék el a beteg kis gyerekektöl !!

Vendég

#77

2013-05-10 06:45

Felháborító amit a kormány művel! Sorstársaim fogjunk össze ne hadjuk, hogy gyermekeink élete legyen a tétjük ezeknek a MOCSKOKNAK ahoz hogy mégtöbb pénzt lopjanak el tőlünk.

Vendég

#78

2013-05-10 06:46

Sziasztok nekem sajnos mind a kettő gyermekem asztmás sajnos a kissebbiknek mellette még pajzsmirigy cisztája is van de ez nem számit mert nem szed rá gyogyszert nekünk kedden derül ki elveszik e vagy sem élég szemét dolog ez
Móni
Vendég

#79

2013-05-10 06:46

Nekem két gyermekem van,mind a kettő asztmás.mikor a doktornő szólt,hogy mit akar a kormány,felháborodva azt mondtam,biztosan neki nincs beteg gyermeke.De ezek után tudja meg milyen az amikor éjjelente befullad egy gyerek,szaladni,és azon imádkozni,hogy nehogy meg fulladjon a kezed között,és a jó istent arra kérni,hogy mentse meg a gyermeket,minden áron..........Csak egyszer lennének ilyen helyzetben,akkor tudnák mi ez...Amúgy meg szaporodjon a MAGYAR NÉP.....Mindent elvenni,semmit nem segíteni..ÉLETMENTŐ GYÓGYSZEREKRŐL BESZÉLÜNK KÖNYÖRGÖM.....


Anonymous

#80 Re:

2013-05-10 06:50


Vendég

#81

2013-05-10 06:52

SZIASZTOK ! SAJNOS NEKEM IS VAN ASTHMÁS GYERMEKEM ÉS TUDOM MITŐL VONNÁK MEG ..... NE ENGEDJÉTEK , SAJNOS NEM OLYAN VILÁGBAN ÉLÜNK , HOGY EZT EL VEGYÉK A GYEREKEKTŐL ,....
csigu77

#82 !!!

2013-05-10 06:56

4 gyerkőcünkből 3 tartósan beteg, allergiás aszthmás, egyiknek a koraszülüttségéből adódóan is maradandóan beteg a tüdeje. Nem lesz rá pénzünk, hogy havonta kiváltsuk az állandó gyógyszereiket!!!!!!!
Mi lesz a sok befulladt gyerekkel??? Rohanunk velük a Kórházba a sürgősségi osztályra???
Nesze nekünk rezsicsökkentés..... valahonnan vissza kell szedni a pénzt.
gratulálok!!!
(aki fulladt már be, tudja milyen érzés...én is tudom)

Vendég

#83

2013-05-10 06:59

Szégyen és gyalázat ez az egész! Míg a rokkantakon és a beteg gyerekeken akarnak spórolni,addig a határon túli magyarok (ukrán) ingyenes ellátásban részesülnek, ill.nyugdíjat vesznek fel egy régi ,de máig élő egyezmény alapján...

Vendég

#84

2013-05-10 06:59

Támogatom mert nekem két asztmás gyermekem van és ha el veszik a Családit a közgyógyukat akkor a gyógyszereket nem igazán tudjuk majd ki venni.És mivel már nagyok nem is növik ki na meg ők sajnos ezzel a betegséggel születtek :(

Vendég

#85

2013-05-10 07:07

Én is asztmás vagyok ezért írtam alá,

Vendég

#86

2013-05-10 07:07

Számomra is nagy kiesés, hogy elvették az asztmás gyerekemtől a kiemelt családi pótlékot és ezzel együtt minden kedvezményt. A gyógyszerekre amiket mi szedünk semmilyen támogatás nincs. Nekünk már nem irták alá a papírokat, igy jövő hónaptól kapom a sima családi pótlékot. Felháborító, hogy a kormány még ezt is elveszi tőlünk.

Vendég

#87

2013-05-10 07:09

A gyerekem már 4 éve beteg.Az oviban nem tud együtt haladni a gyerekekkel annyit hiányzik.És nem hogy javulna,rosszabbul van.Éjszakánként együtt figyeljük a feleségemmel,rettegünk a következő rohamtól.Rengetegbe kerül ez a betegség még a támogatáson felül is.A nagyokosoknak biztos nincs ilyen gyerekük és nem éltek át még ilyen rohamot,ami sok esetben tragédiával végződött.Mit akar a kormány már nem csak minket tesz tönkre hanem a szerencsétlen beteg gyerekeket is?????Nyomorultak!!!!!

Vendég

#88

2013-05-10 07:09

HÁT EL SEM TUDOM KÉPZELNI MI LESSZ NÁLUNK IS NEKEM 3 KICSI GYERMEKEM ASZTMÁS ÉS RENGETEGET KÖLTÜNK MÉG ÍGY IS GYÓGYSZERRE HOGY NEM MINDENT TUDOK KIVÁLTANI KÖZGYÓGYRA !ÉN MÁR ELŐRE FÉLEK HOGY MI LESSZ VELÜNK HA TÉNYLEG ELVESZIK MÉG EZT A KIS SEGÍTSÉGET IS TŐLÜNK!

Vendég

#89

2013-05-10 07:15

Az unokám is asztmás.Szükségük van a támogatásra,mert enélkül nem tudnák megvenni a gyógyszereket és nem tudnának kezelésre utazni(az útiköltség támogatás nélkül).A lányom ennyit nem hiányozhat ennyit a munkahelyéről.SZÜKSÉG VAN A TÁMOGATÁSRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#90

2013-05-10 07:20

Ezt nem tehetik,szükség van a támogatásra!Felháborító!!!!!!!!

