A Magyar Holokauszt-2014 Emlékbizottság részére


Vendég

#826

2013-04-17 21:07

Gorcsev annyi hülyeséget hordott itt össze hogy az ember azt hinné részeg volt. Nem érdemes mást mondani neki mint hogy kövesse Daniel Pétert Izraelbe. Ott biztos érvényesülni fog és boldogan élhet cívódás mentesen fajtársai közt mig meg nem hal. Ámen.
Gorcsev Iván

#827 Re: Re: Re: Nyílt levél a zsidóhoz

2013-04-19 00:33

#825: Mutató ujj - Re: Re: Nyílt levél a zsidóhoz

Kezdem a végén, egyrészt "néhány" év sportmúlttal a hátam mögött megszoktam a tegezést, másrészt egy fórumon bőven belefér. S végül, talán ez a legfontosabb nem attól tisztelek bárkit, hogy magázom...

 

Kérelk idézd/kérem idézze, hol is írtam, hogy egységesen a magyarság bűnös. Csupán annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy aki itt bőszen veri a mellét, hogy neki fontos a magyarsága, viszont kikéri magának, mert nem antiszemita, akkor talán sem a magyarságát, sőt az őseit nem sérti meg, ha a következőket leírja: akkoriban bizony magyar emberek (is) öltek, lőtek Dunába, vagoníroztak be MAGYAR embereket - köztük rengeteg gyereket... - csupán azért, mert zsidó családba születtek. /Mi több sok esetben ugye elég volt egyetlen zsidó nagyszúlő, vagy hogy egy "kedves" ismerős azt állítsa zsidó. Továbbá azt gondoltam, a nem antiszemitáktól az is belefér, hogy kifejezzék: sajnálják, ami akkor történt. Ennyit és nem többet gondoltam.

/A pénzről, kárpótlásról  egyetlen szót sem írtam, többek közt azért, mert annak kapcsán pláne az a véleményem, hogy nem lehet megkülönböztetni a nácik és a komcsik áldozatait, s mindkettőnek ugyanaz a típusú kárpótlás jár a rabságban stb. töltött időkért. Illetve az ellopott anyagi javaik kapcsán!/

Gorcsev Iván

#828 Re:

2013-04-19 00:34

#826: -

Kiváló érveket soroltál fel...

Gój

#829 Re: Re:

2013-04-19 04:34

#828: Gorcsev Iván - Re:  

 Jó fej lehetsz az életben is, Gorcsev, nekem bejön a stílusod. Amikor én elkezdtem számítógépezni, ill. levelezgetni ismeretlen emberekkel, akkor nekem azt mondták, hogy a tegeződés a szokásos levelezési forma, így én mindenkit letegezek. Lehet, hpgy már Orbán Viktorral is leveleztem, csak nem tudok róla, de ha így van, akkor őt is tegeztem.

Üdvözöllek ismeretlenül is.


Vendég

#830 Re: Re: Re:

2013-04-19 18:12

#829: Gój - Re: Re:

Kérj egy randit, te seggnyaló köcsög!

Árpád vére

#831 Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 08:28

Te, aki NEM ÍRTAD ALÁ a petíciót, de itt kommentelgetsz oldalszám és bizonygatod, hogy te is magyar vagy, válaszolj!

1. Ha izrael katonai agressziót követne el Magyarország ellen (mint ahogyan az már megtörtént, amikor engedély nélkül berepült az országunk légterébe valamint több ezer moszados és egyéb félkatonai szervezetet tart itt az országunkban) és (adj' Isten) a magyar kormány ellenlépést tenne, kinek az oldalán harcolnál? Magyarországén vagy izraelén?

2. Az ősi magyar kultúra jelképének, a turulmadárnak vagy az ősi rovásírásunk meggyalázása (mint ahogy az már megtörtént) esetén egyetértesz a gyalázkodással vagy csatlakoznál a tiltakozókhoz?

3. Zsidó felvonulás résztvevője a palesztinok gyilkolása ellen tiltakozó magyar állampolgárt bántalmaz (mint ahogy az szintén megtörtént), te kinek az oldalára állsz? A magyaréra vagy a zsidóéra?

