A Magyar Holokauszt-2014 Emlékbizottság részére

orwell1984/magyarugar2013

#126

2013-01-28 16:58

Biztosan nagyon jó azzal az érzéssel kelni-feküdni naponta:
Büszke magyar vagyok.
Kicsit buta és nagyon rasszista, ami ugyan baj, de senkit sem érdekel.
Napközben szánok még egy negyedórát a Trianonon való siránkozásra is, ez tesz engem igazi magyar hazafivá.
Ezen a jogon leszólhatok bárkit.
Bárkit, de én nem türök semmilyen kritikát.
Akár névvel és cimmel is.
Lukrécia

#127 Re:

2013-01-28 17:58

#126: orwell1984/magyarugar2013 -  

 Tökéletes meglátás. Gratulálok!!!!!!!!!!!!! Az én gondolataimat fogaltad össze, nyilván a sajátodat is.

Pozsonyi csata_907

#128 Antimagyaroknak...

2013-01-28 19:16

Az itt poénkodó antimagyaroknak ajánlom figyelmébe az alábbiakat:

KORNIS MIHÁLY ÍRÁSA A BESZÉLŐBEN, 1993. DECEMBER 21.: "Mi sokkal jobban gyűlölünk titeket, mint ti minket."

SCHWEITZER JÓZSEF RABBI NYILATKOZATA A PARLAMENTBEN 2000-BEN: "Önök magyarok, kelet Európa szégyene. Egész életemet arra fogom szentelni népemmel együtt, hogy önöknek ott ártsak, ahol tudok."

REGÖS PÉTER: 2002-BEN ÍRT LEVELE LIPTÁK BÉLÁHOZ: "Én bátran kimondom - mert én nem egy lehorgasztott fejű, gyáva, szar zsidó vagyok, nekem van vér a pucámban - hogy én úgy utálom a magyar népet, hogy azt csak egy költő tudná megfelelően szavakba foglalni."

BAJTAI ZOLTÁN NYILATKOZTA A TILOS RÁDIÓBAN 2003-BAN: "Kiirtanám az összes keresztényt!"

GLATZ FERENC VÉLEMÉNYE A MAGYARSÁGRÓL: "A magyar embernek évszázadnyi időbe tellett, amíg a lovaglástól elgörbült lábával megtanulta az eke utáni egyenes testtartást és leszokott arról, hogy gyönyörűségét lelje az asszonyok és gyermekek lemészárlásában."

LANDESZMANN GYÖRGY RABBI NYILATKOZATA 1993-BAN: "Ha felsorolnánk azoknak a zsidóknak az értékeit a magyar kultúrában, amit ha kivonnánk Magyarországról, akkor nem maradna más, csak a bő gatya és a fütyülős barack".

TOM LANTOS USA SZENÁTOR VÉLEMÉNYE: "Mindenki antiszemita, és mindenki Izraelnek az ellensége, aki Izraelnek a politikáját és a cionista politikát nem támogatja.

ESTERHÁZY PÉTER, KOSSUTH DÍJAS KÖLTŐNK(?) SZÖSSZENETEI:
- A magyar géniusznak két archetípusa van: a Bartók és a Puskás. A Bartók sovány, a Puskás kövér.
- A magyarod élete lokális, szerelme globális. Mit akar ezekkel a magyarokkal? Was für ein magyar?
- A csokorba kötött magyart szétbontjuk, és éles késsel ferdén visszavágjuk. Kivétel a fásszárúak, mert azokat törjük vagy kalapáccsal zúzzuk.
- Nehogy megrohadjon a magyar. Az összement magyart a savó leöntése és Trianon után túrónak használhatjuk...
- A magyar emlős. Egy magyar nem csinál nyarat.
- A magyar a sötét, ahová Európa ugrik.
- A magyar: az új nincs. Az új semmi. Az árnyék.
- Ki tartson magyart? Kezdő magyarbarát inkább kanmagyart tartson, ne szukát! Tanácsosabb fajtiszta magyart beszerezni, mint valami bizonytalan származású magyart.
- Öreg magyart ne vegyünk! A magyart következetesen dicsérjük vagy dorgáljuk! Lágy, barátságos hang: jól van, jó magyar, illetve keményen, határozottan: pfuj, magyar, helyedre!
- A sárgamagyar... a tágasság érzetét kelti. A narancsmagyar....mámoros. A vörösmagyar....meleg. A jómagyarember.... az már a járásáról megismerszik. Mint komor bikáé. Levegőt minden magyar igényel, de nem huzat formájában. A Kárpát-medence huzatos.
- A magyar a tartós fogyasztási cikkek kategóriájába tartozik.
- Olcsó magyarnak híg a leve! (Minden egyes mondatra vonatkozó: Sic!)

