Mentsük meg a Madarász utcai Gyermekkórházat

György Dukai
A petíció szerzője

#1

2013-01-21 13:59

Kérjük értesítse körzetében élő gyermekes családokat a linken lévő hírről. A linkek nem tartalmaznak vírust, azok tartalmát a Hazatérés Rádió szavatolja! http://www.hazateresradio.hu/node/362 http://www.peticiok.com/mentsuk_meg_a_madarasz_utcai_gyermekkorhazat Köszönjük!
Karesz

#2

2013-01-22 16:43

Sok mindenen lehet spórolni, de nem a gyerekeken. Pláne állami szinten.
csacskahalacska

#3 m

2013-01-22 18:45

dr Nagy Anikó(az új igazgató) megmondta: felszántja és beveti sóval a Madarász kórház helyét....Nagyobb öröme az életben ne legyen
és amit még szólott: átszervezés után tájékoztatja a nagyérdeműt....zárójelben megjegyzem: jókor tájékoztat..
Nem kellene kiállnia most és vállalnia a döntéseit????
AdweeX

#4 András

2013-01-22 20:28

Szép cél, szent és sérthetetlen, ezzel egyetértek. Ilyenre megy az aláírás!
drew

#5

2013-01-22 21:42

A fiam ebben a kórházban gyógyult-gyógyul, akik itt dolgoznak minden megbecsülést megérdemelnek.

Vendég

#6

2013-01-22 22:12

Én amíg élek szeretném elkerülni ezt a kórházat, és mindenkit lebeszélek róla hogy odavigye a gyerekét!!!
Demjén

#7

2013-01-22 22:55

Családunk sokat köszönhet a kórház dolgozóinak áldozatos és magasszíntű munkájáért. Véleményünk szerint Budapest egyik legjobb gyermekkórháza. Sajnos volt szerencsénk több budapesti sebészeti osztály vendégszeretetét élvezni, de itt kaptuk minden tekintetben a legjobb ellátást.
Köszönettel: Demjén család
György Dukai
A petíció szerzője

#8 Re:

2013-01-22 22:55

#6: -

Kedves Vendég!

Kérlek fejtsd ki véleményed. Érdekel milyen sérelem ért, hogy így vélekedsz a Madarászról.

Érdekel.

én

#9 jó kh.

2013-01-22 22:56

Szerintem nagyon jó kórház, régen a fiammak is voltunk bent többször is, és most már a kislánnyal is laktunk bent, de csak jókat tudok mondani mindenről és mindenkiről A-Z-ig.
tebe

#10 támogatom

2013-01-23 08:31

Egyetértek a petíció céljával.

Rapid

#11

2013-01-23 09:04

Heteket, összesen hónapokat töltöttünk itt és - az addigi tapasztalatoktól eltérően - csak pozitív dolgokat tapasztaltunk. Odaadó, szakértő, megértő emberek dolgoznak ott, néha méltatlan körülmények között. Soha nem vártak pénzre vagy ajándékra, és az orvostól a takarítóig mindenki érezhetően szerette a munkáját.
Olyan műtéteket végeztek el a gyerekemen, amit itthon egyetlen másik helyen csináltak volna csak meg, és lényegében megmentették a felnőttkorát. Emellett a bent töltött nem kevés idő alatt olyan bravúrokat láttunk, ami hihetetlen még most is - a sebészeten és a traumán egyaránt.

Nem mellékesen szülőtársainkkal sok-sok mindent tettünk a Madarászért, pénzt, támogatást gyűjtve - és NEM A HEIM PÁL részére! Felháborító, hogy saját személyes célokat és politikai indítékokat rejtenek ismét SZAKMAI indokok mögé.

Szülőként nem mondhatok ilyet, de kívánnám a főorvos asszonynak (direkt kisbetűvel), hogy élvezze gyermeke mellett virrasztva azokat a heteket át, amit mi is átéltünk, és hasonlíthassa össze a Heim Pál ipari, lelketlen módszereit a Madarász stábjának munkájával. Van különbség, elhiheti!
Györgyi

#12

2013-01-23 11:07

Lányomat többször kezelték itt, megbízható, nagyon kedves orvosok és ápolók vannak. Felháborítónak tartom, hogy most a felnőtt lakosság irtása mellett elkezdték a gyerekeket is irtani. Hiszen nem kapnak időben megfelelő kezelést. Mi lesz ennek a vége! A főorvos asszony meg egyszerűen idióta. Biztos nincs gyereke, de az ilyen nem is érdemeli meg.