+1 A zsidó pénzvilág szándékosan, tudatosan megtévesztve tesz tönkre sokszázezernyi magyar embert (devizahitel) illetve spekulációs eszközökkel okoz gazdasági károkat a magyar gazdaságnak (soros), akkor te tiltakoznál-e a bankok illetve a mögöttük álló személyek ellen?

A válaszaid alapján -ha eddig magadnak sem vallottad volna be- egyértelmű, hogy magyar vagy-e vagy csak magyarul beszélsz! Ha az előbbi igaz, akkor lehet és van miről kommunikálnunk, de ha az utóbbi, akkor a magyar nemzet és nép ellensége vagy és eszerint leszel kezelve itt és mindenhol a hazánkban!

Gorcsev Iván

#832 Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 10:54

#831: Árpád vére - Mondd, te kit (mit) választanál?

1. Imádom az ilyen kérdéseket. Ennek enyhébb formája a: "kinek szurkolsz a magyar-izraeli meccsen?" Miként az is, a Te kérdésed is szemét provokáció. Illetve a Tied annyiból aljasabb (?), gonodszabb(?), hogy meccs lesz, amit Te kérdeztél annak az esélye konvergál a nullához.

Az első kérdésre azt szoktam felelni, ha ez felvetődik, ha ezt komolyan kérdezi, akkor NINCS miről beszélnünk. Bár kicsit messzebbről indulok, de válaszolok a kérdésedre - s talán érteni is fogod a választ...

Majd két évtizede Izraelben egy lelkesen "gyertek telepedjetek le itt" stb. dumával agitálónak volt egy érdekes mondata: "otthon csak laksz, ez a Te hazád"... Nos, akkor is azt mondtam, s ma, a "pajtásaid" vonulgatása, szereteteljes megnyilvánulásai ellenére is azt mondom: nyilván védem az igaztalan támadásokkal szemben Izraelt, nyilván rengeteg dolog szimpatikus etc., de nekem Magyarország a HAZÁM...

 

2. Szeretem a történelmet, így minden nép jelképét (a turultól a farkasokon át a totemoszlopokig) tisztelem, elfogadom, s eszemben sincs megsérteni azok - JOGOS - érzékenységét, akik számára fontos. Mindez addig a pontig igaz, amíg ilyen, vagy bármilyen jelkép(ek) mögé bújva, azokat felhasználva nem uszítanak mások ellen, vagy nem provokálnak velük. /Így nem tudom tisztelni, de még elfogadni sem a horogkeresztet, a fehér csuklyát a "kiegészítőkkel"..., az inkvízició jelképeit, de a "piros-fehér" csíkos zászló is ellenérzéseket okoz... Különben is a zöld-fehér lényegesen szebb. ;)/

Miután azt gondolom, hogy fontos a múlt ismerete, egyrészt a tanulságok okán, másrészt, hogy magunkat el tudjuk helyezni stb. még azzal se lenne gondom,- sőt! - ha pl. erkölcs/vallás óra helyett (én pl. erkölcs/etika ügyben minden fontos dolgot megtanultam a szüleimtől!) több órán át fogalalkoznának az iskolákban a (székely) rovásírással. Az viszont nem tetszik, amikor csak melldöngetésre használják, "műmagyarkodásként" írják ki az adott helység nevét így stb. Főként akkor nem tetszik, amikor olyan "pattog" érte, aki egyetlen betűt sem ismer fel...

 

3. Az Élet Menete kapcsán miért is tiltakoztak a "palesztinok gyilkolása" ellen? Gondolom sok magyarnak van palesztin rokona stb. Ha gondolod, belemehetünk ebbe a paleszttin témába, de... Nyilván a "baromi erős vagyok, kezemben a fegyver és simán lelőhetlek, azt tehetek Veled, amit akarok" típusú izraeli katonákat elítélem, megvetem. De áruld már el, hogy az elmúlt 65 évben a palesztinok az állandó háborúzás stb. helyett miért nem inkább az országuk megalapításán, építésén stb. fáradoztak? Az arab tesók fegyverek stb. helyett miért nem a fejlődést, építkezést segítették?

