Szórakozom éjfél után. Pont!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szórakozom éjfél után. Pont! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-12-27 23:47

!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#2

2012-12-28 11:05

????????????????

Vendég

#3

2012-12-28 12:58

ne vicceljünk már...bár az a szánalom, hogy ez viccnek talán még elmenne, de van, aki ezt komolyan is gondolja...
vendég

#4

2012-12-28 18:40

Ha bezárják a szórakozóhelyeket a Kazinczy utcában éfjélkor, akkor nemcsak egy fantasztikus parti hely fog megszűnni, hanem Magyaroszág egyik legismertebb turisztikai helye is. Így nem fog az orzság fejlődni,sőt...
vendég

#5 Vendég

2012-12-28 22:08

A kormánynak eszébe sem jut, hogy csökkenni fog a turizmus, az ország bevétele. Amúgy sem foglalkoznak evvel, hiszen a fizetőssé tették a turisztika vendéglátás szakokat is. Pedig ezek az emberek szervezhetik majd a programokat kis országunkban, és növelhetnék a turizmust is evvel pedig az Országunk bevételét. De úgy látszik ez nem számít!

Vendég

#6

2012-12-29 03:00

"Téli kertem" miért maradt ki? Ott basszák a rezet az Illegál melletti kijáratnál a drága vendégeik, kiskapunál engedik ki őket.

Vendég

#7

2012-12-29 03:08

#4 és 5 Vendég! Ti foglalkoztok az ott élő "magyar" emberek nyugalmával? Szartok rá, az állat nem viselkedik úgy, ahogy ezek a jött-ment szarháziak! Utca hajnalra összevan okádva, hugyozva a szemét hegyekben áll, ez nektek "Magyaroszág egyik legismertebb turisztikai helye"?-, az ilyen retkes barom maradjon otthon! Meg lehet nézni kik járnak ezekbe a romkocsmás proli helyekre! Pénztelen, igénytelen szakadékok.


Vendég

#8

2012-12-29 03:13

Olvasgatom a petíció aláírókat, 90%-a zsidó.

Vendég

#9

2012-12-29 12:14

Teljesen egyetértek a petícióval. Már elnézést, de nem szeretnék én szívni azért, mert a külföldi (főleg brit) vendégek csak üvöltve tudnak szórakozni. Soha nem láttam még rendőrt odamenni külföldi csaprészeg turistához... nem csoda, hogy azt gondolják, hogy senkit sem zavar a viselkedésük. Húsz évig laktam a Kazinczy utcára nyíló ablakkal és még mai napig is szoktam szüleimnél lenni és üvöltözésnél majdnem kizárólag csak külföldi nyelvet hallok. Örülök, hogy itt vannak, szórakozzanak egészséggel, de talán a rendőrök is néha odamehetnének hozzájuk csöndesíteni őket, és végképp nem szeretném, ha miattuk kellene éjfélkor zárnia a sörözőknek... mert ők a vakációjuk végén szépen hazamennek, és mi maradunk itt az ő ganajukkal (persze eszemben sincs azt hinni, hogy bezzeg a magyarok mindig jófejek lennének külföldön, de azt se szeretném, ha az osztrák kocsmák a magyar duhajok miatt zárnának éjfélkor, az is baromság lenne)

Vendég

#10

2012-12-29 12:27

#7: Ott élünk mi is. Nem a kocsmák bezárása a megoldás, hanem a hangoskodók lecsendesítése. Ön gyaníthatóan egyik helyen se járt még, ha úgy látja, hogy pénztelen, igénytelen szakadékok, prolik járnak azokba a sörözőkbe... Ezen helyek némelyikén 600-800 Forint egy korsó sör, higgye el, az "igénytelen szakadékok" nem ide járnak, hanem a filléres talponállókba vagy közértbe az olcsó gagyi sörért és tablettás borért.