BOZÓKI ANDRÁS POLITOLÓGUS: Ahol szólásszabadság van, mindenkinek jogában áll kifejtenie, ha nem szereti a magyarokat.

SPIRÓ GYÖRGY KOSSUTH DÍJAS ÍRÓ VERSTÖREDÉKE: "Jönnek a dúlt-keblű mélymagyarok megint,
fűzfapoéták, fűzfarajongók, jönnek a szarból,"

HORN GÁBOR: SZÜLETÉSÉNEK REJTÉLYEI: "Szüleimet a nyilasok kivitték a Duna partra 1944-ben" - nyilatkozta H. G. a TV nyilvánossága előtt. H. G. születésének dátuma: 1955. november 25-én!

NOS, EZEK UTÁN MINDENKI ELDÖNTHETI, HOGY KIHEZ CSATLAKOZIK, HOL IS A HELYE. DE AZTÁN VISELJE A KÖVETKEZMÉNYEIT IS!
MERT: EZ ITT MAGYARORSZÁG, A MAGYAROK ORSZÁGA! AKI A MAGYAR NEMZETET, NÉPET GYALÁZZA, AZ KIHÍVJA MAGA ELLEN A SORSOT! A PROVOKÁCIÓ IDEJE LEJÁRT!

Árpád vére

#129 Re:

2013-01-28 19:26

#126: orwell1984/magyarugar2013 -

A te sötétséged és mocskos lelked vetekszik az abszolút fekete lyukkal.

Ha nem tetszik az őshonos magyar nép, menj innen ebből az országból a fajtádhoz. Ugyebár tudjuk, melyikről van szó, mert csak egy olyan söpredék van itt Magyarországon, amelyik a befogadó népet folyamatosan gyalázza - és te ezek fattya vagy.

És ne feledd: Aki provokál, az előbb-utóbb megkapja a magáét!

Apathy Istvan

#130 Re:

2013-01-28 19:54

#126: orwell1984/magyarugar2013 -

Hat, nem en ajanlottam fel, de varom felajanlasodat, akar a magan mail cimunkre is!

tme.mozgalom@gmail.com!

Ide kuldheted neved, cimed, elerhetosegedet.

Igerem, nem.adjuk ki! De ha mar felajanlottad legy ember! Na?!


Vendég

#131 Re:

2013-01-28 20:39

#126: orwell1984/magyarugar2013 -

Egyébként megsúgom Neked - Te úgysem ismered ezt az érzést,mert nem is ismerheted , mivel nem vagy magyar - állati jó árzés mindennap úgy ébredni, hogy "Magyar vagyok"!Ez egy érzés, amit az anyakönyvi kivonat nem ad meg! Ez egy belső érzés és ez paíron nem örökölhető!!!

projektoros

#132 Re: Kis kiegészítés

2013-01-28 22:27

#1: Dienes Erzsébet - Kis kiegészítés

Teljes egészében egyetértek a petícióval. Jómagam 1955-ben születtem, tehát közöm semmi ahhoz, ami történt a II.vh. idején! Valóban Efraim Zuroff úr törekedjen a valódi még élő bűnösök felkutatására, de olyanokéra, amely személyek ellen 100%-os bizonyítottságot tud felmutatni! Nem vagyok felelős egyetlen más nemzetbeli meggyilkolásáért! Tőlünk, magyaroktól az ellenünk elkövetett legfőképpen 1920.június 4-Trianoni "béke"szerződés megszületése-elfogadása miatt ki kér bocsánatot?! Még ez nem történt meg, mint a többi magyarellenes cselekmények esetében sem!

projektoros

#133 Re:

2013-01-28 22:40

#126: orwell1984/magyarugar2013 -

Minden embert önmaga minősít, így Önt is, csak szánni tudom!!!

projektoros

#134 #126: orwell1984/magyarugar2013 -

2013-01-28 22:50

ברכות , azaz: gratulálok , shalom. בלי צחוק מה אתה רוצה?: Viccet félretéve, mit akar?
Látja, vettem a fáradtságot és megjelenítettem a héber írást, mert ezt szívesebben olvassa, hiszen a magyar az gój, levágni való. Kossuth díjas " magyar" költők-írók ezt bőven ki is fejtették!!!
Csodálatosan tudják becsmérelni a magyar nemzetet!
Fruzsina

#135 Re:

2013-01-29 12:21

#126: orwell1984/magyarugar2013 -

Ha így gondolkodsz, téged mi tart még itt ?