Továbbá, nem ismerlek, s közöm sincs hozzá, így nem tudhatom van-e kedvesed, gyereked, élnek-e a szüleid. De egyben biztos vagyok, még akkor is, ha nagyon másként látjuk a világot, s mégvéletlenül sem próbálod azt kicsit más szemmel nézni. Tehát amiben biztos vagyok: ha itt lennének harcok, különböző támadások, a szüleid, gyermeke(i)d, kedvesed a lehető legbiztonságosabb helyre vinnéd/küldenéd, s még véletlenül sem tolnád magad előtt a gyereked, nem állnál be mögé, hogy ő csak dobáljon kővel, Te meg a háta mögül lőhess... Mert ugye a palesztinok bombázgatnak, majd ezt teszik, aztán ha meghal szerencsétlen gyerek, sírnak, hogy "jaj, szegény ártatlan kicsi..."

 

/Amúgy alapvetően utálok mindenféle agressziót, félig komolyan, félig cinikusan Salvor Hardin-t idézném: "Az erőszak a gyávák végső menedéke." Már ha szabad - a zsidó... - Asimov zseniális Alapítványát említeni./

 

+1. Nem akarok kibújni a válasz alól, de ez a történet is sokrétű. Nem érint a devizahitel, így nyilván más szemmel nézem, más aspektusból mondok véleményt.

Azzal maximálisan egyetértek, hogy senkit nem köteleztek hitelfelvételre - a történet másik oldala viszont, hogy sajnos ebben az országban egy átlagember anélkül - tisztességes munkáva - nehezen tud összegyűjteni annyi pénz, hogy lakást vehessen.

A devizahiteleseknek az tetszett, amikor lényegesen jobb feltételekkel kaptak pénzt, mint a forinthitelesek. Azzal nem volt gondjuk. Ráadásul benne volt a pakliban, hogy nem éppen a kedvük szerint változik az árfolyam... Éppen ezért kifejezetten felelőtlennek tartom azokat, akik "csutkára" kiszámolva vállalták be a hiteleket... (Ahogy a sok tízmilliós hiteleket felvevőkért, így pl. Pataki Atisért sem hullajtok könnyeket.) De... /Mert nyilván nem ők vannak többségben!!!/

Vérlázítónak tartom:

- ha mondjuk forítva szállt volna el az euró/svájci frank, akkor bezzeg nem tárnák szét a kezüket a bankok fontos emberei és nem pofáznának arról, hogy "ja, kérem ez a kockázat része volt", hanem horror mértékben emelték volna a kamatokat,

- emelték a kamatot a szerződésben leírt lehetőségekhez képest minden alkalommal, annak ellenére, hogy az árfolyam miatt már amúgy is brutális nyereségük volt.

 

/Épp a napokban küldtem el egy - nem zsidó... - barátomnak egy "cikket", amelyre hivatkozva talán semmissé nyilvánít(hat)ják a devizahiteles szerződéseket. Utálom a bankokat! S jó eséllyel most fogok másodszor is a Békéltető Testülethez fordulni, a fentiekhez képest filléres összeg miatt, de nehogy már jól érezzék magukat. S az lenne jó, ha mindenkinek lenne erre ideje, energiája, akkor jóval kevesebbet engednének meg maguknak. Mert míg a hozzám hasonlóan átvert ezrek/tízezrekből csak én teszem, vagy néhányan tesszük, addig röhögnek.../

A "zsidó pénvilág"... ez a szokáso... Eyrészt több helyen azt olvastam, Soros már kivonult a bizniszból, másrészt, ha pénz, ha bank, akkor amögött biztos CSAK a csúnya zsidók vannak. /Megjegyzem, leszarom kik vannak a trükközések mögött, vagyonelkobzás, - mint a honi politikusok jó részénél, "MEZSZÍNTŐL" független - a többit meg oldja meg a bíróság. De őket nem azért vetem meg, utálom stb., mert amerikaiak, izlaandiak, pirézek, zsidók, katolikusok, hanem azért, amit tesznek...