Vendég

#13

2013-01-23 11:18

Egyetértek és aláírtam. Viszont szeretném megkérni, hogy a helyesírási hibákat javítsák ki a szövegben! Három sorban két durva helyesírási hiba az egész ügy komolyságát kérdőjelezi meg.
Hasnyálmirigy őrület

#14 SZ.Anikó

2013-01-23 11:40

Örökre hálásak vagyunk a Madinak...mind a két fiamat számtalanszor kezelték, és azt a sok törödést, az orvosok, nővérektől, de még a takaritóktól is amit mi kaptunk éveken át, azt le se lehet irni!!Hallatlan, ami itt történik.Kötelességünk csinálni valamit!Fogjunk össze!Üdv.akinek 6szor volt hasnyálmirigy gyulladása..
Szellemtánc

#15 Bölcsek vagytok, de nem eléggé

2013-01-23 13:27

Annak idején engem mindig ebbe a kórházba vitt édesanyám, és elégedett volt az ellátással. Az eszetlen rombolásnak nem vagyok híve, az ésszel történő szándékos rombolásról pedig majd annak lesz kemény véleménye, akire ti is oly nagyon hivatkoztok sokszor! Tudjuk kik vagytok, és tudjuk mi a tervetek. De rettegjetek Máriától, és attól akit ő a világra szült!
barbarossa

#16 Imádság

2013-01-23 15:19

Kérlek uram pusztíts el  minden cionista zsidó férget ahogy ők írtják a magyarokat a palesztínokat és a bolygó minden népét....A kölykeikkel együtt....Amen

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-01-23 17:10


György Dukai
A petíció szerzője

#18 Re:

2013-01-23 18:27

#13: -

Köszönjük az észrevételt, hibákat javítottuk.

Drukker

#19

2013-01-23 19:29

Felháborítónak tartom amit a magyar egészségügyben csinálnak.Én is áldozata lettem egy hasonlónak.2x is először a Szülőotthont zárták be majd nem rég az Árpád Kórház Traumatológiáját.Számomra értelmetlen okokból.Illetve arra hivatkoztak hogy költség megtakarítás címen.Én most a Honvéd Kórházba kerültem át és tapasztaljuk a káoszt ami ezzel jár.Tragikus.Mi is próbáltunk minden fórumot megragadni petíciót írtunk tüntettünk de senkit nem érdekelt.Én nagyon drukkolok nektek hogy sikerre vigyétek a megmozdulást .Minél nagyobbat sikerül csinálnotok talán annál jobban odafigyelnek a híre.
varer

#20

2013-01-23 19:53

Ezt nem tehetik meg! A fiamat 5 éven át ott műtötték, csodát tettek a fiam fejével, miután a forró olaj ráborult. Azóta ha szóba kerül, mindenütt dicsérem a kórházat, dolgozókat mindenkinek. Én is az egészségügyben dolgozom, de ilyen hozzáállással, emberséggel sehol nem találkoztam.A nővérekre, orvosokra, aneszteziológusokra csak hálával tudok gondolni. KÖSZÖNÜNK MINDENT!
Edit

#21

2013-01-23 19:54

Nevetséges, hogy arról szólnak a hírek, hogy mennyi jutalmat kaptak a politikusok.... erre pedig nincs pénz :(
SZOMORÚ!!!
én

#22 máshol nem jobb!

2013-01-23 19:55

A fiamat 3 napig "megfigyelték" és éheztették a János Kórház traumatológiáján, minden vizsgálat nélkül! Saját felelősségemre elhoztam és átvittem a Madarászba. Azonnal hasi ultrahang vizsgálatot csináltak és a gyereknek 3 óra múlva már kinn volt a csúful begyulladt vakbele. Meg kell szüntetni? Felháborító!

Vendég

#23

2013-01-23 20:05

Felháborít,hogy a városunkhoz legközelebb lévő kórházi ügyeletet,áthelyezik,egy más zsúfolt kórházba.Egyedülálló anya vagyok,gépkocsival nem rendelkezem,ezért a legközelebb eső kórházba szeretném vinni gyermekem!Eddig is jó orvosokkal találkoztam.Meg voltam elégedve a Madarász kórház ellátásával,és több gyerek anya nevében TILTAKOZOM a betegellátás megszüntetése,áthelyezése ellen.Így is 10km-es körzetbe tartozik Fót városa az adott kórháztól.Most még távolabb vinnék?Nem hiszem, hogy ezt logikus gondolkodású döntésnek tartyák!Remélem megváltoztatható.Figyelemmel kisérjük a fejleményeket.Több gyerekes anya nevében.Buza ildikó
Marika

#24 Re:

2013-01-23 20:09

#6: -  

 Itt vették ki a vakbelemet mintegy 30 éve, 12 éves koromban, 4 nap után gyógyultan távoztam a kórházból.

Marika


Vendég

#25 Re: Imádság

2013-01-23 20:13

#16: barbarossa - Imádság 

 Beteg vagy, nem gyermekkórházban a helyed.