Ha még nem vetted volna észre, Magyarországon élsz (?), magyarok között, akik valóban büszkék magyarságukra, s ez sokszor ad erőt a mindennapok elviseléséhez. Sajnálatra méltó ember az, aki ezt nem érzi.

Ha franciák, angolok, németek között élnél, őket is így minősítenéd ? Gondolod, hogy ők ezt értékelnék ?

Nem kötelező itt, velünk élned, már okos, nagy vezéretek is megmondta : el lehet innen menni.

magyarugaron2013/2

#136

2013-01-29 13:36

1. Ady Endre itt ismeretlen személy. mint publicista.
2. #128: aki nem ért egyet, azzal mi történik?
3. #129: Népvándorlás és Szent István elött? Mohács után?
4. #130: ékezetek nélküli ketyerán lehet írni, de azért értve olvasni is meg kellene tanulni,
#126 Önröl ír.
5. #134: csak egy zsidó gondolkodhat úgy, mint #126 írta?

6. #135: a magyar csak Magyarországon élve magyar?

Pozsonyi csata_907

#137 Vissza a petícióhoz!

2013-01-29 14:13

Tisztelt magyar hozzászólók!

Ne nyissunk itt vitát értelmetlen dolgokról, érdemtelen személyekkel! Nem érdemlik meg egyetlen másodpercünket sem az életünkből!
Van egy petíció szöveg, amibe NEM LEHET BELEKÖTNI! Ez a lényeg! E szöveg mögé sorakozzunk fel minél többen, s ha kell, akkor nem csak itt, a neten fogjuk ezt hangoztatni!


Vendég

#138 projektoros

2013-01-29 16:21

#126: orwell1984/magyarugar2013 - Egy neves zsidó társa verse, rólunk:

Dr. Regős Péter, a Magyar Zsidók Világszövetsége
szóvivőjének verse:

Hangosak a fasz magyarok,
Fajtiszták, mint az olaszok.
Buták, mint az oroszok
S úgy végzik, mint a karthágó'k.

Lesózzák a földjeiket,
Felszámolják történelmüket,
Eltűnnek majd nem sokára,
Elmennek a bús picsába.

Úgy rühelem minnyájukat,
mocskos, gyilkos falkáikat,
s mikor himnuszukat hallom,
felfordul a teli gyomrom.

Panaszkodnak, nyavajognak,
Ök sehová sem tartoznak,
Mindenki az ellenségük,
Nincsen nekik kistestvérük.

Mindenki utálja őket
Magyar férfiakat, s nőket,
Mindegyiküket megvetik,
De egyiküket sem szeretik.

Elveszett tekintélyüket féltik,
De mások a nyelvüket sem értik,
Nem tartoznak nyelvcsaládba,
Csak a tetves, bús picsába.

Európába keveredtek
Emberekké nem vedlettek,
Ázsiai majmok még ők,
Zsivány Trianon-védők.

No comment ....
Vitorlás

#139 Szekszárd Ady e. 7.

2013-01-29 18:30

Nagyon jó és időszerű az írás, de ki kellene egészíteni azzal, hogy kik provokálták és robbantották ki /kiknek állt érdekében/ a háttérből az I. és II. világháborút kirobbantani és természetesen az ezzel járó zsidó deportálások. Ehhez anyagul szolgálhat pár irás pld. cion bölcseinek
jegyzőkönyvei és az a tény, hogy a német zsidók mentésével amerikai parthoz hajózott kapitány hajóját miért nem engedték kikötni. Nyomatékosan követelni kell kutassanak föl minden adatot és dokumentumot annak érdekében, hogy igazolható legyen feketén fehéren, hogy az EU.-i zsidók (kivéve persze a kiválasztottakat) holokausztja kiket terhel. És ezt nyilvánosságra kell hozni.
Elég legyen már ebből az oktalan bűn-áthárításból és oktalan zsarolásból. Vezekeljenek azok akik ezt kifundálták és végrehajtatták. Magyarországon nem állt senkinek érdekébe, hogy a magyar nemzethez asszimilálódott és szocializálódott zsidó származású honfitársainkat halálba küldje. Viszont pontosan ismert az a ma is működő európai és amerikai "Titkos Szervezet és Hatalom" akik a gazdasági és politikai pókerasztalon úgy játszottak, hogy a holokauszt bekövetkezzen úgy hogy közben tiszta maradjon a kezük és zsarolni lehessen vele a világot, mert hogy ez is céljuk volt. Nyomatékosan ki kell jelenteni és követelni, hogy szűnjön meg ez a mindennapos hisztéria mindmáig a holokauszttal kapcsolatban.