A "nagy magyar" bank, az OTP egyik "szimpatikus" vezetőjét megkérdezték, miként lehet, hogy Romániában sokkal jobb kondíciókat kapnak az ügyfelek, mint itthon. A válasz: "mert ott már egy meglévő piacra léptünk be, itt meg mi diktáltuk a feltételeket..."   A kedves mama! Nem kéne ezért "tarkón verni" Csányi bácsit és bandáját? /Úgy tudom Csányi pl. nem zsidó... s ha jól sejtem, nem kevés OTP-s devizahiteles lehet.../

S éppen a fenti miatt vallom, hülyeség a bankadó! Nem külön adót kell kivetni - tudom, néháyny országban átvették. Van sokkal jobb, hatásosabb s egy ideig több bevételt jelentő megoldás. Bár nem vagyok a büntetés híve, bankok, multik stb. esetében maximálisan. X bank, nem tartottad be a szerződésben foglaltakat, trükközöl az apróbetűs résszel? Rendben! Százmillió, kétszázmillió ötszázmillió, egymiliárd a büntetés! /Bevásárlóközpontok esetében dettó, kiegészítve 1-2-4 hetes bezárással.../ Továbbá, T. bank, nem érdekel mikor jöttél Magyarorszgára, vagy éppen honnan jöttél, hol alapítottak, a külföldi legkedvezőbb feltételeket kell ebben az országban is biztosítanod, vagy fizetheted a fenti büntetéseket, s ha nem, akkor idézem az általam amúgy szintén nem kedvelt Fletót: "el lehet innen menni..." /De ez nem csak a bankokra a UPC-re, T-Homira stb. igaz. Miként nonszensz, hogy ugyanazt a márkát/terméket itt szarabb minőségben, lényegesen drágábban kapjuk. Nonszensz, hogy még egy "szar" mosópor kapcsán is más van az itteni dobozban, mint 300 kilométerrel odébb!/ Viszont azt kitalálni, hogy a fentiekről csak és kizárólag a "csúnya zsidók" tehetnek... Inkább nem kommentálom.

 

Jó eséllyel kilógok "mindenféle" sorból: azt gondolom, a szar, az szar bármilyen csomagolásban is. /Jenki, piréz, zsidó, katolikus, vagy éppen magyar.../  Viszont nem azért szar, meret a csomagolás (jenki, piréz.... stb.), hanem azért, mert az!

 

 

 

Árpád vére

#834 Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 15:46

#832: Gorcsev Iván - Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

A turul szobrot zsidók gyalázták meg.

A magyar kislányt zsidó vén fasz ütötte meg.

A zsidó soros aljaskodott a magyar gazdasággal szemben.

A zsidók nem tisztelik a magyar nemzet történelmi hagyományát.

A zsidó tasz az, aki a sok rabló, gyilkoló cigányt védi és úszítja.

A zsidó izraeli nagykövet utasítgat és belepofázik egy "szuverén" ország belügyeibe.

A zsidó rettegő kórus az, amelyik belepofázik a magyar oktatási rendszerbe és a kultúrális életbe.

A zsidó média az, amelyik hazúgságokat, megtévesztő és népbutító információkat áraszt.

 

Egy dologban igazság vagyon: kettőn áll a vásár, vagyis egy lelkében, hitében erős nemzetet nem lehetne így uralni.

És egy hitében, tudásában erős nemzet nem választ meg nemzetárulókat az ország élére.

Mindenesetre ez nem menti a zsidót, aki gonosz szándékkal csak azt figyeli, hogy a naív, jószándékú embereket mivel, hogyan téveszthesse meg. Mivel a zsidóban soha nem volt könyörület, ne sopánkodjon, ha a fagyi egyszer-többször visszanyal!

Te, itt írogató zsidó, milyen megértésről papolsz (márha zsidóéknál papról szó lehet...)? Neked ez nem hazád, akármekkora betűvel is írod! Ez a magyar emberek hazája! Botondoké, Bulcsúké, Árpádoké, Szent Lászlókké, Hunyadi Mátyásoké, Dobó Istvánoké, Dózsa Györgyöké, stb. nagyon hosszú a lista, de, hogy felfogd végre: a "magyar" az nem = csak származás, azzá lenni kell, nos az aradi vértanúk azok, akik a ma Magyarországában magyarnak számítanak. És hogy teljes legyen a sor, a zsidó, de zsidók által kitagadott Radnóti Miklós vag ydr. Fejér Lajos iránt is maradéktalan a tisztelet.

De az itt magyarokat gyalázó, gúnyolgató zsidókkal vagy zsidó seggnyalókkal, akik egyfolytában az országunkat elfoglalni, kifosztani akaró izraeli zsidók büdös seggét nyalják, ezekkel nincs közös pont, ezek ellenségek és úgy is lesznek kezelve itt is és az életben is.

