Mondjunk nemet a koncepciós perekre! (újabb temerini ügy)


Vendég

#1 Egyenlő bánásmódot

2013-01-28 16:43

A temerini fiúk letöltötték büntetésüket már olyan bűnért is, amit még el sem követtek. Más, náluk aljasabb, bűnözőket elengedett a Szerb kormány. Szabadságot a temerini fiúknak!
IIA

#2

2013-01-28 17:37

Csak remélni merem, hogy a magyar kormány nem ismétli meg Szerbiával kapcsolatosan azon hibáját, amit akkor követett el, amikor Romániát beszavazta az európai unióba, anélkül, hogy feltételeket szabott volna a magyar kissebbséggel való bánásmóddal kapcsolatosan.
aranyember

#3

2013-01-28 18:30

A szerbek nem érdemlik meg a Vajdaságot, hiszen sorozatb an támadják a hozzájuk került magyarokat. A trianni békediktátum, ami gyalázatosan megcsúfolja a magyarságot őshazájában, annak eredményeként van bátorságuk a kedvezményezetteknek a magyarok szinte sorozatos támadásáára,ami nem is jutna eszükbe, ha a trianoni gyalázat nem lenne, ha a világ tudomásul venné és tiszteletbe venné, hogy a magyar nép igenis kezdettől fogva, Isten akaratából létezik itt a Kárpát medencében és nem mástól elhódítva lett a magyaroké, hanem éppen ellenkezőleg, magyaroktól idegenek akarják elrabolni folyamatosan a Kárpát medecencét annak minden természeti kincsével.
Szerbia messze nem olyan történelmi múlttal rendelkezik, mint a magyar nép, akár tetszik ez a szerbeknek akár nem. És ha már igy is van, hogy hozzájuk került a Vajdaság, ez nem ok arra, hogy erőszakoskodjanak, gyilkolásszanak magyarokat, hiszen ezzel isten akaratával is szembe mennek, hiszen isten egyik parancsa, hogy ne ölj!!!
Admin

#4 A petició megjelent a Délhír portálon

2013-01-28 18:48

Vajdasági Ember

#5 Re: A petició megjelent a Délhír portálon

2013-01-28 19:15

#4: Admin - A petició megjelent a Délhír portálon

üldözik a magyarokat, közben meg kell a magyar állampolgárság? a pofátlanság teteje !

a magyarok jók voltak a balkáni háborúkban golyó fogónak, most meg már nincs ránk szükség és likvidálni akarnak?

minden nacinalistát a börtönbe ! Góliotokra !

Az igazság hangja

#6 Re: Re: A petició megjelent a Délhír portálon

2013-01-28 21:54

#5: Vajdasági Ember - Re: A petició megjelent a Délhír portálon

Ne felejtse el, hogy Magyaroszágot nem magyar emberek kormányozzák. Minden, ami a Kis-Magyarországon történik, még mindig a kommunista érában hatalomhoz jutó családok - és rajtuk keresztül külföldi érdekek - befolyásolása végett töténhet meg. Amint képesek leszünk visszavenni az irányítást, úgy azonnal nekilátunk megvalósítani a Kárpát őshazában élő magyarok érdekeinek érvényesítését. Meg van a stratégiánk, hogy nyomás alá helyezzük a szomszédos államokat. Az, hogy mikor látják be, vagy belátják-e egyátalán, hogy államaik a Magyar Királyság illetve Magyarország területén fekszenek, továbbá hogy, a Magyar Királyság nélkül valójában már nem is léteznének kétséges, de egy erős nemzettudattal rendelkező magyar nép kérdés nélkül képes ezt kontroll alatt tartani. Úgy, ahogy ezt tette a török 200 éves megszállásáig. Minden magyar felelős minden magyarért. Fentiekbe nem tartoznak bele horvát barátaink. Ők természetesen más kategóriába tartoznak, ahogy az köztudott, gondolom.


Vendég

#7

2013-01-31 20:53

hulyeseg

Vendég

#8

2013-02-11 14:05

Mar elobb is kovetelni kellett volna a birono cserejet, persze hogy koncepcios perekrol van szo, ez engem emlekeztet az 1944-es evekre, csak akkor a Magyarok "eltuntek" (orokre), ma meg az artatlan Magyarokat hosszu bortonbuntetesre itelik, kette torik a jovojuket, csak azert mert MAGYAROK! Tisztelettel M.Zs.
isten ostora

#9

2013-02-11 17:24

Sziasztok....
Én nem vagyok egy szerb gyűlölő.Vegyes családból származom,de NEM ÉRTEM hogyan tud megverni egy igazi magyar embert egy szerb???
Engem a nagyapám nem igy nevelt és nem is vertek meg soha.......Mi van veletek magyarok???
talpra gyerekek talpra...


Vendég

#10

2013-02-12 15:52

A szerbek vadállatok. Ezt én is megtapasztaltam.Ha nem így lenne, nem állítanám.

Vendég

#11 Re:

2013-02-12 15:59

#10: -  

 Azért ilyen summásan ne! Nem mind az!


Vendég

#12 Re: Re:

2013-02-12 16:04

#11: - Re:  

1995-ben Srebrenica környékén 8700 embert mészároltak le a szerbek.


Vendég

#13 Re: Re: Re:

2013-02-12 16:06

#12: - Re: Re:  

 Haza kellene hozni az összes magyart. A szerbek között normális életük úgysem lesz.

Hacsak nem változnak szerbekké.


Vendég

#14

2013-02-14 07:52

A németek is hazavitték, akit lehetett.
pzs

#15 Re: Egyenlő bánásmódot

2013-10-13 10:54

1: - Egyenlő bánásmódot

A Szerbek ezt milyen jogon művelik?? Barmok. Én semmi olyat nem hallottam, hogy magyar csinálná ezt szerbbel. A románokkal ugyanez megy. Egy ex csoporttársam az egyetemről bár magyar, de romániába köti a családja. Mondta, hogy ott is mik mennek. Sajnos a győztes az aki írja, pontosabban átírja, áthamisítja a történelmet. Útálom az ilyesmit. Mindíg a magyar kisebbséget bántják külföldön. Ausztriában én ilyet nem láttam. De mi magyarok hála a politikusainknak csak a széthúzást ismerjük, még sokszor család szinten is. Szerencsére a család anyám oldaláról rendkívűl összetartó. De a témára visszatérve, a magyar is kihúzhatná a fejét a seggéből, és rendbe kéne tenni mind a belső, mind a problémás külső kapcsolatainkat, és megmutatni, hogy nem vagyunk senki bábja, csak a magunkéi(önszinten).