#8: Még ha igaza is lenne statisztikailag ("Olvasgatom a petíció aláírókat, 90%-a zsidó."), az a tény, hogy ezt Ön minősítőnek érzi a petícióval kapcsolatban, azt jelzi számomra, hogy Ön bizony oltári ostoba tulok. Sebaj, azt mondják, a lélekvándorlás során mindenki egyre bölcsebb, figyelmesebb lesz. Az Önnek is jót fog tenni.


Vendég

#11

2012-12-29 15:00

Tény, hogy némely vendég érkezése/távozása finoman szólva is kritizálható, de a nonszensz az, hogy ezért az önkormányzat/kormány a szórakozóhelyeket akarja felelőssé tenni. Az egy plusz dolog például a Szimpla részéről, hogy említett embereket a biztonsági szolgálat úgymond csitítja. A Szimpla viszonylag valóban drága de ez persze nem jelenti azt, hogy ez vagy az a réteg jár kizárólag szórakozni oda. A külföldiek egzisztenciális besorolása is elég nehéz dolog - főleg ránézésre.
Bizonyosan van rá valamilyen módszer, ami abban segít, hogy név alapján megítéljük valakinek a vallási vagy etnikai hovatartozását, de azért azt nem hiszem, hogy ezzel pontos eredményt kapnánk + az vicces, hogy az így kapott adattal minősíthető lenne a petíció.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-29 15:30



Vendég

#13

2012-12-29 15:30

10-es.
Igaza volt a nyolcaskának.
Ami a Kazinczy vendégkörét jellemzi, nem éppen az elitből tevődik ki!
Voltál már a Szimpla "mellékhelyiségében"? Kulturáltabb "gyerekszobám" volt, hogy ez nekem ne tűnjön fel.De igénytelenség lengi át az egész romkocsmák jellegét.
Romkocsmák árfekvése a külföldi diákoknak bagó, magyarok is szép számmal találhatóak, és persze ha kell egy kis kedélyjavító akkor tudják a Kazinczy mely romhalmazában fognak hozzájutni.
Nem akarok reklámot csinálni egyik vendéglátóegységnek sem, 400 Forint alatt szinte mindegyikben található sör (korsó).
Vendégek után maradó trágyadomb szintén nem egy kulturlényekről tanúskodik, ahogy az egész éjszakai viselkedésük is bizonyítja!
krisztooo

#14

2012-12-29 16:36

Egyszerűen elfogadhatatlanok az indokok, és igen van hogy szórakozni ékfél után indulok el!
baandii

#15

2012-12-29 16:43

Az a helyzet, hogy a mi 10 emeletes nyugodt panelházunkban jobban örülnék valami hathatós csendrendeletnek, mint hülye bürokraták és csatlós gyomorfekélyes irigyek csatasorba rendeződésének. Egyébként 62 éves vagyok.

Vendég

#16

2012-12-29 18:14

Több kuka, több járőr az említett vidéken, lehetőség szerint olyanok akik középfokon tudnak angolul, és semmi gond nem volna. A külföldit is ugyanúgy meglehet büntetni, ahogy a magyart.
mama

#17

2012-12-29 21:33

Felháborítónak érzem, hogy egy kormánynak nevezett valami megszabja mikor mit mennyi ideig csinálhatok!!!! Nincs joga semmilyen szinten valami mondvacsinált ürüggyel belemászni bárkinek az életébe. Mi lesz a következő lépés?
Esetleg a TV kikapcsolása 10 után???? Nevetséges.
Csak sajnos nem az , hogy milyen mértékig nem számít az emberi jog bármelyik fajtája Magyarországon!!
esetleg egy újabb kóstoltatás a birka magyarokkal : na mit nyelnek még le?
Mellesleg ha valaki este 7-ig nyomja melóban és leér mondjuk 10-re az takarodjon haza 2 óra múlva???????
Esetleg a kijárási tilalom kezdeti bevezetéséről lenne szó??? Nocsak nocsak.
Felháborodtam és remélem nem csak én.
Shrekova