Gój

#835 Re: Re: Re: Re:

2013-04-21 15:50

#830: - Re: Re: Re:  

 Én téged is szeretlek, csak nem úgy... Köcsög vagy te, használd ki, míg lehet, mert a köcsögöknek hamarosan befellegzik, behúzhatják fülüket-farkukat.

Te eddig is háttérből sunnyogtál, te nevenincs provokátor!

Gój

#836 Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 15:54

#834: Árpád vére - Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál? 

 A zsidó Soros ( nagy S-el) pénzén tanult Oxfordban Orbán király - is sok más magyar koleszossal együtt-, csak bevették az "ELFELEJTETTEM" tablettát egytől egyig. Mi viszont nem felejtünk.

Még annyit, hogy te egyszer kikészülsz teljesen az üldözési mániádtól. Most kellene meglátogatnod Csernus dokit, de minimum egy pszichiátert!

 

 

Gorcsev Iván

#837 Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 17:38

#834: Árpád vére - Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Most buktál meg!

Téged nem érdekel, semmi és senki élsz és gyűlölködsz a kis világodban.

Kérdeztél, feleltem őszintén - ja, hogy nem ilyen válaszokat vártál? Pech! Normálisan reagálni nem tudsz, hát vagdalkozol megint.

Az elvbarátaid meg zsidó temetőket dúlnak fel, nekem mégsem jut eszembe azt írni/mondai/gondolni, hogy minden magyar sírgyalázó.

Mikor, milyen kislányt?

Soros - már rég nem csinál semmit, viszont megint zsidózhattál egy jót! Mert egyetlen felvetésemre sem reagált. Persze ez érthető, hsizen érveid nincsenek, csak az eszement gyűlölködésed...

Nem tisztelik a történelmet... a legnagyobb magyar irodalomtörténész stb. pl. a csúnya zsidó Szerb Antal volt... Aki a cimbijeidnek köszönhetően munkaszolgálatosként halt meg. /Ha gondolod, hosszan sorolom azok listáját, akik nem kevés dicsőséget hoztak az országnak, de a szellemi elődeid megölték, halálra kínozták, vagy a halálba kergették.../

TASZ - emlékeim szerint ők álltak pl. a a 2006-os "hősök" mellett is...

Nem, nem utasítgat, csak jelezte - okkal, - hogy vérlázító a senkiházi náci patkány Szaniszló kitüntetése.

Nem belepofázik, csak jelzi, hogy Nyírő egy közepes írónak számított, s Wass se sokkal jobb, viszont szar antiszemiták voltak. A gyengécske Tormay Cecilről ne is beszéljünk. Ja, nála nem zavar benneteket, hogy leszbikus volt? Vagy ha valaki antiszemita duámkat adott elő, az minden gyengesége stb. alól felmenti?

 

Nem, Te nem naiv (így rövid i-vel...), hanem a másokat, másként gondolkodókat stb. utáló, elfogadni képtelen ostoba.

E kis szösszeneted bizonyítja igazán, Te nem magyar, csupán egy magyarkodó f.szkalap vagy. Egyrészt nincs jogod, hogy bárki kapcsán kijelentsd nem magyar, vagy nem eléggé magyar. Másrészt olyan vagy, mint a bűncselekményeket elkövetők, akik vadul hangsúlyozzák, hogy ők ártatalanok... Te melldöngetően hangsúlyozod mekkora magyar vagy, miközben...

Árpád vére

#838 Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 18:53

#837: Gorcsev Iván - Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Előszöris: nem téged kérdeztelek, talán annyira ismered a magyar nyelvet, hogy felismered, ha te vagy megszólítva! Vagy minden gyűlölködő kommentet te írsz!

De ha már így alakult....

Szóval váltsunk hangnemet? Ezt szívesebben tenném élő szóban, hathatós testi hangsúlyozásokkal, de erre sajnos nem kerülhet sor, bár talán a véletlen csak az utamba sodor egyszer ...

Mindamellett azért megjegyzem, hogy a kitartó zsidó seggnyalásodtól rohadt büdös lett a pofád! Gyalázkodsz, sértegetsz.