Vendég

#140 Re:

2013-01-29 21:26

#136: magyarugaron2013/2 -

En csak azt figyelem,itt minden "Magunkfajta" vissza fogott es inteligens, nem gyalaz senkit, megis a magukfajtai itt is ki eresztik "kormeiket" , a szokasos demokraciojukhoz.hiven!

Jujj! Most megint kapok, hogy nem tudok helyesen irni, meg ekezet nelkuli csodakkal irok hozza! Mar elore szegyenlem magamat!

végzet

#141

2013-01-29 22:35

Nem szeretnek dolgozni ám dolgoztatni annál inkább. Elveszik más kemány nunkával megszerzett vagyonát fondorlattal. A szemedbe mosolyog , a gyilkos tőr azonban már a háta mögött a kezében van döfésre készen. Akkor boldog ha viszályt kelt , embereket egymás ellen fordít. Vigyázz mert bosszúálló és vérngző.A pénz az istene.


Vendég

#142

2013-01-31 18:52

A gyermekeim és unokáim ne fizessenek apáink és nagyapáink el nem követett bűneiért
jgeza

#143 Budapest

2013-01-31 21:27

Isten áldja Magyarországot!
Lukrécia

#144 Re: Re:

2013-02-01 10:31

#135: Fruzsina - Re:  

 A te okos kisvezéred mit mondott? 1.000.000 új munkahelyet ígért. Menekülnek is az emberek, hogy megtalálják - legalább külföldön.


Vendég

#145

2013-02-01 11:38

számolót hiányolom, eddig hányan irták alá?

Vendég

#146 Re:

2013-02-01 11:52

#145: -  

 2002-en. Kevesled? Szerintem normál átlag.


Vendég

#147

2013-02-01 13:59

Remélem el fog jutni az illetékesekhez!
Lazi

#148 Re: Szekszárd Ady e. 7.

2013-02-01 14:03

#139: Vitorlás - Szekszárd Ady e. 7. 

 Gratulálok a jó gondolatokhoz!


Vendég

#149

2013-02-01 16:42

Én már 2010-ben ezt küldtem el (lásd alább!) de válasz nem érkezett... Feladó: Pethő Ernő
Küldve: 2010. február 23. 17:04
Címzett: 'lakossag@meh.gov.hu'; 'ugyfelkapu@keh.hu'
Tárgy: FW: FW: : Tenni valamit...]


Tisztelt Miniszterelnöki Hivatal, Tisztelt Köztársasági Elnök Úr!