Vendég

#91

2013-05-10 07:22

Én is asztmás vagyok,másfél éves korom óta.Pipa nélkül élni sem tudnék már.Bízom benne,nem veszik el sem a gyerekektől,sem a felnötektől.

Vendég

#92

2013-05-10 07:29

Hát igen ott fent a parlamentben könnyen beszélnek nekik van elég fizetésük. Nekem is két tartós beteg gyermekem van úgyhogy tudom mivel jár ez az egész.

Vendég

#93

2013-05-10 07:29

Kedves Kormány!

Talán sokkal gazdaságosabb lenne a Spártai módszer bevezetése, miszerint aki nem tud focizni (az asztmásoknak ez valahogy nem megy) és nem rendes trafikos gyermeke, azokat valami magaslatról dobják le azt annyi. Gond megoldva. Ezzel még egy minisztériumot meglehet tölteni jó pártkatonákkal, mi több az annyira imádott hatalmat is lehet gyakorolni. Mivel rengeteg pénz megmaradna ezek után, lehetne mondjuk a Nemzeti Szelektálási Minisztérium kb. 150 fő munkahelye, akik a minimálbér 10-15-szeresét is megkereshetnék. Most nézem hogy ez 2 légy egycsapásra. Vagyis mégsem, mert a jövő adófizetői rohamosan fogynának,és ez veszélyeztetné az Önök jobb sorsra szánt gyermekeik jövőjét. Másik megoldás még az lehetne, hogy előbújik Önökből az ember és vele együtt a józan ész, és ezt a kérdést újragondolják. Szeretnénk ha a gyerekeinknek nem kellene mindennapos szenvedéseket átélni, csak azért mert Önök ezt most így gondolták.

Farkas László az ügyben érintett állampolgár

Vendég

#94

2013-05-10 07:30

nagyon remélem nem veszik el még ezt is nekem mind a 3 gyerekem asztmás!!!!:( így is nehéz az egész!!!!

Vendég

#95

2013-05-10 07:43

19 éves asztmás fiam van a betegségét sajnos már nem fogja kinőni mellé még társul egy másik betegség is!:( Nagyon sokat beteg e miatt már többször évet ismételt és sajnos most is az lesz (még csak 9-es)Munkába nem tudtam mellette elhelyezkedni ill.egyszer sikerült mikor kicsi volt,de hamar megváltak tőlem!Az ápolási segélyt tavaly szeptemberben megszüntették és ezzel párhuzamosan elvették tőlünk a közgyógy igazolványt is!!!!Még mit akarnak tőlük elvenni!!!Felháborító amit csinálnak!!!Gondolom aha az ő gyerekeiről lenne szó akkor egészen más lenne a hozzá állásuk!!!!!!!!!!Szégyelljék magukat!!!!!!

Vendég

#96

2013-05-10 07:45

SZERINTEM ÉPP LESZARJÁK A PETÍCIÓKAT, MÉG EGYSZER SEM LÁTTAM, HOGY EREDMÉNYT ÉRNÉNEK EL VELE !!
ETTŐL FÜGGETLENÜL EGYETÉRTEK VELE ÉS ALÁIRTAM.

Vendég

#97

2013-05-10 07:51

Sajnos , elég szégyen ,hogy elveszik ezt a támogatást mivel akinek tartósan beteg gyereke van az tudja,hogy mivel jár , és azt is hogy menyibe .Én több mint 1 éve járok a lányommal kórházba mivel asthma és allergiás is egyben .de még nem volt törvényben az hogy elveszik addig sem kaptuk meg, pedig 5 fajta gyógyszert szed és heti egy alkalommal gyerek orvos is látja mivel elég beteges ! A gyest is azért kapták mivel a kis mama tartós beteg gyermeke nem tud vállalni munkát .Sok olyan ember van akinek gyereke nem tartós beteg és kapja ,kérdem én ez akkor ,hogy van ?Pont az olyan gyerekektől vonják el akiknek szükségük illetve ,lételemük ezek a gyógyszerek

Vendég

#98

2013-05-10 08:00

Ez már mindennek a teteje , hogy a gyerekektől is elvesznek mindent ! főleg olyanoktól akik betegek , elég kiadása van a szülőnek így is mert még támogatással sem olcsók a gyógyszerek ! Van a családomban asztmás gyerek tudom mivel jár , sőt én is küzdöm elég régóta ezzel a betegséggel !!

Vendég

#99

2013-05-10 08:06

Nálunk a családban mindenki asztmás volt. Egyedül a kicsi fiam "nőtte" ki, remélhetőleg. Sajnos tudom, hogy milyen borzalmas betegség, és nem kívánom senkinek sem. Főleg amikor a pici gyerekedet látod elkékülve, zihálva, és nem tudsz rajta segíteni, csak rohansz vele, mint az őrült.
Nem tudom, hogy lehetnek ennyire embertelenek azok akik kitalálták. Tudják egyáltalán mennyibe kerülnek ezek a gyógyszerek? Mit élnek át a betegek???

Nem holmi szemét szórólapra, akármire kellene költeni a pénz, több milliárdot, hanem a betegeken segíteni!

Vendég

#100

2013-05-10 08:10

Sajnos tolunk mar el is vettek!