Az első észrevétel: Neked a magyarról is a zsidó jut eszedbe! Nem fogod fel, te faszfej, hogy ez az ország nem a zsidókról szól? Van nekünk épp elég hősünk, művészünk, tudósunk, szeretni való emberünk. Ha az egyetemes magyar értékek mentén egy zsidó is hozzátesz ehhez valamit, akkor ő is ide tartozik. Tudod: Radnóti (a kitagadott zsidó)? dr. Fejér Lajos (a szintén kitagadott zsidó) - csak merthogy előző írásom e két példájára nagy a kuss! Vagy a világban egy Mordeháj Vaanunu, zsidó békeharcos. Nem sokat ismerek (jellemző a fajtára), de biztosan vannak még többen is, akik EMBEREK és nem mocskos zsidók.

A te és a hozzád hasonló férgek szemében aki nem zsidó imádó, az náci, fasiszta, antiszemita, stb. Lejárt lemez, unalmas, érvek nélküli vagdalkozás, ennyi telik tőled. Nyirő (így rövid i-vel), Vass Albert, Tormay Cécile, Szaniszló Ferenc... Nagyon bassza a csőrötöket, hogy megírták ill. megmondját rólatok az igazat! Hogy mi mire tartjuk őket, az a mi dolgunk, és ha tanítani akarjuk, akkor Magyarországon tanítani is fogjuk! Kit érdekel, hogy szerinted és a mocskaid szerint ők és a műveik milyenek. Szerintünk hazafiasak, magyarságféltők és -szeretők. És hány más kiváló művészünk van még: Alföldi Géza, Sértő Kálmán, Reményi Sándor... Ciki, mi? Ezt egy olyan utolsó rohadt patkány, mint te, úgysem fogod fel. Neked a magyarérzelmű egy náci, fasiszta, .... (megy a lemez). De tudd: Leszarunk téged is meg a mocskos büdös zsidó társaidat is. Olvasd a kertészek, konrádok szarait, lesd a mocskos buzi alföldi rendezéseit, nézd a z amerikai szennyeket, amik alapelemei: erőszak, rombolás, buzi, zsidó, dugás. Na, ezek meg minket nem érdekelnek, pedig rettenetes erköcslromboló hatásuk van! De míly csoda, azok nincsenek betiltva! Sem egy magyar utáló kertész! Ez a vén fasz egyfolytában lenézte a magyarokat, de most van pofája ide jönni kezeltetni magát - persze a mi pénzünkön! Tipikus zsidó! Hogy dögölne meg mielőbb az ilyen féreg!

Egy dologban igazad van, jól látod (bár ezt csak a vak nem látja): Gyűlöllek benneteket - mert a saját életem tapasztalatai alapján kivívtátok ezt a gyűlöletet. Nem vagyok judeo-keresztény birka, akit ha megdobnak kővel, kenyérrel dob vissza. Ez kéne nektek, ezért hamisítottátok meg a Bibliát is. De persze az angströmnyi agyad nem fogta fel, hogy nem generál zsidóellenességről beszélek. Éppenséggel nem reagáltál a két megnevezett zsidóra! És ha megerőltetem magam, biztosan találok legalább még egyet, aki a magyar történelemben, művészetben, sportban magyarként fogadható el. Persze nem schiffandások fognak az eszembe jutni!

Amúgy a magánéletemben kultúrált kapcsolatot tartok azokkal a zsidókkal, akik azt megérdemlik - nem akarnak lépten-nyomon átverni, megvezetni és nem sértegetik a magyar jelképeket és történelmi személyeket. No, egy kezemen meg lehet számolni őket. De te természetesen nem tartozol közéjük, az ilyen magyargyűlölőnek szétrúgnám a szaros seggét! Neked az kell, hogy gyűlöljenek, hát megkapod. Mocskos büdös zsidó!

Az elvbarátaim a zsidók által elvadított cigányok lennének? Merthogy zsidó sírgyalázás kapcsán legutóbb cigányok voltak a tettesek - tudtommal. Egyébként magyar emberként tisztelem a becsületes, tisztességes embereket és nem háborgatom az ismeretlen holtakat. No, persze a zsidó ávósok porait kikapartatnám és megetetném veled és a fajtársaiddal vagy felraknám az egyébként igen sűrűvé vált zsidószállító repülőgépekre. Vagy ennek a kibaszott bandának a nagykövetével itatnám meg egy pohár húgyban feloldva!