#18

2012-12-30 13:55

én is itt lakom, egy sarokra. egyszer tessék lemenni éjjel és megnézni a szimplát. kint áll min 5 biztonsági emberke aki megrendszabályozza a kiabálókat, és méghozzá tök kultúrált módon. ennyi kéne a többi helyen is meg a környéken és minden meg lenne oldva. erre simán lehetne egy törvény ami x vendégenként előír egy utcai biztonsági embert. kompromisszumokat kéne végre keresni... és nem gyalázkodni meg azt írni hogy " minden aláíró zsidó". ha két féle ember létezik csak mint a hozzászóló és azonkívül mindenki zsidó akkor büszkén vagyok az...pedig egyébként egyik valláshoz se tartozom... de ilyen sík hülyékkel nem vállalok közösséget. az, hogy az érvelésének ez a csúcsa csak annyit mutat meg kommunikációs szempontból hogy nincsenek érvei és ezt az egy általános rasszista megnyílvánulást tudja csak felhasználni alátámasztásként,ami egyszerűen szánalmas.
héé

#19 bandibá

2012-12-31 15:08

jogokon akkor lovagolj ha minden kötelezettséged betartod.
nem csak a rendőrök és biztonságiak szólhatnak rá a rendetlenkedőkre. ja hogy beszariak vagytok odaszólni, inkább helyette itt fröcsögtök. így már más. ezzel elkéstetek.
8-as nem mondott szerintem semmi sértőt. ha azt írta volna, hogy az aláírók x%- a keresztény katolikus akkor is így hőbörögnétek? magatokat járatjátok le azzal hogy mindenre ugrotok.
egyébként meg boldog új évet.

Vendég

#20 Re:

2012-12-31 17:10

#8: -

Olvasgatom a nyolcaska hozzászólását, és szerintem egy hungarotalibán faszkalap. Faszomisztánban a helye, elvbarátaival együtt.

Omar Molla és a Boko Haram üdvözletét küldi

DEMOKRATÁK

#21 LE AZ EGÉSZ JOBBOLDALLAL ÚGY, AHOGY VANNAK, MERT HITELTELEN GANÉK.

2013-01-02 01:00


Vendég

#22 Re:

2013-01-03 18:24

#7: -

Ahol 500 forint egy korsó ászok, oda nem a "pénztelen, igénytelen szakadékok" járnak. A magyar vendégek nagy része teljesen kulturáltan szórakozó ember. Inkább a külföldiek szórakozási szokásain kéne változtatni.

lakó

#23 Re:

2013-01-05 21:28

kellene rendőr vagy civil járől vagy valami és rendszeres alapos takarítás. de képzeld el azt, amikor a doboz nevű hely előtt 100-200-an állnak sorba mondjuk éjjel fél egykor és csak hangosan beszélgetnek.  már ez önmagában is rohadt hangos, de persze sosem csak beszélgetnek. mit csinálna itt egy rendőr? teljesen lehetetlen helyzet és teljesen elviselhetetlen. főleg, amikor aztán még később több száz részeg ember zajong az utcán.

 

Nick

#24 Re: Re:

2013-01-05 21:41

#20: - Re:

Ha itt lehetne lájkolni, akkor azt én most megtenném.


Vendég

#25

2013-01-05 22:09

Elöször is több rendör, valamint több szemetes edény kellene az utcákra. (S nem csak éjszaka!) A rendör,mint a neve is mutatja, legyen a rend öre, s az utcai randalírozókat figyelmeztesse,büntesse. A pap sem vonható felelösségre, ha a vasárnapi mise után a férfi hívek a kocsmában kötnek ki.
Az utcai cigarettázás nyilván tovább rontotta a helyzetet. Ha csak 2-3 fö áll is meg az épület elött rágyújtani, s közben beszélgetnek, netántalán nevetgélnek, az már hangoskodás!?