Szívem szerint folytatnám a megszólítást a képviselők felé; Hiller István felé, Mesterházy Attila felé is, stb.stb…
Mert szeretnék tisztán látni, hogy mi zajlik itt, ebben a szép országban, ahol én születtem, ahol társadalmunk hasznos tagjaként becsületesen dolgozom, öt gyermekünket nevelve éljük életünket?
Szeretnek, megbecsülnek barátaim, munkatársaim, és úgy általában az engem ismerők. Ifjú koromban Zelczer Péter személyében egy zsidó származású főnököm volt, - akivel kölcsönösen tiszteltük egymást, mert csak a szakmai kvalitások alapján mértük a másikat -, ha voltak, csak szakmai vitáink voltak… Éveket töltöttem Marcaliban, ahol Suchman Tamással is kapcsolatba kerültem… Nem igazán lettünk barátok, rövid képviselőségem alatt vitáztunk is többször, de mindig csak az embereket érő igazságtalanság volt a vita tárgya, soha sem a származása… Marcaliba történő leköltözésemet Bernhardt Péter - zsidó barátom -, a cégén keresztül egy platós szállító járművel segítette… Azt mondta, ha valakivel, akkor velem szívesen költözne egy közös ikerházba, mert a személyem, és a műszaki tudásom neki megnyugvást adna… Sorolhatnám még a történeteket…
Hogy ezeket miért írtam? Mert kérdéseket teszek fel az alábbiakban, és korrekt válaszokat szeretnék kapni, amit ezeknek az ismeretében fogalmazzanak meg felém!
Tehát: Nem vagyok előítéletes antiszemita.
Az alábbiakat, - valamint a mellékletben olvashatókat- azonban én fogalmaztam meg, erősen kívánom, hogy soha többé ne legyen Soá! (Ahogy ezt ők hívják…)
De: Az Európai Emberi Jogi Bíróság 1976-os határozatában is megerősítve kimondta, hogy „a szólás szabadsága nem csak azokra az „információkra” és „eszmékre” vonatkozik, amelyeket az emberek jó néven vesznek (…), hanem azokra is, amelyek esetleg bántják, felháborítják, vagy zavarják a lakosság bármely részét”…
Azt is jól tudom, hogy ez a szólás szabadság nem vonatkozik a „gyűlöletbeszéd”-re. De magabiztosan állítom, hogy az általam megfogalmazottak nem vonatkoznak egy népcsoport meggyalázására, megfélemlítésére! Nem irányul ellenük uszítóan, másokat felbujtóan erőszak kiváltására… A gyűlöletbeszédről szóló törvény már eszközt biztosít ezek szankcionálására.
Ezért, ezek után, egyszerűen felháborítónak tartom, hogy manipulálják az embereket politikusaink, és félelmet próbálnak oltani az emberekbe! Ezzel rossz szándékú céljuk van! Egyszerűen felháborító a szabad véleménynyilvánítás ilyen megnyirbálása! Megengedhetetlennek tartom, hogy egy ilyen a Btk.-nkba bekerüljön.
Ezzel bárkit, bármikor, - szép koncepciós pert eszkábálva köré – be lehetne csukni!? / Csak ügyesen arra kell rábírni, hogy mondja el a saját véleményét, és ha az nem tetszik az éppen hatalmat gyakorló kormány valamelyik prominensének, akkor irány a kóter?! / No, nem! NEM! NEM! És NEM!


Erre, - a taktikusan az utolsó parlamenti ülésnapra időzített, Mesterházy Attila előterjesztésére kieszközölt – holokauszt tagadásra vonatkozó törvénymódosításra én, nemet mondok!
Nem kérem, hanem követelem, hogy az Alkotmánybíróság vizsgálja felül, küldjék ismételt normakontrollra, mondják ki alkotmányellenességét, és NE ENGEDJÉK EZT A ROSSZ SZÁNDÉKÚ TÖRVÉNYT HATÁLYBA LÉPNI!
Mert HOLOKAUSZT, - ha ragaszkodunk ehhez a szóhoz -, NEM VOLT, HANEM elborzadva látjuk, hogy TÖRTÉNIK NAPJAINKBAN IS!
HOLOKAUSZT VOLT a ruandai tuszik elleni ’94-es genocídium is, HOLOKAUSZT VOLT a volt Jugoszláviában végrehajtott népirtás is…
EZEKNEK KELL VÉGET VETNI! MEG AZ EMBEREK KIFOSZTÁSÁNAK, MEGNYOMORÍTÁSÁNAK, A LOPÁSOKNAK, KORRUPCIÓNAK!
Ebben jeleskedjenek politikusaink! Az elején azt írtam, hogy kérdéseket teszek fel, és korrekt válaszokat kérek…
Igen, választ kérek, korrekt választ várok levelemre! Elküldöm több újság szerkesztőségének, elküldöm több száz ismerősömnek is és várom válaszukat… Kérdezem, hogy ezért a gondolkodásért engem becsuknak? Mielőbbi válaszukat várom…

Tisztelettel: Pethő Ernő, egy öt gyermekes édesapa…



Vendég

#150 hunorka

2013-02-01 22:19

Néhány elgondolkodtató idézet:

„Ha tudni akarod, ki uralkodik fölötted, elég kideríteni, hogy kit nem szabad bírálnod.” Voltaire

„Az embereket könnyebb hülyíteni, mintsem meggyőzni arról, hogy hülyítik őket” Mark Twain

„Ha választással meg lehetne bármit változtatni, akkor nem engednék meg nekünk” Mark Twain

„Két módon tehetnek bolonddá. Az egyik, hogy elhitetik veled a hazugságot. A másik, hogy visszautasítod az igazságot” Soren Kierkegaard

„A világot nem a gonosz fogja elpusztítani, hanem azok, akik végignézik a gonoszságot, és nem csinálnak semmit” Albert Einstein


És mit is mond a magyar népmese? Ha nem hiszed, nézz utána!