Ócska, mocskos féreg vagy te és a menetelő metszett fasztársaid. Remélem nemsokára megkapod, amit megérdemelsz. Pl. épp majd a világzsidóktól, akik anno feláldozták a magyar zsidókat és most is ingerlik a magyarokat és rémísztgetik az itt élő fajtársaikat. Vagy akár jön egy új mózes, aki ismét legyilkolja a saját fajtája nagy részét! Lényeg a lényeg: az ilyenek, mint te, dögöljetek meg mielőbb, így vagy úgy!

Árpád vére

#839 Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 19:01

#836: Gój - Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Nekem a soros egy szar, büdös zsidó. Csupa kisbetűvel - de természetesen nem Nemecsek áthallásként! Tudjuk, hogy ki tanult nála (az ő pénzén), mi sem felejtjük el!

Ha már ajánlatokat teszel nekem, akkor én is: Te miért nem bújsz a gorcsev vagy egy másik szaros zsidó seggébe? Örökre! Ott a helyed!

Árpád vére

#840 Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 19:22

#832: Gorcsev Iván - Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Ismét elolvastam, amit írtál. Több olyan téma van (bankok, gazember esetében mindegy, hogy milyen származású, ugyanúgy gazember), amit egyformán látunk. Ez a korrektséghez hozzátartozik.

A jelképeknél már botlások vannak. A piros-fehér csíkos zászló történelmi ereklye! Nem bántani! Mégha nekem is gyerekkorom óta zöld-fehér a a vérem... Bár ma, amikor elvétve van a csapatban magyar, hát... akkor inkább a Paks!

Élet menete... zsidó zászlókkal! Na, itt szakadás! És a tavalyi vonagláskor egy orhadék hátulról (bátor zsidó) ütött meg egy magyar fiatalokból álló csoport lány tagját. Nincs mentség! Mint ahogy arra sincs, amikor egy uygancsak bátor zsidó a festékes dánielpéter elleni tiltakozáskor egy 70 éves asszonyt ütött arcon! Letörni a kezét!

Az elképesztő csúsztatás, hogy a palesztinok nem akarják építeni az országukat! Na, ez a mélypont és az álarc lehull! Gyilkos izraelt védeni, akik egy segélyhajót -rajta zsidó rabbival!!!- is megtámadnak, béke aktivistákat megölnek. Helyben vagyunk! Nem lehet egy izraelnek, a zsidó népnek olyan pozitívuma, amely feledtetné azokat a kegyetlenségeket, gyilkosságokat (ugyebár külföldön is gyilkoltak moszad ügynökök tudósokat - nem is egyet, nem is kettőt!!!), amelyeket a világgal szemben elkövettek. Aki mégis őket favorizálja, az közéjük való, az potenciális gyilkos(jelölt) - ahogy azt te szoktad rólunk mondani.

Mindezt nem azért írtam, hogy tovább bájcsevegjek veled. Te egy gyilkos(jelölt), rohadt féreg vagy. Minden rosszat!

Gorcsev Iván

#841 Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 21:25

#839: Árpád vére - Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

 

Azért ugye tudod, hogy Nemecsek... Molnár Ferenc, aki...

Gorcsev Iván

#842 Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 21:44

#840: Árpád vére - Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Sem cimbizni, sem "bájcsevegni" nem akarok Veled.

De ez a hozzászólásod mutatja a "lényeget", ahelyett, hogy a közös pontokat keresnéd, (szinte) szégyelled, hogy egyet kell értened valamiben... Viszont, ha egy zsidó rossz, szemét, aljas (Rákosiék féle "nagy négyes, Kun stb. kapcsán egyéb jelzők is használhatóak), akkor azért olyan, mert zsidó. Hajós Alfréd, Székely Éva, Molnár Ferenc, Rejtő Jenő, Richter Gedeon (aki a gettóban inkább öngyilkos lett...), Weisz MAfréd, vagy éppen Brüll Alfréd és még sorolhatnánk... esetében azonban már (szinte) mellékes a zsidóságuk... Így valami nem stimmel azzal a mérleggel. Amúgy ponmt erről beszélek és ezt nem érted, vagy nem akarod megérteni: előbbiek nem azért voltak férgek, míg utóbbiak sem azért alkottak nagyot, mert zsidók voltak. Nem kunszt minden emzetből kiválasztani szemetet és tiszteletre méltót.

A piros-fehér csíkos zászlót lejáratták... /Ha őszinte vagy, Te is elismered, ha valóban a múlt tisztelete stb. lenne a lényeg, akkor akad jócskán még történelmi zászló.../

Zöld-fehér - azért a csapat fele magyar, ráadásul hosszú évek óta először azt látom, hogy játszanak esetleg pocsékul is, de megdöglenek a plyán, a csapatért, a mezért... /No meg végre látok elképzelést is./ Tény, a kézis csajok sok szempontból közelebb állnak hozzám...

 

Élet Menete - bármilye hitetlen, én is feleslegesnek, faszságnak tartom az izraeli zászlókat. S én is elítélem, ha megütöttek egy lányt. S bár ez nem mentség, miért is kellett odamenni provokálni? Nekem pl. eszembe sem jutna provokálni mondjuk egy Trianonra emlékező felvonulást... /Az emlékező a hangsúlyos.../ Sőt, ha számotokra nem az lennék, amiket fent összehordtál, akkor nekem is ott lenne a helyem...

 

Palesztinok - nézz már utána mit csináltak kb 50 évig... /Olvass utána, hogy mik derültek ki arról a hajóról!/

Gorcsev Iván

#843 Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 22:29

#838: Árpád vére - Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

A "kedves" szavaid okán csak néhány - nem engem érintő - dolgora válaszolok.

Radnótit nem tagadta ki senki, ő keresztelkedett meg.

Mordeháj Vaanunu - ha magyarként tette volna ezt, akkor azt mondanád rá, hazaáruló...

Kertész - elvitték néhány évre "táborozni", túlélte. Hazajöt, majd a komcsik üldözték. De jó is volt neki...

"hamisítottátok meg a Bibliát is" - ez a csúcs!

 

Gój

#844 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-21 23:27

#843: Gorcsev Iván - Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál? 

 Iván!

Primitív, buta emberekkel teljesen felesleges bármiféle diskurzust folytatni. Észérvekre válasz-észérvek helyett durvasággal válaszolnak. Lásd az én esetemben: bújjak a hátsódba. Nem  is érti, hogy hogyan lehet valakivel egyet érteni, aki nem úgy gondolkodik, mint ő.

Felesleges időpocsékolás.


Vendég

#845 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 05:25

Gorcsev Iván

#846 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 08:35

#845: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Nem, nem én vagyok. Sem provokálni nem jutna eszmbe, sem 15 "felvonulónak" reklámot csinálni.

Tehát aki nem csípi a nácikat, vagy megemlékezik a holokausztról, az magyarellenes...


Vendég

#847 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 10:43

#846: Gorcsev Iván - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

Mi sem szeressük a nácikat, csakhogy a náci definícióját mi ismerjük.A gond csak, hogy Ti nem!

Másrészről ne csúsztass, nem 15 volt, több ezer!

Harmadsorban nem a megemlékezéssel van a gond, hanem azzal, hogy Izraeli zászlókkal vonultak, holott állítólag az elhurcolt,meggyilkolt MAGYAR zsidókra emlékeztek! Akkor miért is nem MAGYAR zászlókkal vonulnak?

Gorcsev Iván

#848 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 13:34

#847: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

A "15" esetében a motorosokra gondoltam.

Maximálisan egyetértek, hogy felesleges izraeli zászlókat kivinni, még hurkapálcikára tűzött kicsiket is. Sok egyéb mellett leginkább azért, amit írtál. Viszont voltak magyar zászlók is! /Úgy gondolom a magyar zászlók mellett, miután ezúttal Carl Lutzra (is) emlékeztek, legfeljebb svájci zászló lehetett volna, de lényegesen kevesebb. Illetve ha esetleg a '48-es hősök közt harcoló zsidóknak, vagy a gettóba kényszersítetteknek volt saját zászlaja stb., akkor max. az. De SEMMILYEN más zászlónak nem volt helye ott.../


Vendég

#849 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 13:40

Gój

#850 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mondd, te kit (mit) választanál?

2013-04-22 14:05